Zaloguj się, aby obserwować  
k101

Wzrost ciała

144 postów w tym temacie

Co trzeba jeść żeby rosnąć szybciej? może znacie jakies sposoby. Jak tak, to napiszcie mi swoje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:28, k101 napisał:

Co trzeba jeść żeby rosnąć szybciej? może znacie jakies sposoby. Jak tak, to napiszcie mi swoje
rady.

Mleko naprawdę działa. Do 21 roku życia możesz urosnąc noramlnie. 2 litry mleka dziennie i masz 185 wzrostu jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:30, HumanGhost napisał:

Słyszałem, że najbardziej rośnie się w czasie snu. Więc moze nie tyle jeść co spać dużo? :-)

Jeżeli chce się rosnąć DUŻO w czasie snu to się rośnie do tak około do 0.00 sprawiłem w książce takiej...:)
a poza tym jeść dużo zdrowych żeczy pić mleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:30, HumanGhost napisał:

Słyszałem, że najbardziej rośnie się w czasie snu. Więc moze nie tyle jeść co spać dużo? :-)


Pij mleko będziesz wielki...:P
A tak na serio to tak jak powiedział HumanGhost,podczas snu grawitacja nie ciągnie nas w dół dzięki czemu rośniemy szybciej podczas snu(gdzieś to czytałem).Ale możesz też urosnąć chodząc na basen i pływając wszystkimi stylami jakie tylko znasz, no i odżywiać sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grawitacja nie ciągnie nas w dół? Eeee, gdyby przez sen przestałoby nas obowiązywać ciążenie to latalibyśmy po pokojach pewnie ;D Rano się budzisz i łubudu na podłogę albo na szafę :D

Co od rośnięcia: madejowe łoże jest ekstramalnym przyspieszaniem ;) Ale wzrost przede wszystkim zależy od genów, mleko i inne sposoby mogą tylko drobniutko wpływać na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe chodziło mi o takie działanie grawitacji,źle napisałem.

Poprostu nie ma takiego obciążenia na kości...dlatego w nocy szybciej rośniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:38, Ninger napisał:

Grawitacja nie ciągnie nas w dół? Eeee, gdyby przez sen przestałoby nas obowiązywać ciążenie
to latalibyśmy po pokojach pewnie ;D Rano się budzisz i łubudu na podłogę albo na szafę :D

Co od rośnięcia: madejowe łoże jest ekstramalnym przyspieszaniem ;) Ale wzrost przede wszystkim
zależy od genów, mleko i inne sposoby mogą tylko drobniutko wpływać na to :)

ty weź mnie nie strasz, zazwyczaj śpie na brzuchu i twarzą jakoś w podłoge nie mam ochoty rąbnąć....
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:32, Corporal napisał:

Mleko naprawdę działa. Do 21 roku życia możesz urosnąc noramlnie. 2 litry mleka dziennie i
masz 185 wzrostu jak ja :)


Ja tam się zawsze mleka wystrzegałem (w formie czystej oczywiście, różne produkty mleczne z chęcią) i jakoś mam 187, i muszę na głowę uważać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkty pochodzenia mlecznego też są świetne. Zwłaszcza po 16 roku życia, kiedy to częśc lekarzy tweirdzi, że należy przestać pić mleko w czystej postaci. Geny grają jednak w tej kwestii pierwsze skrzypce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:28, k101 napisał:

Co trzeba jeść żeby rosnąć szybciej? może znacie jakies sposoby. Jak tak, to napiszcie mi swoje
rady.

temat powinien się nazywać : HORMON WZROSTU - jak naturalnie podnieść jego poziom?
Zazywaj jakieś Odżywki wpływające na hormon wzrostu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sterydow sie nie obejdzie. . .geny :] sprawdz czy masz stosunkowo duze . . . stopy i dlonie :] jak tak to predzej czy pozniej urosniesz w holer*e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój okres największego przyrostu przypadł na lata największego kryzysu 1980-84. Wtedy jadło się nie to co się chciało, ale to co udało się kupić. Mimo to osiągnąłem słuszne 190 cm wzrostu. Świadczyłoby to na korzyść wypowiadanej tu przez innych teorii, że to geny decydują o wzroście.

A skąd budulec na ten wzrost? No cóż, odbiło się to na masie ciała. Do dzisiaj jestem chudy jak tyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2007 o 21:55, Anjinsan napisał:

A skąd budulec na ten wzrost? No cóż, odbiło się to na masie ciała. Do dzisiaj jestem chudy
jak tyka :)

Ja mam 194 cm i pracuje teraz nad ciałkiem :] Co 2 dni przyjeżdża pewien Pan i zostawia świeże krowie mleczko :D
Od tego czasu przytyłem z 6 kilo!!! "PIJ KROWIE MLEKO......będziesz gruby" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować