Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - demo na GDC

27 postów w tym temacie

A czemu nie mieć?
To co najlepsze na PC + to co najlepsze na konsolach. :D
Po co wydawać ciągle na upy, strategie i tak wam pewnie pójdą. A reszta jest na konsolach. ;)
Zaraz ktoś krzyknie o cenie gier,ale przecież nikt wam nie każe płacić za każdą gre po 200. Ja kupiłem jak narazie tylko 2 tytuły a tak to się wymieniam, czy to szukam kogoś w moim mieście, czy to przez forum psx extreme.
Czyli kupiłem: GoW i CoD3 + PGR3 z bundla
Grałem w: GoW, CoD3, Oblivion, PES6, Kameo, Saints Row. A jak mi się znudzi to co teraz mam to wymieniam dalej, płace tylko dyche za przesyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, xRaphaelx, z grubej rury o konsolach pociągnąłeś... Moim zdaniem - konsole i PC mają swoje zalety i trochę nie obiektywnie jest je porównywać. Ja jestem PCtowcem i mnie ciężko będzie przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na necie już dość dawno temu pojawiło się info że gra będzie w wersji PL (kinowej) i pojawi się w maju. a na stronie dystrybutora (w końcu gram należy do CDP;) nie ma o tym ani słowa. Zaczynam się martwić o tą polonizację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się czepiam, ale jak zwykle przy każdej zapowiedzi konsolowego tytułu musi się pojawić komentarz : "kiedy na pc ?" Podczas, gdy w większości przypadków "znafcy" oceniają i klasyfikują większość konsolowych gier jako "głupie zręcznościówki" i ubóstwiają pc jako jedyną słuszną platformę do gier - "konsola jest dla dzieci, które nie potrafią obsłużyć pc" - i tego typu wypowiedzi. A teraz się pytam poważnie : A nie prościej po prostu odłożyć kasę na xboxa ? Zamiast kupować nowego geforce''a nie da rady kupić tej konsoli ? Hd to nie problem - wystarczy przecież zwykły monitor (i kabel vga). Tak ciężko jest wam się przekonać do zakupu ? Można mieć i pc i konsole, więc w czym jest problem ? Dostajecie wysypki jak trzymacie pada, czy co ? Czekam na odpowiedzi (te bardziej poważne mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:33, Benitokks napisał:

Na necie już dość dawno temu pojawiło się info że gra będzie w wersji PL (kinowej) i pojawi
się w maju.


"Na necie" to w ogóle różne rzeczy można znaleźć. Wiele z nich niekoniecznie tożsamych z oficjalnymi oświadczeniami twórców czy wydawców. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2007 o 20:52, Domek napisał:

"Na necie" to w ogóle różne rzeczy można znaleźć. Wiele z nich niekoniecznie tożsamych z oficjalnymi
oświadczeniami twórców czy wydawców. ;)

No wiesz, niebrałbym tego na poważnie gdyby to info nie pojawiło się na "poważnych" stronach;) Czyli rozumiem że o polonizacji można zapomnieć... szkoda, w takiej produkcji byłaby napewno mile widziana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:23, Benitokks napisał:


> "Na necie" to w ogóle różne rzeczy można znaleźć. Wiele z nich niekoniecznie tożsamych
z oficjalnymi
> oświadczeniami twórców czy wydawców. ;)
No wiesz, niebrałbym tego na poważnie gdyby to info nie pojawiło się na "poważnych" stronach;)
Czyli rozumiem że o polonizacji można zapomnieć... szkoda, w takiej produkcji byłaby napewno
mile widziana;)


BTW zapowiada się ciekawy tytuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko te demo z GDC na marketplace wypuścili. Ile to można żywić się wyłącznie samymi screenami i wypowiedziami community manager''ów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą nievil w 100%, trzeba obudzić w obywatelach naszego kraju jakiegoś konsolowego ducha :D Ja zrobiłem identycznie jak napisałeś i teraz mam X360 oraz starego PC (nie jest już "świeży", a przynajmniej karta FX 5700) i jestem bardzo zadowolony. A poza tym granie na padzie sprawia więcej przyjemności niż klawiatura i mysz. Mass Effect jest aktualnie na mojej liście "must own" :D Czekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:19, shinian napisał:

Żeby tylko te demo z GDC na marketplace wypuścili. Ile to można żywić się wyłącznie samymi
screenami i wypowiedziami community manager''ów:P


Nie przesadzaj :)
Z GTA IV nie ma nawet jednego screena a ochota o wiele większa niż na MassEffect (marzy mi się gta w klimatach wschodniej Europy - Rosja, wódka, mafia, mniej groteskowy klimat, ehhh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:42, nievil napisał:

> Żeby tylko te demo z GDC na marketplace wypuścili. Ile to można żywić się wyłącznie samymi

> screenami i wypowiedziami community manager''ów:P

Nie przesadzaj :)
Z GTA IV nie ma nawet jednego screena a ochota o wiele większa niż na MassEffect (marzy mi
się gta w klimatach wschodniej Europy - Rosja, wódka, mafia, mniej groteskowy klimat, ehhh)


Może zamiast na GTA4 warto zasadzić się na Getaway 3? Tam, poza wschodnią Europą, wszystko będzie. A juz na pewno ruska mafia i realizm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować