Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadciąga nowa fala tytułów w eXtra Klasyce neXt!

47 postów w tym temacie

Nie spamujcie!! Co kogo obchodzi, że nic nie kupicie? Ja natomiast kupię Colina, SWAT''a i może Delta Force Xtreme. Wszystko będzie pięknie smigać na moim 7950GT (musiałem się pochwalic :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe tytuły są ciekawe, ale mam pytanie:
Czy jak załóżmy jutro kupię sobie grę z Extra Klasyki Next (np. Neverwinter Nights 1) i zarejestruje ją dopiero podczas trwania konkursu, to weźmie ona udział w konkursie oprócz kolejnych dwóch gierek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. W sumie to Neverwinter miał niedawno Diamentową edycję. Gdyby nie to to nie byłoby się nad czym zastanwiać. Teraz mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę chyba trio Noc Kruka + Shadows of Undrentide and Hordes of the Underdark + SWAT 4.
Tak więc w konkursie też brać udział zamierzam. I tym razem nie chcę zmarnować okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KannX ty sie nie chwal ! jak bede miał na wakacje 8800 GTX to ci napisze a co do gier ciągle nic dla mnie ale miałem taką nadzieję :( nie ma w co grać niestety czekam na Stalkera :D recenzja w CDA była świetna więc czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noc Kruka mam, NWN z dodatkami też. Ale i tak mam w planach Zoo Tycoon 2 Afrykańskie Zwierzaki i Podwodny Świat:P No co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak juz o kupie nwn-"wersja nieoficjalna" czasami wychodzi z gry;d no i moze dodatki ale co trzeciego zeby sie na konkurs zalapac>??troche za duzo kasy pojdzie, ale dobrze ze mam bona na 200 zeta w auchan;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować