Zaloguj się, aby obserwować  
jack_003

Knight Online - świetna gra MMORPG

177 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 18:07, Jarzy napisał:

Poszukuje strony z ktorej moglbym sciagnac wiele darmowych ger mmorpg.Znacie jakies?


Najlepiej poszukaj na mmorpg.com ... jest tam lista chyba wszystkich gier tego typu. Tych w planach, w czasie testow i wydanych ... do kazdej jest opis a takze ceny. Moze odnajdziesz tam czego szuaksz.

A ze swojej strony baaaardzo polecam tą oto:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/overview/gameID/181

Gra miala chyba juz z 3 odslony ktore rozgrywane sa obecnie rownolegle. Ostatnia z nich jest kompletnie darmowa. Oto opis gdzie co sciagnac (klient oryginalnie jest po malezyjsku :P) :
http://www.osiol.com/index.php?showtopic=37515

Tak zupelnie na uboczu, dodam ze gdy po probowalem KO to kompletnie nei przypadl mi do gustu. Podobnie jak inne gry tegoz producenta. Coz ... SRO tez niektorych odrzuca, a ja sie w nim zakochalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:39, Daros napisał:

... SRO tez niektorych odrzuca, a ja sie w nim zakochalem :P

wiem ze to odbieganie od tematu ale na czym polega SRo tzn o co w nim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:07, Jarzy napisał:

Poszukuje strony z ktorej moglbym sciagnac wiele darmowych ger mmorpg.Znacie jakies?


kazdy by chcial za darmo, a powiedzcie, z czego ci tworcy darmowych gier mieliby sie utrzymywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś do czego służy blood of `glyptodont` albo coś podobnego, mam troche tego i chciałbym wiedzieć za ile mogę to komuś sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 00:12, Pitkit napisał:

wie ktoś do czego służy blood of `glyptodont` albo coś podobnego, mam troche tego i chciałbym wiedzieć za ile mogę to komuś
sprzedać.



Potrzebne do master questa dla którejś z klan. Mało warte - na berku wystawił bym za jakieś 100k . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy serwery (data, godzina) są wyłączane, albo konserwowane. Dzisiaj jak raz chciałem się zalogować na knighta to całkiem pod koniec kiedy ładowało się information (1) gra się zawiesiła, przestało się ładować, więc zrobiłem reseta. Od tego momętu kiedy się loguję wyskakuje mi informacja, że moje konto jest obecnie używane, w ten sposub nie mogę się zalogować i grać :(
Dlatego mam nadzieję ze w moęcie kiedy nastąpi wyłączenie serwerów wszystko wróci do normy i będe mógł znowu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 21:52, Jarzy napisał:

nadal szukam jakiegos darmowego rpga!na mmorpg.com prawie wszystko jest płatne


A czego sie spodziewales? Ciekawsze i strawne pozycje wsrod MMORPG sa raczej platne.

Masz kilka linkow do darmowych gier MMORPG, dla mnie nie sa zbyt ciekawe, ale moze ci sie spodobaja:
www.runescape.com - gra 3d z bardzo slaba grafika
www.tibia.com - gra w 2d, grafika animowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:59, penny napisał:

> Poszukuje strony z ktorej moglbym sciagnac wiele darmowych ger mmorpg.Znacie jakies?

kazdy by chcial za darmo, a
powiedzcie, z czego ci tworcy darmowych gier mieliby sie utrzymywac?

A Ty byś nie chciał pograć w jakiegoś fajnego darmowego rpga sieciowego zagrać?Szczególnie,że abonamenty za granie są za wysokie jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 23:32, Jarzy napisał:

> > Poszukuje strony z ktorej moglbym sciagnac wiele darmowych ger mmorpg.Znacie jakies?
> > > kazdy by chcial
za darmo, a
> powiedzcie, z czego ci tworcy darmowych gier mieliby sie utrzymywac?
A Ty byś nie chciał pograć w jakiegoś
fajnego darmowego rpga sieciowego zagrać?Szczególnie,że abonamenty za granie są za wysokie jak dla mnie


niekoniecznie, bo niebardzo mam na to czas :) gralem sobie troche w anarchy online kozystajac z rocznego darmowego abonamentu, ale gra ma faaatalny engine i nie dosc ze walki sa kiepskie to jeszcze sama gra ma jakies absurdalne wymagania sprzetowe. no i fakt ze byl to okres rozdawnictwa darmowych abonamentow serwery byly poprostu zawalony ludzmi co oczywiscie nie wplywalo pozytywnie na jakosc gry.
jest to wiec generalnie potwierdzeniem slow "masz to za co placisz".
powiem ci tak: sam jestem programista i jakos nie potrafie sobie wyobrazic, ze rozdaje za darmo dzielo, ktore kosztowalo mnie miesiace albo nawet lata ciezkiej pracy. a potem jeszcze na dodatek pilnuje zeby sie to nie sypalo podczas gdy inni maja z tego frajde. caly czas podziwiam ludzi pracujacych nad projektami typu open source, ze sa sklonni poswiecic tyle swojego czasu tak naprawde za nic, oprocz slow uznania (jesli oczywiscie ich projekt sie powiedzie bo jak nie to juz wogole dramat).

tak wiec ja sam wiedzac ile pracy kosztuje stworzenie czegos takiego jak gra komputerowa i ile pracy kosztuje utrzymanie potem takiego swiata dla gry mmorpg, jestem sklonny bez marudzenia zaplacic za sama gre i abonament, bo wiem za co place. a jak nie bede mial kasy - to poprostu nie kupie i znajde inne zajecie, a nie bede na okolo marudzil, ze ja chce grac za darmo.

co do wysokosci niektorych growych abonamentow - zwroc uwage na to, ze wiele z nich jest dostosowanych do zupelnie innych warunkow finansowych niz te panujace w naszym kochanym kraju. a akurat tego rodzaju oplaty nie moga byc zroznicowane regionalnie, bo niby jak to uzasadnic? gdyby tak bylo, to by sie zaraz okazalo, ze wszyscy amerykanie oplacaja abonament za swoje gry online w polsce :P

ps
moze jak kiedys odejde na emeryture w wieku 45 lat :) :D :D :D i po roku byczenia sie nie bede mial co ze soba zrobic, to moze wysmaze jakas darmowa gierke albo przynajmniej zorganizuje ludzi ktorzy sie tym zajma razem ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że stworzenie gry trwa dlugo.ALe spójrz choćby na Guild Wars.Płacisz tylko za gre.Abonament jest zerowy.Co prawda za dodatek który wyjdazie w marcu trzeba będzie zabulić w marcu będzie kosztował powyżej 100zeta,ale wole to niż bulić 15 euro jak w przypadku Warcrafta.W prostym rachunku wychodzi 600zł za rok Wow''a i jakies 200zeta za Guild Wars.CO sie bardziej opłaca?PRzy czym Guild Wars to bardzo wypasiona gierka moim zdaniem godna konkurowac z WOW''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow - gralem i uwazam ze jest to naprawde solidnie wykonana robota.
guild wars - nie gralem wiec sie nie wypowiadam

spojrz na ten problem od tej strony:
producenci tacy jak np. jowood wydaja gry tansze i zarazem troche "inne" i nie ma co ukrywac - czesto, mimo tego ze sa naprawde na poziomie jesli chodzi o koncepcje, to juz z wykonaniem jest gorzej - widac poprostu braki spowodowane niskim budzetem. z drugiej strony mamy przykladowo taka firme jak bioware - jakosci jej produktow raczej nie da sie kwestionowac. porwonaj teraz jakosc i cene w obu przypadkach a zobaczysz ze gratis (albo za male pieniadze) nie dostaniesz rewelacyjnych rozwiazan, bo jest to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się muszę z moim przedmówcą zgodzić :)!

Porównujecie GW i WoW''a rzucając argument ''cena'' (to właściwie jeden z niewielu - z tego, co zauważyłem). To jak stawianie obok siebie komputera za 1000zł i 2500zł...

A poza tym GW to cRPG :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. W Knight Online trzeba się zarejestrować żeby zagbrać - prawda? I gdzie ja to mam zrobić ? na stronie www.knightonlineworld.com ?dobra - no problem ale chodzi o to że jak zainstalowałem grę to od tego czasu niemoge się dostać na tą strone :/ wyskakuje mi : "Połączenie zostało odrzucone podczas próby kontaktu z serwerem www.knightonlineworld.com." w przeglądarce pirefox a w IE niemożna wyświetlić strony :// help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra weszłem na tą stronę :D ale mam kolejny problem :( Przy rejestracji wpisóje wszystko co trzeba ale nieda się zarejestrować :/ Powiedzcie mi co wpisać w ID bo może źle robie ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:34, lajt napisał:

Dobra weszłem na tą stronę :D ale mam kolejny problem :( Przy rejestracji wpisóje wszystko co trzeba ale nieda się zarejestrować
:/ Powiedzcie mi co wpisać w ID bo może źle robie ? :/


Po pierwsze przy rejestracji używaj IE, po drugie w ID wpisujesz nazwę twojego konta (nie jest to nazwa twojego awatara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować