Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy Havok!

54 postów w tym temacie

Kolego... Naucz się korzystać z forum, lamo... To nie nabijacz postów... Co do Havoka.... Szykuje się niezła gratka z tym enginem.

Jak dla mnie pokaz możliwości fizyki już w Kompanii Braci był b.dobry.
Jednak to co mnie najbardziej wpienia to technika zastosowana przy upadaniu ciał przeciwników - to już z realizmem nie ma nic a nic wspólnego...
Jak dla mnie już w starszych produkcjach upadali lepiej niż w tych, w których użyto systemu rag - doll.

Bardzo, bardzo, bardzo, dobrze. Mam nadzieję że nowy Havok w połączeniu z konkretnym graficznym engine''m będzie urywał głowy na wysokości pasa :D

Niech robią z Havokiem co chcą. I tak nie będzie tak potężny jak PhysX, nie ma rady, dedykowany procesor zawsze będzie lepiej sobie radził z konkretnymi rodzajami obliczeń niźli jakikolwiek inny. Poza tym nie każdy wie, ale API PhysX jest tak skonstruowane, że bez karty działa podobnie do Havoka, z tą różnicą, że dla developerów na PC i PS3 jest ZA DARMO!! :D Coraz więcej developerów oświadcza, że będzie używać PhysX (np. ostatnio BioWare to ogłosił), a ceny kart powoli, acz skrupulatnie lecą w dół. Już dziś można kupić kartę za niecałe 600zł, a niedługo jeszcze taniej. Ja na dniach swoją zamawiam, jeśli Ageia będzie kontynuować swoją politykę (a trzeba przyznać, że marketingowo są fantastyczni), was też to czeka :D

ciekawe na jaką platformę będzie 4,5 bo jak na PC tylko to będzie jakiś plus bo teraz monopol przejeły pudełka billa gatesa

Nowy Havok napewno bedzie nie tylko na PC wykorzystywany. Na konsole też już był w starszej wersji a nowe konsole mają powera by to pociągnąć i dobrze wykożystać.

Tak! Tak! Tak!
Nareszcie będzie można realistycznie przemieścić kibel o 5mm w prawo, albo w lewo! No i jak ładnie będzie się przewracał... Jak w domku. A jak jeszcze będzie się z niego woda wylewała, to zakupię 10 licencji.

Zaloguj się, aby obserwować