Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii przebije Xboksa 360 i PS3?

58 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2007 o 17:31, Szewczu napisał:

Eee :) Przecież każdy wie że X 360 rządzi !! A co?? Może nie ??

Wii bije reszte konsol tylko tym że ma rewolucyjne sterowanie. Więcej w niczym niedorównuje
swoim mocniejszym konkurentom...


nie wiem czy tak od razu nie dorównuje po prostu ma słabszą grafikę co teraz aż tak nie boli ale za parę lat no to będzie odstraszało od tej konsoli ale teraz ma dużo większe szanse na Polski rynek jak xbox 360 i PS3 bo jest tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumniem tych ludzi którzy sie zachwycaja Wii
Wii to gówno które smierdzi ma tylko jeden plus ten kontroler i nic wiecej.
A przyszlosc nalezy do PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wii nawet fajnie sie gra...ale to wszystko dzięki temu ze jest ten kontroler ..
ja np nie kupiłbym wii ze względu na grafika np ;] Wolę jeszcze troszkę poczekać na moje wymarzone ps3 xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:37, zyniu666 napisał:

nie rozumniem tych ludzi którzy sie zachwycaja Wii
Wii to gówno które smierdzi ma tylko jeden plus ten kontroler i nic wiecej.
A przyszlosc nalezy do PS3.


Jasne....Oczywiście Wii masz i przetestowałeś dogłębnie, ps3 też masz i też już grałeś. Tak, więc wydajesz obiektywny i poparty doświadczeniami osąd. Cudownie po prostu. Też bym tak chciał.
A na serio: nie masz nic do powiedzenia to nie mów. Kurde...to jest normalne, kulturalne forum czy co?:/
( przepraszam za offtop, ale po prostu nie mogłem)

Co do Wii, konsolka ma potencjał, ale wszystko zależy od gier, będą fajne gry (tj. Zelda) to konsola "pożyje", nie będzie to nie "pożyje" proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:05, Kris Blake napisał:

> nie rozumniem tych ludzi którzy sie zachwycaja Wii
> Wii to gówno które smierdzi ma tylko jeden plus ten kontroler i nic wiecej.
> A przyszlosc nalezy do PS3.

Jasne....Oczywiście Wii masz i przetestowałeś dogłębnie, ps3 też masz i też już grałeś. Tak,
więc wydajesz obiektywny i poparty doświadczeniami osąd. Cudownie po prostu. Też bym tak chciał.
A na serio: nie masz nic do powiedzenia to nie mów. Kurde...to jest normalne, kulturalne forum
czy co?:/
( przepraszam za offtop, ale po prostu nie mogłem)

Co do Wii, konsolka ma potencjał, ale wszystko zależy od gier, będą fajne gry (tj. Zelda) to
konsola "pożyje", nie będzie to nie "pożyje" proste...



Ja to rozumiem ..... następny obywatel pisze żeczy o których nie ma pojęcia..... :/
Wii całkiem nie zła grafika, tylko ja najczęściej wole, żeczy które są sprawdzone np. właśnie xbox czy ps3.
Teraz nie wiem co kupić poczekać na ps3(bo nie chce importowć z innych krajów) czy kupić xboxa czy wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bede faworyzowal zadnej konsoli bo to nie o to chodzi (o czym wielu tu zapomina).

o ocenianiu ktora konsola wygra walke o klienta trzeba poczekac jeszcze conajmniej z rok,
bo teraz to jest wrozenie z fusow.:)
mozna oczywiscie powiedziec ze np. xbox 360 ze swoim "must-have" Gears of War zawojuje rynek
ale jesli ktos sie bedzie tego kurczowo trzymal to jego opinia jest bezcelowa, bo przeciez
tylko krowa nie zmienia pogladow;)

jesli mialbym wybrac ktorys z next-gen''ow to bylaby to PS3.
dlaczego?
dla samych chocby kontynuacji hitow z PeeSdwojki.

aaa drodzy Gracze pamietajcie ze to my tworzymy spolecznosc, i pomimo roznych
platform tu chodzi o GRY i (jakby nie bylo) FUN! czyz nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Wii ma wyjśc jakaś gra karciana na poczatku ma być około 30 kart a puźniej bedą kolejne do sciągnięcia tylko że nie moge znaleźć jak ta gra sie nazywała. Oczywiście to nie jest żadne Yugio choć chodzi o ten sam typ gry ale ta gra mi się zdecydowanie podoba jak na karcianke widziałem gdzieś screny ale nazwy sobie nie zapisałem może ktos jaży tą gre to prosił bym o podanie tytułu.

A co miał bym kupic to właśnie Wii lub Ps3 bo xbox360 ostatnio nie ma tytułów które by mnie do niego ciagneły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wii jest lider nie ze względu na nowinki techniczne w postaci odtwarzania filmów itp.
Ale ze względu na zabawę i ogólną frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny wątek na temat "next-gen" cóż jako PC-towiec mogę powiedzieć hhhhmmmmmmmm....
po pierwsze- konsole są za drogie
po drugie gry są za drogie
po trzecie konsole mają klimat!!!!
po czwarte Nintendo Wii ma klimat największy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:45, PtaQ15 napisał:

I kolejny wątek na temat "next-gen" cóż jako PC-towiec mogę powiedzieć hhhhmmmmmmmm....
po pierwsze- konsole są za drogie

lol? Dobrze, że PCty są tanie.

Dnia 02.03.2007 o 22:45, PtaQ15 napisał:

po drugie gry są za drogie

Wbrew pozorom nie jest tak źle. Takie hity jak Dead Rising można wychaczyć za nieduże pieniąchy. A ja oszczędzam kase wymieniając gry. Płace tylko 10 zł za przesyłke i mam inną gre.

Dnia 02.03.2007 o 22:45, PtaQ15 napisał:

po trzecie konsole mają klimat!!!!

True, true. ;)

Dnia 02.03.2007 o 22:45, PtaQ15 napisał:

po czwarte Nintendo Wii ma klimat największy!!!!!!!!!!!!

I rozumiem, że grałeś na każdym next-genie i na bazie tego doświadczenia je porównałeś.
Jak dla mnie to Wii jest raczej tylko dodatkiem do ps3/x0/pc. Taka inna rozrywka na pewien czas, bo w takie gry jak WarioWare czy inne, nie można grać naprawde długo, a praktycznie są tylko takie popierdółki lub crappowate próby przeniesienia hitów z innych platform. Jedyna dobra, "normalna" gra to Zelda. Poprostu kpina.
Na takim GameSpocie jak wejdziemy w TOP10 na Wii to 6 gier jest ze starych konsol. :P Czyli co? Czyli gry z przed lat mają wyższy poziom niż większość współczesnych "next-genowych" gier na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, konsole są za drogie? Pokaż mi dobrego PC który jest w cenie konsoli. Pozatym na takiej konsoli wszystko działa i nie trzeba unowocześniać np. karty graf .
Co do Wii to nie przebije XboXa i PS3. Nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra konsole mają obecne leprze gry od pc-ta ale komp ma 2 świetne RPG Neverwinter 2 i Gothic 3 .....pewnie ktoś zaraz wyjedzie mi ze ps ma FF.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolę dzierżyć w rękach poczciwego pada, niż "gruchę" :P
Co prawda Wii ma potencjał i z tym się zgadzam, ale w/g mnie będzie cieszyć sie większym powodzeniem na zachodzie i za oceanem. Poza tym bałbym się o okna wymachując tymi pierdołami :) (ale gra traktująca o japońskiej mafii, zapowiada się obiecująco:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować