Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Najłatwiejsza gra w którą grałeś?

435 postów w tym temacie

Najłatwiejsza gra... hmm... w moim przypadku, to powiedział bym najłatwiejsze gry ;-).
Zdecydowanie do takich zalicza się czwarta odsłona Raymana. Ukończyłem w kilka godzin, jednak mimo wszystko grało mi się bardzo przyjemnie. Wciągające ;>. Jeden z powodów, dla których warto kupić "Nii" ;-).
Jeżeli chodzi o samochodówki to NFS: Carbon. Grało się przyjemnie... ale jeżeli chodzi o poziom, to się naprawdę zawiodłem. Liczyłem na coś dłuższego niż niecały weekend grania. Przegrałem tylko raz, przy pierwszym kanionie, bo nie wiedziałem jak to dokładniej trybi. Później było z górki xP.
Aa... jeszcze banalnie prostą grą była "Na Kłopoty Pantera" z różowym ;p. Taka wydawała się być "byle pchnąć fabułę do przodu". W jeden dzień ją ukończyłem mając z 10 lat ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze gry z jakimi sie zetknąłem to:
- NFS Most Wanted - za łatwa i przy tym nudna
- Bad Day LA - kaszana z CD-A, przeszedłem w 5 godzin!
- Total Overdose - ile razy zginęliście grając Cruz''em? trzy, cztery... najwyżej.
- Hitman -ze statystyką ,,mass murder" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crashday - przeszedłem w jedno popołudnie, zabawa była przednia ale spodziewałem się czegoś więcej. No i żadnej nagrody za przejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beyond good & evil (nie moge zliczyc ile razy przechodzilem),Just cause(pomijajac zwisy i wywalenia do systemy łatwizna),wszystkie nfs-y z jakimi sie spotkalem od czasu Underground,The punisher(grasz sobie na hard ale jak zdobedziesz 400.000 punktow i odblokujesz regenarcje w usprawnieniach to idzie się na żywioł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:42, Numenpl napisał:

Beyond good & evil (nie moge zliczyc ile razy przechodzilem)

A no wlasnie a ja perel 15 nie moge znalezc by dostasie do fabryki nutripils gdzie znalazles? dostales perle za pokonanie smoka z latarni domz?? powiedz plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:22, shinian napisał:

Star Wars Empire at War. Nawet na najtrudniejszym poziomie trudności (Hard) nie stanowi żadnego
wyzwania.

wiem coś o tym bezmyślne produkowanie jednostek :)
ale i tak fajnie się grało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować