Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire już za tydzień!

24 postów w tym temacie

Może być nawet ciekawa gra, ale ja i tak nie będe miał. Nawet gdybym ją jednak sobie załatwił to i tak mam za słaby komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 14:02, Adamzzz napisał:

Heh - zbierać trzeba będzie długo... dostaję 2 złote codziennie co daje około 50 dni zbierania
kasy ;-(


grosik do grosika, a będziesz kumplem Janosika...:)
Ja na grę się może skuszę, ale po uprzednich recenzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na pewno skuszę, pytanie skąd. Albo ze Steama, co będzie kosztować po przeliczeniu 140 zł, albo z CDP, co sam nie wiem ile będzie kosztować i sam nie wiem, czy do Anglii dojdzie przesyłka. Choć oczywiście wolałbym z CDP ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłke przesunięto z 8 marca na 5.03.... Trzeba będzie czekać z wpłatą tak aby wysłano mi gre w czwartek dopiero :/ Eh, nie znosze takich przesunięć, wszystko jest ok to trzeba zagmatwać na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepiej teraz muszę czekac tylko na maila z potwierdzeniem zamówienia bo pieniądze na EK już czekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czy będzie Tydzień z Jade Empire? Zastanawiam się nad kupnem, trochę się napaliłem, ale z kasą na styk, więc nie chciałbym w błoto ją wyrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 15:41, Mistic napisał:

Wysyłke przesunięto z 8 marca na 5.03.... Trzeba będzie czekać z wpłatą tak aby wysłano mi
gre w czwartek dopiero :/ Eh, nie znosze takich przesunięć, wszystko jest ok to trzeba zagmatwać
na siłe.


Dziwne opóźniona wysyłka - źle
Wcześniej - jeszcze gorzej ?
A to Polska właśnie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 16:30, HMRpG_MODED napisał:

Dziwne opóźniona wysyłka - źle


Nie narzekam gdy przesyłka się opóźnia, nie lubie jak ktoś na siłe wybiera wczesniejszy termin wysylki, kiedy ten poprzedni był idealny.

Dnia 01.03.2007 o 16:30, HMRpG_MODED napisał:

A to Polska właśnie ;)))


Właśnie widać. Same głupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować