Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony odpiera zarzuty

29 postów w tym temacie

"Jako niezaprzeczalny atut PS3 Ephraim podał oczywiście czytnik Blu-ray, który jako osobne urządzenie kosztuje obecnie około 900 euro"

Sami wczoraj napisaliście, że Sony wprowadza czytnik za 599 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:30, isildur-ps napisał:

Sami wczoraj napisaliście, że Sony wprowadza czytnik za 599 dolarów.


No, a w dalszej części cytowanego przez Ciebie zdania jest "(chociaż zapowiadane są spore obniżki cen)", więc w czym problem? :) Te czytniki nie są jeszcze w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, Sony wtopiło z konsolą na całej linii, ale to nie zmieni faktu, że i tak ją kupię. Konsolę kupuje się dla gier, a nie po to, żeby stała na półce. Poczekam aż wyjdzie FFXIII, MGS: Guns of Patriots i GT5 i wtedy się wyposażę. Mniemam, że ekipy pracujące nad tymi grami nie dadzą ciała tak jak Sony. Hideo jeszcze nigdy nie zawiódł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, czytnik za 900, chociaż samo Sony sprzedaje nagrywarkę BD-RE w cenie ok. 600$. Nieźli mitomani w tym Sony pracują... I co oni tak z tym Blu-rayem? Jakby to cudo chociaż krawat umiało zawiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:42, MetAtroN napisał:

Przyznaje, Sony wtopiło z konsolą na całej linii, ale to nie zmieni faktu, że i tak ją kupię.
Konsolę kupuje się dla gier, a nie po to, żeby stała na półce. Poczekam aż wyjdzie FFXIII,
MGS: Guns of Patriots i GT5 i wtedy się wyposażę. Mniemam, że ekipy pracujące nad tymi grami
nie dadzą ciała tak jak Sony. Hideo jeszcze nigdy nie zawiódł ;)


Kojima nigdy nie zawodzi:) Każdy MGS to dzieło sztuki.Ja tam chce GC żeby móc pograć w MGS:TTW:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:03, R4v napisał:

Tia, czytnik za 900, chociaż samo Sony sprzedaje nagrywarkę BD-RE w cenie ok. 600$.


Ten pan mówi o stacjonarnych odtwarzaczach filmów w formacie Blu-Ray a nie o samym napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:48, sferis napisał:

I tak PS3 to już takie dno, że Sony w życiu nie odzyska swojej dawnej reputacji.

Pozdrawiam,
sferis

PS3 dnem nie jest - to najnowsza maszynka do gier, najpotężniejsza jaka jest na razie na rynku w konsolach.
Dnem jest po prostu cena i ilość zrobionych PS3, a także premiera -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:00, Gol Galad napisał:

> I tak PS3 to już takie dno, że Sony w życiu nie odzyska swojej dawnej reputacji.
>
> Pozdrawiam,
> sferis
PS3 dnem nie jest - to najnowsza maszynka do gier, najpotężniejsza jaka jest na razie na rynku
w konsolach.
Dnem jest po prostu cena i ilość zrobionych PS3, a także premiera -_-


Zapomniałeś wspomnieć o ilości fajnych gier :P

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest już wogule cena Ps3 w europie bo mi sie wydaje że narazie sa ceny z innych kontynetów w których Ps3 nie jest troche odchudzona. A tak wogule jak miała stanieć do do jakiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy sie tu spieracie o cene: oo Wii kosztuje 1100 to jest lepsze od ps3 bo ps3 kosztuje 2500. ps3 kosztuje tyle bo ma ladniejsza grafike, blu-ray i inne bajery a co ma wii?? wiillota no i nic pozatym no i ladne ksztalty:D i kosztuje tyle ile jest warte
(to moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bedzie arcydzielo :D to samo sie tyczy pozostalych gier. mysle ze dopiero po ich wyjsciu sprzedaz PS3 sie tak naprawde rozkreci. mysle o kupnie konsoli tak w okolicach listopada.

a co do innych konsol, to nie jestem jakims fanatycznym zwolennikiem PS zeby nie mylsec o innych konsolach. wrecz przeciwnie, chodzi tylko o priorytety. z checia zagralbym sobie w gears of war czy dead rising, albo wyprobowal wii. po prostu wazniejszy jest dla mnie Final Fantasy. jak juz bede mial PS3 to moze po jakims czasie dokupie wii albo 360. i tak powinna wygladac sytuacja idealna - posiadanie liczacych sie konsol na rynku, a nie ograniczanie sie do jednej. widzialem kiedys filmik, na ktorym jakis amerykanski idiota, fanatyk X360 specjalnie zamowil 60gb wersje PS3 jeszcze przed premiera, po czym jak juz ja dostal to ja zniszczyl, tylko dlatego ze dla niego ''jedynie sluszna konsola'' jest X. takich ludzi powinno sie sterylizowac i umieszczac w osrodkach zamknietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:09, sferis napisał:

> > I tak PS3 to już takie dno, że Sony w życiu nie odzyska swojej dawnej reputacji.

> >
> > Pozdrawiam,
> > sferis
> PS3 dnem nie jest - to najnowsza maszynka do gier, najpotężniejsza jaka jest na razie
na rynku
> w konsolach.
> Dnem jest po prostu cena i ilość zrobionych PS3, a także premiera -_-

Zapomniałeś wspomnieć o ilości fajnych gier :P

Pozdrawiam,
sferis

a x-box to po 3 miesiącach od premiery miał tyle super tytułów że aż trudno było znaleźć czas aby w wszystko pograć, weź na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:09, sferis napisał:

Zapomniałeś wspomnieć o ilości fajnych gier :P

Pozdrawiam,
sferis


a jakie byly fajne gry wydane zaraz po premierze X360? jakos zaden tytul nie przychodzi mi do glowy. to teraz, po wydaniu ''gears of war'' sprzedaz konsoli skoczyla, ludzie zaczeli ja kupowac dla tej jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować