Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Najłatwiejsza gra w którą grałeś?

435 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2008 o 18:01, edsonpele napisał:

Hmm, łatwe są Need for Speedy

Aha, jasne...jeśli chodzi o Undergrounda (tych starych NFSów nie liczę) to wcale nie jest tak łatwo. Zwłaszcza jeśli chodzi o circuity na 5 +okrążeniach. Jedna stłuczka i już możemy restartować wyścig. Końcówka też do łatwości nie należy - trudne dragi i wyścigi 1 vs 1. Underground 2 trochę prostszy ale niekiedy na drifcie można się pomęczyć (jeśli wybierzemy co najmniej poziom medium). Chodzi o to, że 10 sekund przed metą jesteśmy na miejscu pierwszym; na mecie na drugim ze stratą około 20K pkt...W MW nie grałem, ale za to Carbon faktycznie nie był trudny - grałem tylko na konsoli i to nie w całości. Za to Pro Street (przynajmniej wersja PS2) jest (jak na razie) prosty :)

Dnia 19.05.2008 o 18:01, edsonpele napisał:

GTA:VC

Hah, dobre :P Zwłaszcza w tych misjach gdzie musimy np. na czas uratować Lance''a (moim zdaniem tam jest trudno, dużo ludzi w nas ładuje i nie ma za bardzo dobrej fury do ucieczki), albo w misji Driver (my jedziemy Sentinelem, a przeciwnik Sabre Turbo...) Grę przeszedłem kilka razy z przyjemnością ale nie powiem, żeby było łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością Iron Man (2 godziny zabawy -_-), którego kupna srogo żałuję... Poza tym może jeszcze Dungeon Siege i "ścigałka" Crashday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 20:10, Rozrobiony napisał:

Najłatwiejszą był bodajże saper :)

moin zdaniem to saper jest b. trudny :>
jest duża szansa na przegrana niezalznie od gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 20:10, Rozrobiony napisał:

Najłatwiejszą był bodajże saper :)

Oj chyba nie... Sam ciule niego nocami(niie zartuje)

Dodam jeszcze ze z latwiejszych to moze ET na botach. SA tak glupie, ze stoaj w miejscu i wala w ciebie

Prosilbym o uzasadnienie swojego wyboru tak jak to zrobil Sarturias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najłatwiejszą grą były wszystkie Harry Pottery, a szczególnie Harry Potter 5. Dla mnie to było po prostu zmarnowany czas przez twórców. Owszem Wirtualny Hogwart był, ale co z tego jak w 2 godziny można było przejść całą grę. Potem zostało tylko zbieranie jakiś gówien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:05, gadula4 napisał:

Dla mnie łatwy był Fahrenheit - tam się tylko ogląda i co jakiś czas kombinacja strzałek.

Fahrenheit był dla mnie łatwy do kombinacji strzałek w biurze. Dochodziłem do robala idącego po ścianie z pełnym życiem, wciskałem wszystko po kolei, a on mnie i tak zabijał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować