Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire - zapowiedź

21 postów w tym temacie

Lucas the Great

Uświadomiliśmy sobie rzecz straszną. Do premiery Jade Empire został raptem tydzień, a Wy pewnie nawet nie wiecie, co ma sobą prezentować ta gra. Dlatego odciągnęliśmy Myszę od opisywania ostatniej wersji beta polskiej edycji i zagoniliśmy go do napisania zapowiedzi. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem, betetatest zaś opublikujemy już wkrótce.

Przeczytaj cały tekst "Jade Empire - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy będzie na miarę Neverwinter czy Obliviona, a może Gothica??? Trzeba będzie się skusić, szkoda, że STALKER wychodzi w tym samym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie jaki jest widok w tej grze ? Czy jest to coś w rodzaju Baldurs Gate i icewind dale że kierujesz myszką i widzisz z góry czy coś w rodzaju gothica że widzisz plecy bohatera i sterujesz klawaturą. Jeśli te drugie to chyba się skuszę na tą grę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:32, Czarkinson napisał:

Czy wiecie jaki jest widok w tej grze ? Czy jest to coś w rodzaju Baldurs Gate i icewind dale
że kierujesz myszką i widzisz z góry czy coś w rodzaju gothica że widzisz plecy bohatera i
sterujesz klawaturą. Jeśli te drugie to chyba się skuszę na tą grę :-)


Raczej jest z widok za plecami, tak wywnioskowałem ze screenów. Ale to nie jest jeszcze pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO nie jest nic w rodzaju Baldur''s Gate. Walka w tej grze bardziej przypomina bijatyki niż to co było w wymienionych przez Ciebie grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą (mam tę grę na X360 i sądzę, że na PC będzie podobnie) walka sprowadza się do katowania jednego klawisza + przycisk ataku, który przebija obronę przeciwnika i od czasu do czasu przydaje się blokować ciosy, ale po co blokować jak można atakować. (,,Najlepszą obroną jest atak" :D) Ale za to fabuła jest niczego sobie, bardzo ciekawe zwroty akcji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grę trzeba mieć!! tylko mam pytanko: program ma dość duże wymagania sprzętowe, czy w związku z tym gra była testowana na gorszym sprzęcie? Bo np. wymagania Dark Messiah były dość spore, ale gra działała idealnie na sprzęcie z o wiele niższymi wymaganiami od minimalnych. Nie wiem czy mi ruszy... poczekać czy ryzykować? gry z BioWare biorę przeważnie w ciemno, ale nie wiem jak z tymi wymaganiami będzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:25, sferis napisał:

A mnie odpycha wschodni klimat :P

Pozdrawiam,
sferis


A mnie wręcz przeciwnie właśnie to mnie kręci ;)))
Zwłaszcza takie Azjatki ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:04, greg_f napisał:

grę trzeba mieć!! tylko mam pytanko: program ma dość duże wymagania sprzętowe, czy w związku
z tym gra była testowana na gorszym sprzęcie? Bo np. wymagania Dark Messiah były dość spore,
ale gra działała idealnie na sprzęcie z o wiele niższymi wymaganiami od minimalnych. Nie wiem
czy mi ruszy... poczekać czy ryzykować? gry z BioWare biorę przeważnie w ciemno, ale nie wiem
jak z tymi wymaganiami będzie:/


najlepiej zaczekaj na jakies demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dema nie będzie. Poza tym gra nie wygląda na specjalnie wymagającą. Maksymalne wymagania to
System: Pentium IV 3.0 GHz or equivalent
RAM: 1024 MB
Video Memory: 256 MB
Hard Drive Space: 8000 MB
Other: ATI X600 series, NVIDIA GeForce 6800 series, or higher recommended
Trudno określić ten zestaw jako jakiś high-endowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby zwroty akcji lepsze niż w KotORze? Nie wiem naprawdę jak wielki musiałby to być zwrot po tym co się działo na pokładzie Leviathana w jedynce... poczekamy zobaczymy, jestem jednak sceptyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zapowiedz, ale gry nie kupie i tak, bo jest w wersji PL ;-P Moze sobie w wakacje z Anglii przywioze to pogram :-) Ciekawi mnie system sterowania... Pad jednak do bijatyk (a tu jest taki system walki a''la Tekken) jest lepszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodane do nazwy określenie "Second Edition", to wedle obietnic nie tylko prosty chwyt marketingowy." - coś się pomyliło było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować