• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zzagrobnik

Jak zarejestrować starsze gry CD-Projekt??

Pytanie

Stronak przednia, wyśmienite ceny. Chciałem trochę se podbić statystyki w wPLN i sprzedać parę używek, lecz nie mogę ich zarejestrować, ponieważ posiadają naprawdę stare karty rejestracyjne lub je zgubiłe lub nie miały ich wcale (jak gry z EXTRA GRY i EXTRA KLASYKI - pierwsze wydania). Jest na to jakiś sposób. Aha, i dlaczego za zarejestrowanie SAGI FALLOUT dostałem 0wPLN?? Nie mogę tego pojąć, dali by chociaż 10 wPLN :PP Czekam na odpowiedź!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.10.2005 o 16:36, DJKorsarz napisał:

Stronak przednia, wyśmienite ceny. Chciałem trochę se podbić statystyki w wPLN i sprzedać parę używek, lecz nie mogę ich zarejestrować, ponieważ posiadają naprawdę stare karty rejestracyjne lub je zgubiłe lub nie miały ich wcale (jak gry z EXTRA GRY i EXTRA KLASYKI - pierwsze wydania). Jest na to jakiś sposób. Aha, i dlaczego za zarejestrowanie SAGI FALLOUT dostałem 0wPLN?? Nie mogę tego pojąć, dali by chociaż 10 wPLN :PP Czekam na odpowiedź!! :)


Zarejestrować można tylko i wyłącznie gry z kartami rejestracji elektronicznej. Ktoś już coś na ty forum pisał na ten temat, także wystarczy poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

DJKorsarz, odnalazles odpowiedź na to dręczące i mnie pytanie??:P ja tez bym chcial, bo w starszyh tez nie mam, ale kiedys mnie to nie przeszkadzalo:P a teraz to chce wPLN zdobyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie dostaniecie kasy za gry, które nie mają elektronicznej rejestracji. No bo jak?
Ja i tak jestem w takiej sytuacji, że więcej wydawałem na gry przed wprowadzeniem tej rejestracji. Za niektóre dałem stówkę i nie dostałem wPLNów, bo nie miałem rejestracji, inni kupili je później za 20 i dostali 5 wPLNów.

Ale przecież nie możemy wymagać od CDP, zeby nam dawało kasę za tak stare gry, bo elektroniczna rejestracja działa już długo. Wprowadzono ją dlatego, ze rejestracja przez pocztę była nieskuteczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tu raczej nie chodzi o Wirtalną Kasę, ale o pomoc techniczną do starszych tytułów, do których teraz pomocy nie otrzymamy, bo nie mamy klucza rejestracyjnego, bo go mieć nie możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować