Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Najłatwiejsza gra w którą grałeś?

435 postów w tym temacie

W niewiele gier graliście, skoro najłatwiejszymi grami, w jakie sobie pykaliście były Mafia czy Gothic II: Noc Kruka... Nie ma to jak relaksujące posiedzonko przy prościutkiej grze, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pain killer, ale bez odkrywania sekretów i oczywiście na drugim poziomie trudności. NFS hot pursuit 2.

Wiele gier jest łatwych, gdyby były trudne to by psuły grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:10, Lukiwwo napisał:

A mi łatwą grą wydaje się Assassin''s Creed
Jest prosta oprócz trzeciej walki od końca gdy jesteśmy ostrzeliwani przez łuczników
Moim zdaniem Call od Duty 4 Nawet na weteranie mozna ją z łatwością przejść (trudna jest tylko misja snajperska w Czarnobylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najłatwiejsza gra na świecie to "Najłatwiejsza gra na świecie". Tak właśnie się nazywa wpiszcie sobie w Google. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 16:36, Leal napisał:

Moim zdaniem najłatwiejsza gra na świecie to "Najłatwiejsza gra na świecie". Tak właśnie
się nazywa wpiszcie sobie w Google. ;)

Autor wątku chciał się dowiedzieć JAK MY UWAŻAMY , a nie co sądzi Wujek Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Ninja Gaiden cz.1 na X''a =P
Nie no a poważnie [bo ci co nie wiedza NG to chyba jedna z najtrudniejszych gier w ogóle w historii branży] hmmm bardzo casualowy na normalnym poziomie trudności był imho nowy Batman AA, na trudnym tez wielkich problemów nie miałem, jedna z niewielu gier gdzie nie zaliczyłem przez cały gameplay ani jednego GO.

Kolejny chyba były by tu Oblivion, Morrowind, Fallout 3, Devil May Cry 4 [DMC tylko do trudnego, powyżej już robi się standardowy hardcore =) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... mógłbym wymienić:

1. Half Life 2: Łyknąłem go szybko, bez większych problemów- nie mówię tutaj o epizodach
2. Ogólnie seria Call of Duty: Jakoś nie mam większych problemów aby przejść je na weteranie...
3. Stalker: SoC: Może dlatego że jakoś go też szybko przeszedłem... Gorzej było w CS.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby się zastanowić to była taka jedna gra. A zwała się Fable: Zapomniane Opowieści. Funkcję zapisu używałem tylko wtedy kiedy wychodziłem z gry. Natomiast fiolki zmartwychwstania sprzedawałem od razu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje typy to:

- Oblivion.. Walka ustawiona na najniższym poziomie trudności, a kompas dokładnie pokazujący drogę do celu i system szybkich podróży sprawił, że ani na moment nie zatrzymałem się zastanawiając się "co dalej"

- Silent Hill 2 & 3. Na najniższym poziomie trudności walk. W części drugiej nie zginąłem ani razu, w trzeciej raz i to nie dlatego, że jakaś maszkara mnie zabiła, lecz po prostu wlazłem pod pociąg. ;p

- Wiedźmin. Najniższy poziom trudności, praktycznie żaden przeciwnik nie sprawił problemów. Mikstur wzmacniających nie brakowało, bo używało się ich sporadycznie, przy niektórych tylko starciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować