Zaloguj się, aby obserwować  
igor_yogi

Pytanie o wzmacniacz + glosniki

5 postów w tym temacie

mam do kompa podlaczona wieze, i fajnie gra, ale ostatnio kupilem sobie wzmacniacz basowy do gitary, i postanowilem podlaczyc go do kompa. Kupilem specjalnie przejsciowke zeby byly dwa wejscia od plyty glownej na glosniki i podlaczylem i wieze i wzmacniacz. i zamiast 2 gra jeden glosnik i to troche gorzej i wzmacniacz a nie wszystko razem. Co zrobic musze aby dzialalo ? Dodatkowo powiem ze mam zintegrowana karte dzwiekowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:48, igor.yogi napisał:

mam do kompa podlaczona wieze, i fajnie gra, ale ostatnio kupilem sobie wzmacniacz basowy do
gitary, i postanowilem podlaczyc go do kompa. Kupilem specjalnie przejsciowke zeby byly dwa
wejscia od plyty glownej na glosniki i podlaczylem i wieze i wzmacniacz. i zamiast 2 gra jeden
glosnik i to troche gorzej i wzmacniacz a nie wszystko razem. Co zrobic musze aby dzialalo
? Dodatkowo powiem ze mam zintegrowana karte dzwiekowa.


BRACIE BASISTO!!! :D
Ja także podpinam bas do kompa lub wieży. Wieża zawsze będzie grała dźwięk mono. Dałem wieżę swojemu wujkowi, zamontował w niej jakąś płytkę-wzmacniacz czy co tam, połączył drutem 2 wejścia z tyłu wieży i grało na 2 głośnikach. Jednak po kupieniu Creativów T3000, gram na kompie. Bas na max i szyby latają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:51, Pustelnik88 napisał:

> mam do kompa podlaczona wieze, i fajnie gra, ale ostatnio kupilem sobie wzmacniacz basowy
do
> gitary, i postanowilem podlaczyc go do kompa. Kupilem specjalnie przejsciowke zeby byly
dwa
> wejscia od plyty glownej na glosniki i podlaczylem i wieze i wzmacniacz. i zamiast 2 gra
jeden
> glosnik i to troche gorzej i wzmacniacz a nie wszystko razem. Co zrobic musze aby dzialalo

> ? Dodatkowo powiem ze mam zintegrowana karte dzwiekowa.

BRACIE BASISTO!!! :D
Ja także podpinam bas do kompa lub wieży. Wieża zawsze będzie grała dźwięk mono. Dałem wieżę
swojemu wujkowi, zamontował w niej jakąś płytkę-wzmacniacz czy co tam, połączył drutem 2 wejścia
z tyłu wieży i grało na 2 głośnikach. Jednak po kupieniu Creativów T3000, gram na kompie. Bas
na max i szyby latają :)

chyba ci glowa lata. nic sie nie znasz i niepisz wiecej takich glupot o drutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam 3 głośniki 2x 60W i jeden 140 W szukam najtańszego możliwego wzmacniacza podktóry mógłbym je podłończyć możę to nieodpowiedni temam ale nie chciałem zakładać kolejnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować