Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Jackson's King Kong (PS2) po polsku - dziś premiera!

19 postów w tym temacie

Na dzień dzisiejszy są już chyba 3 gry wydane przez CDP na PS2 w jęz polskim:
Spartan: Total Warrior
King Kong
Kubusiowe przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 17:30, Sebacom napisał:

heheheh wyobrażam sobie te Kubusiowe przedszkole na PS2:P


To znaczy? Bo akurat grałem, rewelacyjna gra dla dzieci, z kolorowa grafika. No i oczywiscie Kubuś! Czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ukazało się Baldur''s Gate: Dark Alliance PL :( byłoby nawet z dubbingiem... jeszcze pamiętam przykładowe sample... ''O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Atrakcyjną cenę - 179,90 PLN,

>Na widok takiej atrakcyjnej ceny to ja z krzesła spasłem :-P

a widziales nizsze ceny na nowe gierki na PS2? to jest niestety standart na ta platforme w polsce i chyba nigdy sie to nie zmieni:-( ...a szkoda....jednak czekam na czasy kiedy gierki-nowosci na PS2 beda w cenie takiej jak na PC ....moze kiedys....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 04:27, arecki00 napisał:

czekam na czasy kiedy gierki-nowosci na PS2 beda w cenie takiej jak na PC ....moze kiedys....:-)


Na gram.pl mozesz tę grę kupić za 119 PLN, i dostać 179 wPLN z powrotem, więc jednak powoli zaczyna się to zmieniać.

Myśle, że zaraz po pojawieniu się konsol nowej generacji ceny znów skoczą troche do góry, ale jednak z czasem ceny gier konsolowych też zaczną spadać. W końcu gry na PC jeszcze pare lat temu też kosztowały 169-189 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra odebrałem KingKonga PS2 i teraz pytanie, bo nie było w środku karty rejestracji elektronicznej. Jak mam zarejestrować tą grę żeby otrzymać 179 wPLN ???!! KTOŚ WIE MOŻE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy polska wersje King Konga (jak rowniez PoP: TTT za pare tygodni) przygotowaliscie razem z Cenega? W koncu, Cenega wydaje te tytuly na PC, a Wy na PS2, ale texty w grze chyba sie niczym nie roznia. Czy robiliscie to calkowicie osobno?
Bo chyba nie ma sensu robic tego dwa razy... mozna by koszty podzielic na pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, ja sie dziwie, ze w ogole podzieliliscie sie ta gra. Jakas umowa czy jak ? Przeciez, jestescie mozna powiedziec "wrogami" a tu takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować