Zaloguj się, aby obserwować  
jack_003

Knight Online - świetna gra MMORPG

177 postów w tym temacie

Mam problem.
Ściągnąłem instalkę Knight Online v.1299, zainstalowałem, ale nie potrafi ściągnąć aktualizacji...
Może coś go blokuje? Mam XP SP2, ale w wyjątkach podałem Knight Online Luncher :(
Ktoś wie co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 23:47, walgierz napisał:

Ktoś wie co z tym fantem zrobić?

Zapomniałem dodać, że wcześniej grałem w KOL, ale to było przed formatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knight Online sie strasznie zmienił, pisze ze jest za free, ale itak żadko kiedy masz dostep do serwerów, bo w określone godziny dnia nie możesz się zalogować (no premium user can log ... coś tam...), całe knight online się pojebało. Ja nie grałem już od świąt, bo mnie poprostu szlag trafiał że mogłem grać tylko nocą badź wczesnym rankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 15:53, Pitkit napisał:

Knight Online sie strasznie zmienił...

Oki. A polecisz jakiś darmowy mmorpg, podobny do KOLa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 16:05, walgierz napisał:

> Knight Online sie strasznie zmienił...
Oki. A polecisz jakiś darmowy mmorpg, podobny do KOLa?


Tak to ja grałem jeszcze w Kal Online, całkiem dobra gra w realiach chińskich/koreańskich.
jak masz karte graficzną lepszą od ge force 3 to mozesz sprubować zagrać w SilkRoad Online, bvardzo fajna gra, z grafą dorównującą GW i do tego całkowicie za darmo. link do tematu na forum
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1340&u=57

Mi gra nie chodziła zbyt dobrze (fatalnie) bo mam grafe geforce2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo grałem w KO i moge z przyjemnoscia stwierdzic, iz jest to bardzo dobra gra jak na darmowe MMORPGi. Pełno przedmiotow, broni, questow, fajnie rozwiniety pomysl klanow i walk klanowych. POLECAM! Ale odbiegajac nieco od tematu chciałbym polecić równie dobry MMORPG i ostatnio coraz bardziej popularny - KAL ONLINE. Ma w odroznieniu od KO bardzo dobra grafike, lecz niestety mniej broni (ale nie tak strasznie malo tylko troche mniej), lecz to w praktyce wogole nie przeszkadza. Gra jest utrzymana w klimacie mangowym i gra w nia duzo polaków. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:13, grunchill napisał:

Długo grałem w KO i moge z przyjemnoscia stwierdzic, iz jest to bardzo dobra gra jak na darmowe
MMORPGi. Pełno przedmiotow, broni, questow, fajnie rozwiniety pomysl klanow i walk klanowych.
POLECAM! Ale odbiegajac nieco od tematu chciałbym polecić równie dobry MMORPG i ostatnio coraz
bardziej popularny - KAL ONLINE. Ma w odroznieniu od KO bardzo dobra grafike, lecz niestety
mniej broni (ale nie tak strasznie malo tylko troche mniej), lecz to w praktyce wogole nie
przeszkadza. Gra jest utrzymana w klimacie mangowym i gra w nia duzo polaków. :):)


Hmmm, czyli ilość broni jest najważniejsza ?? Ja tego tak nie odbieram, jeżeli gra mi się spodoba to gram jeżeli nie no to cóż...
Aha i Kal wcale nie tak niedawno robi się coraz popularniejszy. Chociaż tak prawdę mówiąc to masz trochę racji. Gdy zacząłem grać (1,5 roku temu), gra dopiero się rozwijała w Europie (dopiro co powstała) Wtedy najwyższym levelem był 50 i nie było jeszcze questów na drugą zmianę profesji. Zrobiłem wtedy 30 level. Scena Polska była nawet wtedy już całkiem spora i coraz więcej Polaków w to grało. Można więc powiedizeć że gra robi się coraz popularniejsza od samego początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:49, Latniak napisał:

Aha i Kal wcale nie tak niedawno robi się coraz popularniejszy.

Trochę mnie tą mangą nastraszyliście...
Skąd można ściągnąć KAL? I czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 18:14, walgierz napisał:

> Aha i Kal wcale nie tak niedawno robi się coraz popularniejszy.
Trochę mnie tą mangą nastraszyliście...
Skąd można ściągnąć KAL? I czy warto?


http://www.kalonline.com/
Jak nie masz kasy na GW, WoW to warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 18:37, Latniak napisał:

http://www.kalonline.com/
Jak nie masz kasy na GW, WoW to warto :)

Czy rejestracja i korzystanie z ry jest darmowe?
Bo trzeba tam podać dane, a wsio jest po angielsku. Wprawdzie radzę sobie z tym językiem nieco, ale wolałbym nie naciąć się na jakiś kruczek prawny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 22:37, walgierz napisał:

> http://www.kalonline.com/
> Jak nie masz kasy na GW, WoW to warto :)
Czy rejestracja i korzystanie z ry jest darmowe?
Bo trzeba tam podać dane, a wsio jest po angielsku. Wprawdzie radzę sobie z tym językiem nieco,
ale wolałbym nie naciąć się na jakiś kruczek prawny...


No, gra jest darmowa, rejestracja też, a danych nie musisz podawać prawdziwych. Gdyby były jakieś problemy przy rejestracji nie wybieraj polski jako kraj i korzystaj z przegladarki IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da się łatwo wejść przy nie premiumie - dowodem są moi qmple którzy nabijają już ponad 50 lvl bez niego...

Wybiracie serwa (najlepiej 2 lub 3) i klkacie enetr, gdy wam się pojawia non-premium klikacie szybko jeszcze 2 razy i tak w kólko - jak się ma wprawe to się wchodzi w ciągu 15 min...

Potem można robić relogi, czy coś takiego, ale na tym się już nie znam, i tą metodą wchodzić też na 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystaj z przegladarki IE.

co wym z tym IE?? ja mam mozlile i wszytko ladnie chodzi:D nawet chyba lepiej bo IE czesto nie mógł mi stronek otworzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 21:16, Łukasz.G napisał:

korzystaj z przegladarki IE.

co wym z tym IE?? ja mam mozlile i wszytko ladnie chodzi:D nawet chyba lepiej bo IE czesto
nie mógł mi stronek otworzyc:(


No tak, ale kiedyś (rok temu) za pośrednictwem firefoxa nie dało się zarejestrować, i cza było kożystać z IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kur@#@ dlaczego nie da się storzyć konta do jasnej cholery!! to po co ten wątek i opisanie w nim jak to zrobić?? wie ktoś?? może coś żle robie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować