Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy eXtra Konkurs - sprostowanie

81 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 23:51, awesome napisał:

Chodzi mi dokładnie o rysunek, czy musi on być zrobiony na kartce i zeskanowany czy może być
robiony przy użyciu komputera?

Pełna dowolność. Musisz tylko przesłać pracę w jpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 08:35, akne napisał:

> Chodzi mi dokładnie o rysunek, czy musi on być zrobiony na kartce i zeskanowany czy może
być
> robiony przy użyciu komputera?
Pełna dowolność. Musisz tylko przesłać pracę w jpg.



Dziękuję za odpowiedź. Nareszcie wiem, że praca jaką włożyłem w ten rysunek nie pójdzie na marne. Pozostaje dopieścić to cudo i liczyć na nagrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chcę wysłać pracę na konkurs (odpowiedź na pytanie), maksymalna objętość tekstu to 2000 znaków. Napisałem już wszystko i w Wordzie pokazuje mi, że praca ma 1930 znaków, a jak wciskam wyślij to pokazuje mi tekst: "maksymalna objętość tekstu to 2000 znaków ze spacjami". Czy Word się myli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:07, cichy10 napisał:

Czy Word się myli?

Word liczy znaki specjalne jako kilka znaków, stąd rozbieżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 09:17, Evil Khan napisał:

6 gier zarejestrowanych - 2 odpowiedzi wysłane, 2 fotki wysłane - pozostaje czekać na wyniki
- do 30 kwietnia.


Ale na wyniki tych prac o nagrodę specjalną to chyba czeka się do 30 czerwca jak się nie mylę. Moje osiągi to:
6 gier zarejestrowanych, narazie 1 odpowiedź wysłana (nad drugą cały czas pracuję) oraz jeszcze nie wysłane prace o nagrodę specjalną (są w trakcie montowania). Jak cudownie byłoby ustrzelić nagrodę specjalną czy chociaż jakiś procek czy kartę graficzną. Hmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie techniczne. Czy jak teraz zarejestruję 3 gry z NEK a nie prześlę odpowiedzi bo np.: nie będę miał koncepcji to te 3 gry i szansa przejdą do 2 etapu konkrsu czy przepadną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:31, Evil Khan napisał:

Czy jak teraz zarejestruję 3 gry z NEK a nie prześlę odpowiedzi
bo np.: nie będę miał koncepcji to te 3 gry i szansa przejdą do 2 etapu konkrsu czy przepadną
?

Nie przepadną. Jeśli zarejestrujesz trzy gry w trakcie trwania pierwszego etapu i nie odpowiesz w tym czasie na pytanie, to możesz odpowiedzieć na pytanie konkursowe dla drugiego etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:43, akne napisał:

> Czy jak teraz zarejestruję 3 gry z NEK a nie prześlę odpowiedzi
> bo np.: nie będę miał koncepcji to te 3 gry i szansa przejdą do 2 etapu konkrsu czy przepadną

> ?
Nie przepadną. Jeśli zarejestrujesz trzy gry w trakcie trwania pierwszego etapu i nie odpowiesz
w tym czasie na pytanie, to możesz odpowiedzieć na pytanie konkursowe dla drugiego etapu.

O to super. Dzięki za bardzo szybką odpowiedź :)
Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, i to jest dobra wiadomość, bo mimo że mam zarejestrowanych 6 gier z tej edycji wysłałem jak do tej pory tylko 1 odpowiedź na pytanie. Na druga póki co nie mam weny. Dobrze, że nie przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy procesory będą takie same jak w poprzednim konkursie. Bo wygranego X2 3800+ sprzedałem, bo mi pod płytę nie podchodził :) Ale jak tym razem wygram, to już zmienię płytę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko do pracowników CDP. W jakim stosunku rozdacie nagrody w pierwszym etapie konkursu? Wszystkiego po połowie, czy niektórych nagród nie będzie można zdobyć w pierwszym etapie czy jak? I jeszcze jedno pytanko, wszystko odbędzie się w terminie, tzn. czy ogłosicie wyniki pierwszego etapu zgodnie z planem czy jakieś opóźnienia będą? Bo w sumie, to już niecałe 2 tygodnie zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrody podstawowe (czyli wszystkie oprócz kompów i projektorów) są podzielone po równo na dwa etapy - czyli takie same w każdym etapie.
Laureatów pierwszego etapu zgodnie z regulaminem ogłosimy do 14 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, myślałem, że ogłosicie 30 kwietnia ale już zerknąłem i zobaczyłem w regulaminie co i jak. Jeżeli 15 maja to akurat dzień po mojej maturze z matmy. Fajnie by było coś wygrać. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 11:05, KannX napisał:

Ach jutro wyniki, może coś wygram :) Czekam z niecierpliwością.

Zdaje się, że wyniki będą dziś. Tak mówił ktoś z CDP (akne zdaje się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 11:05, KannX napisał:

Ach jutro wyniki, może coś wygram :) Czekam z niecierpliwością.


Listę laureatów pierwszego etapu opublikujemy na tej stronie do dnia 14 maja 2007.
Tak widnieje nastroine konkursu, więc to chyba dziś miało być, chyba, że gdzieś jest jakieś dodatkowe sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 11:09, kordzio1 napisał:


Listę laureatów pierwszego etapu opublikujemy na tej stronie do dnia 14 maja 2007.
Tak widnieje nastroine konkursu, więc to chyba dziś miało być, chyba, że gdzieś jest jakieś
dodatkowe sprostowanie


No to czekamy na ogłoszenie wyników. Przyznam się bez bicia, że w pracy siedzę jak na szpilkach i tylko sprawdzam na gram.pl czy już się news pojawił :))) Może coś udałoby się wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować