Zaloguj się, aby obserwować  
Rafi222

Anulowanie Zamówienia

3 posty w tym temacie

Załużmy że złożyłem zamówienie ponad 150 zł + (10 wPLN = żeton na przesyłkę) + 19 wPLN
Zamówienia jeszcze nie potwierdziłem, jednak rozważam dorzucenie jeszcze jednego produktu do już istniejących lub zamienienie jednego na inny. więc, chce anulować. Czy jesli to zrobię zachowam żeton na przesyłke i to 19 wPLN ? Pytam się ponieważ łącznie te 29 wPLN, by w takim wypadku niebyły wykorzystane, a u mnie sytuacja jest taka, że z nimi stac mnie dożucić jeszcze jeden tutuł, natomiast jakbym je stracił niestarczy mi kasiorki nawet na teraźniejsze zamówienie, tak że wszystko jest wyliczone z kalkulatorem.... Dodam, że jeśli by było 2 zamówienie też będzie napewno ponad 150 zl ... więc będe odrazu widział żeton ...

użyłem Szukaj i nieznalazłem odpowiedzi na to pytanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:15, Rafi222 napisał:

/..../


Po anulowaniu swojego zamówienia wykorzystane wPLN''y powinny zostać zwrócone natychmiast i automatycznie przynajmniej u mnie tak było jak anulowałem zamówienie to wPLN''y wróciły bez problemu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Noo anulowałem i zarówno żeton jak i wPLN wróciły do normy ... Jeśli ktoś kiedykolwiek miałby podobny znak zapytania nie musi się martwić, ten servis działa nienagannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować