Zaloguj się, aby obserwować  
jack_003

Knight Online - świetna gra MMORPG

177 postów w tym temacie

Mam problem z tą gierką! grałem przez trzy dni normalnie a teraz jak brubóje wejść na serwer to wyskakuje mi "non-premium users are notallowed to login in this time...." Co jest? Co musze zrobić zeby sobie jeszcze zagrac? POZMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 15:47, Daro152 napisał:

Mam problem z tą gierką! grałem przez trzy dni normalnie a teraz jak brubóje wejść na serwer
to wyskakuje mi "non-premium users are notallowed to login in this time...." Co jest? Co musze
zrobić zeby sobie jeszcze zagrac? POZMOCY!!!


Może chwilowo serwer jest niedostępny , bo jeśli przetłumaczyć tą wiadomość to brzmiała by mniej więcej tak: "Użytkownicy bez konta premium nie są upoważnieni do logowania się teraz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy w KO tak jak w Silkroad czasami zdaża się, że "wcina" wam postać (znika nie wiadomo czemu i musicie tworzyć nową), bo własnie taki bug zniechęcił mnie do Silkroada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:04, natkasuper1 napisał:

Mam pytanko. Czy w KO tak jak w Silkroad czasami zdaża się, że "wcina" wam postać (znika nie
wiadomo czemu i musicie tworzyć nową), bo własnie taki bug zniechęcił mnie do Silkroada.


Krutko i zwięźle... nie. Jedynym problemem z tą gra to dostania się na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 20:20, Pitkit napisał:

Krutko i zwięźle... nie. Jedynym problemem z tą gra to dostania się na serwer.



No tu masz racje! Jak dlamnie to bardzo ciężko dostać sięna server, ale dzisiaj udało mi sięza pierwszym razem :D!!

Czy ktoś mógł by mi powiedzieć co to jest ABYSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec idziesz na server z numerem jeden (jak grasz na USKO) np ARES 1. Wchodzisz do Moradonu i teleport do DELOS ZONE. Prosto przez pustynie az do zamku, teraz w prawo, mostkiem kolo wodospadu do takiego duzego drzewa. Wciskasz drzwi i wybierasz abyss. MUSISZ MIEC 30 LVL i 17k (17 tysiecy) coinow zeby wejsc do abyss.
W abyss zabijasz potworki ( czym nizsze pietro tym silniejsze) one dropia kase i czasem takie blekitne kamyczki- Abyss Gem. Takie kamyczki wymieniaszw Moradonie u WAREHOUSE KEEPER''A, mozesz za nie dostac prawie wszysko: od potiona , przez cityny az do raptorow shardow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 00:11, Yron napisał:

Wiec idziesz na server z numerem jeden (jak grasz na USKO) np ARES 1. Wchodzisz do Moradonu
i teleport do DELOS ZONE. Prosto przez pustynie az do zamku, teraz w prawo, mostkiem kolo wodospadu
do takiego duzego drzewa. Wciskasz drzwi i wybierasz abyss. MUSISZ MIEC 30 LVL i 17k (17 tysiecy)
coinow zeby wejsc do abyss.
W abyss zabijasz potworki ( czym nizsze pietro tym silniejsze) one dropia kase i czasem takie
blekitne kamyczki- Abyss Gem. Takie kamyczki wymieniaszw Moradonie u WAREHOUSE KEEPER''A, mozesz
za nie dostac prawie wszysko: od potiona , przez cityny az do raptorow shardow itp.


hmmmm troszke skomplikowane ale sprobuje :)!! A cieżko tam jakiegoś potworka zabic i czy duzo kasy tam można zgarnąć? dodaje że mam 30 lvl maga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abyss Gem? tym to ja się jeszcze ie zajmowałem, mam 43 lvl woja na aresie wiec tam zajże jak uda mis sie wreszcie zalogowac na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no te wormy na pierwszych 3ech pietrach sa slabe, bedziesz je zabijal na 1-2 strzaly (zalezy od tego jakim magiem jestes typu). Nizej nie rade schodzic. Tak kasy troche leci ok 1k z worma (chyba) +abysy. Abysy mozesz sprzedawac, cena zalezy od tego na jakim servie grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co jak prezentuje się świat odnoiśnie filzofii itp. Czy jest to kolejna sieczka okraszona ubogą fabułą, czy coś przy czym warto zostać dłużej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak to jest historia swiata
https://www.knightonlineworld.com/index.php?pg=ch1
(nie czytalem jej :P)
Jezeli Ci chodzi o system questow itp... to jest cienko questow jest tyle co kot naplakal, a te fajniejsze (Fa, Lisze) wymagaja niezlego lvlu i pracy zespolowej.
Zalety tej gry nie zaprzeczalnie system PvP (player versus player). Otoz 6 razy ( dwa dni po trzy wojny) w tygodniu odbywa sie wojna pomiedzy rasami, w przypadku wygranej nastepuje inwazjia na przeciwna nacje. Pozatym 24h/7 dni w tygodniu otwarte jest Colony Zone jest to mapa na ktorej mozna sie bic z przeciwna rasa do woli. W grze jest postawiony spory nacisk na gre zespolowa, zadna klasa nie jest samowystarczalna. Niestety zeby isc na porzadne pk do CZ tzreba miec min 60 lvl i master questa. Zrobienie tego lvlu troche trwa (spokojna gra ok 2-3 msc) a pozniej jeszce dochodzi zdobywanie itemow. Zeby moze zachecic podam tu linki do filmikow z PK, z zastrzezeniem ze kolesie w to grajacy nie sa nowicjuszami.
http://rapidshare.de/files/8415730/arespvp.wmv.html przyklad gry zespolowej
http://rapidshare.de/files/11380232/ZeroMovieTrailer.wmv.html przyklad walki Solo, polecam kolo jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten solo fajny, tylko chyba nie przepadam za PVP polegajacym na tym, ze kto ma wiecej potów moze zabic wiecej przeciwnikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu sie mylisz Pk nie polega na ilosci potow ale na skillu. Otoz w gzre istnije pewien bug polegajacy na tym ze mozna przyspieszac wykonywanie ciosow, doprowadzajac do tego ze mzoan je laczyc w serie tzw. kombo. Popatrz na prawe dolne okienko na tym solo filmiku (zero movie trailer) i jak szybko ptrzelatuja przez ne informacje. W tym okienku wyswietlaja sie wszystkei czynnosci jakie wykonujesz oraz pokazuje jaki dmg zadales/otzymales. Szybko przesuwa sie co? To pomysl ile ten koles robi operacji na sekunde... Wiem ze to moze wygladac na latwe ale wierz mi najmarniej on robi 2 czynnosci naraz a bywa ze 3-4. Dlatego to tez wyglada jakby polegalo na potach i szybkosci ich wciskania ale to widza tylko gracze majacy mala stycznosc z ta gra.
Tak jeszce dodam ze ten "kombo bug" to juz nie bug a dozwolona zagrywka- wogole dzieki temu jest ciekawiej i gra przesuwa sie bardziej ku skillowi a nie ku itemom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:21, Daro152 napisał:

ok wszystko jest dobrze tylko niech ktos mnie o oświeci i powie mi co to jet USKO?? będe wdzieczny

USKO to Amerykańska wersja Knight Online:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skill również, zapewne bym nie zrobił jak tamten gracz. Ja skupiłem swoją uwage na pasku zycia tego złodzieja. Skacze w dziwnym tempie, no ale jesli to nie są poty to chyle czoła ;-)
Skupilem się też na tym pasku, leciał szybko nawet wtedy gdy on po prostu biegł a nie rzucał żadnych buffów/potów.
No nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować