Zaloguj się, aby obserwować  
dvhk

Heroes [serial TV] - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 22:22, czarek.k napisał:

Czy ktoś wie ile sezonów ma ten
serial i czy w każdym bedzie chodziło o to żeby nie dopuścić do wybuchu ktory zniszczy nowy
york?

Na razie jest 1 sezon
Pewnie będzie około 4-6 sezonów bo serial jest popularny

Co bedzie w następnych sezonach niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanie dwa odcinki były zawaliste!:D Oglądałem je z wypiekami, szczególnie ten drugi. A zauważyliście że przełożonego Benneta gra facet, który grał w 4400(jakby nie patrzeć, bliźniaczy serial)?:P I gra trochę podobną postać, jak w tamtym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3. Postanowienia końcowe, czyli gramnetykieta na FORUM:
* Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:04, Asthariel napisał:

To nie jest ,,odpychanie kul'''' tylko ogólna telekineza. Od kogo jest nie wiadomo , od jednej
z pierwszych ofiar o nieznanej tożsamości.


Znanej tożsamości :) Był to pokaze w odcinku Six Months Ago , Sylar po kłótni z Papa Suhresh''em rozwala dokumenty i przez przypadek wziął kartke z adrsem Braiana Davisa , a ten zaprasza go do swojego warsztatu z zegarkami i tam go zabija i przejmuje jego moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:29, olki77 napisał:

> To nie jest ,,odpychanie kul'''' tylko ogólna telekineza. Od kogo jest nie wiadomo , od
jednej
> z pierwszych ofiar o nieznanej tożsamości.

Znanej tożsamości :) Był to pokaze w odcinku Six Months Ago , Sylar po kłótni z Papa Suhresh''em
rozwala dokumenty i przez przypadek wziął kartke z adrsem Braiana Davisa , a ten zaprasza
go do swojego warsztatu z zegarkami i tam go zabija i przejmuje jego moc.

Faktycznie , zapomniałem o nim :-) Drugi sezon Herosów ma być podobno juz po wakacjach. Czekam na niego z niecierpliwoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:50, Asthariel napisał:

Drugi sezon Herosów ma być podobno juz po wakacjach.

No po wakcjach dokładnie 26 września, premiera w USA. Jestem ciekaw ile po premierze serialu w NBC pojawi sie on w TVP. Ehh ta polska telewizja.
Ja tam mogę poczekać, dla Herosów zawsze cierpliwy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:11, wip_01 napisał:

> Drugi sezon Herosów ma być podobno juz po wakacjach.
No po wakcjach dokładnie 26 września, premiera w USA. Jestem ciekaw ile po premierze serialu
w NBC pojawi sie on w TVP. Ehh ta polska telewizja.
Ja tam mogę poczekać, dla Herosów zawsze cierpliwy ^^


Najwczesniej za rok , w koncu musza najpierw wyemitowac 3 serie LOSTa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kogo spytac wiec spytam tu ^^
Czy moze mi ktoś powiedzieć czy dzisiaj były te dwa odcinki Herosów, bo wiem ze leciał Mr.Premieros, a co dalej to nie wiem.
Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:53, wip_01 napisał:

Nie mam kogo spytac wiec spytam tu ^^

Może nie będzie uznane to za spam ;P

Dnia 19.07.2007 o 22:53, wip_01 napisał:

Czy moze mi ktoś powiedzieć czy dzisiaj były te dwa odcinki Herosów, bo wiem ze leciał Mr.Premieros,
a co dalej to nie wiem.

Tak były - o 20:50, po wywiadzie z "bliźniakiem".
Osobiście oglądałem, tylko pierwszy odcinek - gdyż udałem się na przejażdżkę po okolicy Fajne wyładowania były z gorąca.

Dnia 19.07.2007 o 22:53, wip_01 napisał:

Dzięki za odpowiedź ;)

Nie ma za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś opisać wczorajszy drugi odcinek, bo jestem szalenie ciekaw co się stało z Peterem, a głupia ulewa, która zamieniła się w grad i burza bardzo utrudniły odbiór, gdzie miałem napis "Brak sygnału" - to był mój 21 odcinek Heroes :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie fakt czy osoba która wybucha to ginie czy nadal żyje ? Bo jeśli Peter wybuch i nadal żyje to możliwe że spotkał Claire a dzięki temu mógł się uleczyć a dzisiejszym 20 odcinku był przedstawiony Peter z wielką blizną na twarzy , to jest trochę nielogiczne żeby osoba z mocą samouleczenia miała bliznę na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:57, olki77 napisał:

Ciekawi mnie fakt czy osoba która wybucha to ginie czy nadal żyje ? Bo jeśli Peter wybuch i
nadal żyje to możliwe że spotkał Claire a dzięki temu mógł się uleczyć a dzisiejszym 20 odcinku
był przedstawiony Peter z wielką blizną na twarzy , to jest trochę nielogiczne żeby osoba z
mocą samouleczenia miała bliznę na twarzy.


Peter przeżyje, raczej bym się o jego brata martwił:), po drugie ten 20 odcinek opowiadał o tym co by mogło się zdarzyć żeby bomba wybuchła w mieście a historia potoczyła się inaczej:D więc przyszłość będzie inna niż przedstawiona w 20odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś i piszesz . Chodzi mi o pewną niejasność . Dokładnie o ten odcinek , nie chodzi mi o co się wydarzy.
Po patrz Peter wybuchnął i przeżył , ale przeżył dlatego że spotkał Claire czy po prostu osoba wybuchająca rozwala wszystko w koło a sama przeżywa. Bo jeśli spotkał kiedyś Claire to blizna na jego twarzy jest nielogiczna , bo przecież moc samoleczenia nie zostawia blizn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, w 20 odcinku był taki motyw ,że Hiro nie uratował Claire(save the cheerleader, save the world:)) bo Sylar ją zabił i tym stał się nie do zabicia, czyli Claire i Peter się nie spotkali więc Peter był śmiertelnikiem.Jeżeli chodzi o śmiertelność w chwili wybuchu to raczej Peter przeżył dzięki Claire bo kiedy Ted w domu bennetów wybuchnął ledwo to przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:45, nekromanta7 napisał:

ej chlopaki bedzie druga seria??? nie chodzi mi o telewizje tylko czy jest?

No będzie druga seria 26 wrzesnia bodajrze w Ameryce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:49, wip_01 napisał:

> ej chlopaki bedzie druga seria??? nie chodzi mi o telewizje tylko czy jest?
No będzie druga seria 26 wrzesnia bodajrze w Ameryce ;)



swietnie jak sie serial dobrze oglada to zawsze zrobia druga serie i teraz czekaj rok dwa az zapomnisz co bylo w pierwszej i ogladaj na lysego druga eh.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:57, nekromanta7 napisał:

swietnie jak sie serial dobrze oglada to zawsze zrobia druga serie i teraz czekaj rok dwa az
zapomnisz co bylo w pierwszej i ogladaj na lysego druga eh.... ;)


Hehe, znam to :D Właśnie tak bedę podchodził do 2 serii Prison Breaka - bez zapoamietania co było w jedynce ^^

BTW Oglądał ktoś teledysk Fergie - Big Girls Don''t Cries? A poznajecie kto gra jej faceta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować