Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa, lepsza cena gry S.T.A.L.K.E.R.!

74 postów w tym temacie

CD Projekt

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku udanych negocjacji z THQ, udało nam się ustalić sugerowaną cenę detaliczną gry S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla na poziomie 99,90 PLN. Oczekiwany FPS ukraińskiego studia GSC Game World ukaże się w Polsce w przyszłym miesiącu.

Przeczytaj cały tekst "Nowa, lepsza cena gry S.T.A.L.K.E.R.!" na gram.pl

Wszystko ekstra. Zmiana ceny na pewno zwiększy liczbę zamówień. Jednak co z wersją dla kolekcjonerów. Kiedy pojawi się jakieś info? Jest wiele fanów tej gry, którzy czekali tyle lat i z pewnością chcieliby by w sklepie gram.pl pojawiła się wersja EK...

Wiedziałem, że cena spadnie:P Kupie na 100% Wcześniej Jade Empire tera STALKER może już nie będzie gier sprzedawanych po 129zł.

Nie no jestem w szoku ,CDP jesteście za.......

A co z Edycją Kolekcjonerską !! Kiedy pojawią się jakieś informacje dotyczące zawartości wydania , ceny ?

Yeah babe! Nie ma to tamto, kupuje stalkera, WoW poczeka, nie pali się :D

Nie nie bij!!! Proszę, weź co chcesz tylko... AAA!!! Nie wysysaj ze mnie energii życiowej!!! ŁAAAA...

Tak to jest jak sie znajdzie kochankę wśród krwawych elfów :P

129 zł to trochę dla mnie za dużo i fajnie, że CDP udało się wynegocjować niższą cenę. Powinno sięto przełożyć na sprzedaż ^^

Czy to nie przypadkiem chwyt make... markt.... marketingowy? Dwa oczekiwane tytuły nagle kosztują o 30zł mniej, a w przypadku Stalkera, cena mniejsza podana była wcześniej podana w CDP Insider (nie wiem jak bylo z JE) a koncu jak już wiemy z CDP I można dowiedzieć się więcej niż z gram.pl, no bo na przykład czy byała jakąś oficjlna informacja, że CDP wyda Dragonshard? :-)

Dnia 02.03.2007 o 15:38, sstofik napisał:

Ale mam jeden problem czy będzie schodzilo na Radeonie
9250?

Żadna z tych gier nie będzie dobrze chodziła na tej karcie. 9250 to przestarzały grat, przykro mi. Fajnie że STALKER tak potaniał, 30zł tanie to sporo, szczególnie że jeszcze można jeszcze obniżyć cenę używając wPLN

Zaloguj się, aby obserwować