Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi trailer GTA 4 – odliczanie trwa

53 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że będzie to coś więcej niż tylko wpakowanie nowej fabuły/terenów w stary silnik z lekkimi zmianami kosmetycznymi :D Liczę na jakiś "przeskok'' w stylu GTA III ;) albo chociaż klimat minimum równy tego z VC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:09, Godfater napisał:

Mam nadzieję, że będzie to coś więcej niż tylko wpakowanie nowej fabuły/terenów w stary silnik
z lekkimi zmianami kosmetycznymi /ciach/


Jak sama nazwa wskazuje IV oznacza nowe GTA i nowy silnik, o którym już była tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to tylko na PS3 i XbX360? A gdzie na peceta? Qrcze, tosz GTA było jedna z najlepszych serii gier na PC. Oby tylko było na PCta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma co płakać GTA:SA też na początku miał też wyjść tylko na konsole to i w przypadku GTA4 będzie podobnie i wyjdzie w końcu na PC dotej pory wszystkie części wychodziły na PC (chyba tylko 2 części nie wyszły na PC GTA: Liberty City Stories i GTA: Vice City Stories bo były tworzone od samego początku pod PSP i głupio by wyglądały na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 12:22, Prateorian napisał:

A kiedy na PC ?? PC zawsze ostatni :|


I tak będzie dopóki w zręcznościówki będzie lepiej grało się mychą i dopóki piractwo na PC będzie co najwięcej takie jak na konsolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC to nie pies tylko blaszak na kótrym się mało zarabia (chyba że na MMO). Poza tym myszkai klawaitura to już nawet nie jestatut jak chodzi o FPSy bo do pada możnasię spokojnie przyzwyczaić i grać równie dobrze. Trzeba tylko poświęcić więcej niż 10 godz. na przyzwyczajenie i kilkamiesięcyna doskonalenie umiejętności. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:42, pawelgr5 napisał:

PC to nie pies tylko blaszak na kótrym się mało zarabia (chyba że na MMO). Poza tym myszkai
klawaitura to już nawet nie jestatut jak chodzi o FPSy bo do pada możnasię spokojnie przyzwyczaić
i grać równie dobrze. Trzeba tylko poświęcić więcej niż 10 godz. na przyzwyczajenie i kilkamiesięcyna
doskonalenie umiejętności. Proste.


To choć na solo w BF2, czy Countera. Ja myszką ty padem zobaczymy kto wygra -.- omg
Poza tym na konsolach w części gier masz auto celowanie! Nie trzeba równo wymierzyć z pada by trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 14:55, Jimus napisał:

Mam nadzieje, że wyjdzie na pieca ;)


z tego co pamietam gierka ma wyjsc 27 padziernika 2007, ale na konsole :(
na wesje pecetowa bedziemy musieli poczekac conajmnije z pol roku :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:43, Konował napisał:

Super na moim PS3 to będzie wymiatać!!:D:D


Taa.. Ale pierwsze to trzeba go mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby i na PC gierka wyszla, bo fajnie sie gralo w ostatnia czesc, mimo iz grafika byla bardzo slabiutka, to grywalnosc byla dosc wysoka, a teraz grafa ma byc jakas extra, to moze byc Hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem we wszystkie gta ;]...nawet te londony itd. już nie mogę się doczekać ;p
w kalendarzu zapiszę sobie to xD..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować