Zaloguj się, aby obserwować  
dvhk

Heroes [serial TV] - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 07:27, Blackgoat napisał:

Kurcze, dwa ostatnie odcinki dopiero pokazały klasę serialu. To, że Peter stanie się sprawcą
kataklizmu mnie akurat naprawde zaskoczyło. Wydaje mi się, czy to były ostanie odcinki przed
przerwą wakacyjną:/. A cholerna TVP po wakacjach jak zwykle puści inny serial:/.


nie czego? Ja w teletygodniu mam normalnie napisane, że za tydzień kolejne 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 07:27, Blackgoat napisał:

Kurcze, dwa ostatnie odcinki dopiero pokazały klasę serialu. To, że Peter stanie się sprawcą
kataklizmu mnie akurat naprawde zaskoczyło. Wydaje mi się, czy to były ostanie odcinki przed
przerwą wakacyjną:/. A cholerna TVP po wakacjach jak zwykle puści inny serial:/.


W jednym ze snów Petera było widać, że to on eksploduje (krzyczał do Nathana coś w stylu: "zaabsorbowałem jego moc!! nie mogę jej opanować!! zaraz wybuchnę!! uaaauauaua" czy jakoś tak), dla zaskoczeniem było jak wymyslili że Sylar ma wybuchnąć (i sam w to uwierzył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 07:27, Blackgoat napisał:

Wydaje mi się, czy to były ostanie odcinki przed
przerwą wakacyjną:/. A cholerna TVP po wakacjach jak zwykle puści inny serial:/.

W wakacje bedą dalej pokazywać serial. Ale mogliby tylko po 1 jednym odcinku o 21.00
bo 20.20 to trochę wczesna pora jak na wakacje
i mogę nie zdąrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 07:43, HumanGhost napisał:

Kurna no, a kolega to słowa SPOILER nie umie napisać?


Gdzie Spoiler?? Jeszcze tego nie było?? Jak już była mowa o 2 ostatnich odcinkach, to myślałem że już się skończyło. (Widać nie warto oglądać BBC).

Wybaczcie, jeśli komuś zepsułem oglądanie, ale to tylko wina mojej nie wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 08:20, Maker3 napisał:

> Wydaje mi się, czy to były ostanie odcinki przed
> przerwą wakacyjną:/. A cholerna TVP po wakacjach jak zwykle puści inny serial:/.
W wakacje bedą dalej pokazywać serial. Ale mogliby tylko po 1 jednym odcinku o 21.00
bo 20.20 to trochę wczesna pora jak na wakacje
i mogę nie zdąrzyć

A, to zwracam honor TVP. Ale fajnie przez wyjazd nad morze najpewniej strace 4 odcinki:/

T4KEDA-> kurcze, dobrze że zaczęłem czytać od dołu ten temat bo bym się machnął na Twojego spoilera;). Ale i tak trochę go luknąłem:(. Ech, przydałby mi się teraz ten Haitańczyk z serialu;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:39, Blackgoat napisał:

T4KEDA-> kurcze, dobrze że zaczęłem czytać od dołu ten temat bo bym się machnął na Twojego
spoilera;). Ale i tak trochę go luknąłem:(. Ech, przydałby mi się teraz ten Haitańczyk z serialu;P.


*\ SPOILER (chyba)
Nie wiem czy mi się nie wydaje czy ten sen był pod koniec w ostatnim odcinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:43, Maker3 napisał:

*\ SPOILER (chyba)
Nie wiem czy mi się nie wydaje czy ten sen był pod koniec w ostatnim odcinku?


*\SPOILER (tak na wszelki wypadek)
Ostatni odcinek jest zakręcony, ale tam były wydarzenia ze snu.
Peter sen miał gdzieś w połowie serii, moment jak Hiro przeniósł się w czasie do Nowego Jorku i widział wybuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Heroes będzie dla naszego rynku punktem zwrotnym w historii. Polska premiera DVD została już zapowiedziana na 30 sierpnia czyli 2 dni po premierzew regionie pierwszym. Pozostaje tylko pytanie czy cena i zawartość będą równie dobre co w regionie pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:31, czarek.k napisał:

Dlaczego Sylar zabija ludzi którzy mają dar(Herosów)?


Ponieważ Sylar wyszukując coś w nienaruszonym mózgu (nie, nie zjada mózgów ^^) przyswaja sobie ich umiejętności. A im ich więcej tym trudnej go pokonać, proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:49, wip_01 napisał:

> Dlaczego Sylar zabija ludzi którzy mają dar(Herosów)?

Ponieważ Sylar wyszukując coś w nienaruszonym mózgu (nie, nie zjada mózgów ^^) przyswaja sobie
ich umiejętności. A im ich więcej tym trudnej go pokonać, proste ;)

A od kogo ma moc że kule (z pistoletu) w ogule go nie ranią tylko odpychają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:04, Asthariel napisał:

To nie jest ,,odpychanie kul'''' tylko ogólna telekineza. Od kogo jest nie wiadomo , od jednej
z pierwszych ofiar o nieznanej tożsamości.

Nie mówie że on odpycha kule tylko że kule zamiast ranić go to odpychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:04, Asthariel napisał:

To nie jest ,,odpychanie kul'''' tylko ogólna telekineza. Od kogo jest nie wiadomo , od jednej
z pierwszych ofiar o nieznanej tożsamości.


Jemu chodzi o ten moment kiedy Bennett strzela do niego kiedy ten chciał zabić jego żone. Wtedy po uderzeniu kul w nigo leci pare metrów i trzeska w szafkę.
Samo jest to dla mnei troche dziwnę, bo siła uderzenia kuli w ciało musiała by byc dosyć duża aby móc Sylara tak odrzucić. A z takiego pistoletu to chyba niezbyt mozliwe by było :P
Ale w końcu taki jest ten serial ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:37, wip_01 napisał:

> To nie jest ,,odpychanie kul'''' tylko ogólna telekineza. Od kogo jest nie wiadomo , od
jednej
> z pierwszych ofiar o nieznanej tożsamości.

Jemu chodzi o ten moment kiedy Bennett strzela do niego kiedy ten chciał zabić jego żone. Wtedy
po uderzeniu kul w nigo leci pare metrów i trzeska w szafkę.
Samo jest to dla mnei troche dziwnę, bo siła uderzenia kuli w ciało musiała by byc dosyć duża
aby móc Sylara tak odrzucić. A z takiego pistoletu to chyba niezbyt mozliwe by było :P
Ale w końcu taki jest ten serial ^^

może sylar przejmyje siłe udeżenia do swojego ciała albo coś. Czy ktoś wie ile sezonów ma ten serial i czy w każdym bedzie chodziło o to żeby nie dopuścić do wybuchu ktory zniszczy nowy york?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:22, czarek.k napisał:

Czy ktoś wie ile sezonów ma ten serial i czy w każdym bedzie chodziło o to żeby nie dopuścić do wybuchu ktory zniszczy nowy york?


Właśnie jest kręcony sezon drugi, premiera w Ameryce nastąpi za 76 dni.
I z tego co wiem, nie będzie dotyczył nie dopuszczenia do wybuchu.
Ja właśnie skończyłem sezon pierwszy, ale o tym co się stanie mówić nie bedę. Nie chce psuć radości z oglądania tego ^^
Jeżeli ktoś naprawde chce cos wiedzieć to ma moje gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować