Zaloguj się, aby obserwować  
jack_003

Knight Online - świetna gra MMORPG

177 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2005 o 22:33, Łukasz.G napisał:

przepraszam ale z jakiej strony mozna to pobrać i czy to jets płatne i jeżeli mozecie to jakiś
rady na początek by sie przydały z góry dzieki


Tu masz stronę, http://www.knightonlineworld.com/
Gra jest darmowa, ale jeśli chcesz np szybciej rozwinać postać, albo meć więcej kasy, to musisz zapłacić (niewart płacić, sa to głównie bajery przeznaczone dla osób co nie wiedzą co zrobić z własną kasą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 13:15, Pitkit napisał:

> przepraszam ale z jakiej strony mozna to pobrać i czy to jets płatne i jeżeli mozecie
to jakiś
> rady na początek by sie przydały z góry dzieki

Tu masz stronę, http://www.knightonlineworld.com/
Gra jest darmowa, ale jeśli chcesz np szybciej rozwinać postać, albo meć więcej kasy, to musisz
zapłacić (niewart płacić, sa to głównie bajery przeznaczone dla osób co nie wiedzą co zrobić
z własną kasą).


ok wielki dzęki a może tak jakieś rady na poczatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 14:07, Tomislav napisał:

Właśnie ściągnąłem instalke do tej gry, ale nie mogę zalożyc konta. Proszę o pomoc i dokładny
opis zakładania konta. Z góry dzięki.


Na tej stronie tworzysz konto: http://www.knightonlineworld.com/account/create.php
Rejestrujesz się używając Internet Explorer, Innymi przeglądarkami w przeszłosci sie nie dało, jak teraz jest nie wiem.
Jako kraj nie wybieraj Polski, w przeszłości też się nie dało zarejestrować (wybierz jakikolwiek inny kraj europejski).
W miejsce Account ID: (wpisujesz nazwę konta, która jest potrzebna by zacząć grać)
w Email address: wpisujesz twój email na który wyślą ci link aktywacyjny konta (tak było z dwa miesiące temu, jak teraz jest nie wiem.
Secret Key: wpisujesz kod (taksamo ważny jak Account ID)
Cała reszta jest mniej ważna, możesz wpisać co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 14:57, Łukasz.G napisał:

ok wielki dzęki a może tak jakieś rady na poczatek??


Jak już założyłeś konto i masz postać na którymś z serwerów to dobrze, jak nie to wiedz że postaci nie można przenosić z serwera na inny serwer (chyba że zapłacisz).
Serwery np: Ares1, Ares2 i Ares3 to tensam serwer podzielony na trzy mniejsze, Ares1 jest w pełni działający z wszystkimi qestami, pozostałe są tylko do expienia postaci.
Jak się nie mylę, to w panelu w którym masz cechy postaci dwie cechy z pośród: Str, Dex, Int, HP, MP i może coś jeszcze są podświetlone na niebiesko bardziej od innych, przy awansie pakujesz punkty tylko w te dwie cechy, reszta jest niepotrzebna; np wojownik potrzebuje tylko Str i HP, W tym wypadku pakujesz więcej w Str od HP, bo HP jest tylko potrzebne by zakładać lepsze zbroje (itemy są wszystkie opisane więc będziesz wiedział ile punktów danej umiejętności potrzebujesz).
Jak znasz dobrze angielski to gra nie powinna sprawiać ci problemów.
Wciskając klawisz "o" znikają nazwy graczy, które często zasłaniają widok, zostają tylko nazwy mpc.
Jesli chodzi o qesty to siobie poradzisz, tam istnieje gdzies zakładka w której są opisane qesty które wziąłeś.
Jak coś to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ta gre. Wieki temu gralem jeszcze w wersje beta i ona byla za free, ale czy aby na pewno teraz jest darmowa ? Gra w to ktos z was ? Placicie cos czy jednak moge zaczac sciagac wersje free ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:51, WąChU napisał:

Pamietam ta gre. Wieki temu gralem jeszcze w wersje beta i ona byla za free, ale czy aby na
pewno teraz jest darmowa ? Gra w to ktos z was ? Placicie cos czy jednak moge zaczac sciagac
wersje free ?


Ta gra jest obecnie free, tylko jak chcesz dostać jakieś lepsze przedmioty, albo szybciej się wzbogacić i zdobyć poziom to musisz płacić, ale wszystko można też osiągnąć nie płacąc (długą i mozolna pracą/graniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaz jakas gra MMORPG jest za darmoche ( cieszy sie :P ) Z tego co pamietam to mialem przez nia nie przespane noce, tak bardzo mnie to wciagnelo... Niby non toper nic tylko expujesz ale ta gra ma w sobie to cos... :-)

Ktos wie moze czemu oficjalna http://www.knightonlineworld.com nie dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:02, WąChU napisał:

Ktos wie moze czemu oficjalna http://www.knightonlineworld.com nie dziala ?


Nie wiem jak u ciebie, ale mi teraz strona wchodzi. Ta strona ma do siebie ze od czasu do czasu jest wyłączona, też nie zawsze mozna zalogować się na konto, albo serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRY może wyrwe sie z kontekstu tematu,ale mam nurtujące pytanko....aczkolwiek przestałem grać w KO ze względu że mam WinXP sp.2 nie wiem czemu ale gra nie lubi go :|, czy problem jest już naprawiony i można już sobie pośmigać :)?? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź może jakiś link do patcha naprawiającego ten błąd?
DZIEKI Z GÓRY

Haerdalis 6x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 15:35, j3di.pl napisał:

BRY może wyrwe sie z kontekstu tematu,ale mam nurtujące pytanko....aczkolwiek przestałem grać
w KO ze względu że mam WinXP sp.2 nie wiem czemu ale gra nie lubi go :|, czy problem jest już
naprawiony i można już sobie pośmigać :)?? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź może jakiś
link do patcha naprawiającego ten błąd?
DZIEKI Z GÓRY

Haerdalis 6x


Z tego co mi wiadomo to ten problem został już dosyć dawno rozwiązany i to nie jakimś patchem, ale cza było ściągnąć nowy plik serwer.ini. Obecnie dany plik jest chyba wmontowany w instalkę. Nie powinno być wiec żadnych problemów z graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O!knight online?to cos fajnego bo zaczalem w to grac przed chwilą.wczesniej gralem w sherwood multiplayer ale jakis slaby byl.dzieki ze daliscie mi cool gierke na wolny czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 19:22, Pitkit napisał:

Z tego co mi wiadomo to ten problem został już dosyć dawno rozwiązany i to nie jakimś patchem,
ale cza było ściągnąć nowy plik serwer.ini. Obecnie dany plik jest chyba wmontowany w instalkę.
Nie powinno być wiec żadnych problemów z graniem.



Z tego co mi wiadomo...hyh...nie działa gre zainstalowałem sciągneła sobie patche sama, wchodze i co ....piekny ZONK :D tak jak poprzednio....prosiłbym o jakiś link z patchem naprawiającym to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:17, Pitkit napisał:

> Ktos wie moze czemu oficjalna http://www.knightonlineworld.com nie dziala ?

Nie wiem jak u ciebie, ale mi teraz strona wchodzi. Ta strona ma do siebie ze od czasu do czasu
jest wyłączona, też nie zawsze mozna zalogować się na konto, albo serwer.



ok a jak to śicgne to jka w to zagrać?? ps na jakim serwie grac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 16:19, Łukasz.G napisał:

> > Ktos wie moze czemu oficjalna http://www.knightonlineworld.com nie dziala ?
>
> Nie wiem jak u ciebie, ale mi teraz strona wchodzi. Ta strona ma do siebie ze od czasu
do czasu
> jest wyłączona, też nie zawsze mozna zalogować się na konto, albo serwer.


ok a jak to śicgne to jka w to zagrać?? ps na jakim serwie grac??


Chyba trzeba zainstalować a później kliknąć dwa razy ikonkę.
Ale mogę się mylić bo komputery to dla mnie czarna magia
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2006 o 16:48, Cazcader napisał:


Chyba trzeba zainstalować a później kliknąć dwa razy ikonkę.
Ale mogę się mylić bo komputery to dla mnie czarna magia
;)


super ta strona kurde z niej wirusa dostałem:( przy ściaganiu pliku i tearz nie moge go usunąć:( moze ktoś mi pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować