Zaloguj się, aby obserwować  
jack_003

Knight Online - świetna gra MMORPG

177 postów w tym temacie

Wiec tak: co do lagow itp to pewnie grasz na MYKO, prawda ludzie sie skarżą....
Co do hp tego goscia to sprawa jest troche skompliowkana. Wiec sin jest najbardziej samo wystarczlana klasa w calej grze. Jezeli dostanei debuffa- sam moze go zdjac co rowna sie +1500hp (odnawia mu scrol z buffem), moze sie liczyc konwecjonalnie przy pomocy potow albo przez minor healing, to taka umiejetnosc (nie wiem czy grasz w ta gre 1 dzien czy rok wiec tlumacze) co powoduje leczenie sie kosztem many, za 100many zwraca 60hp. Skill jest nie odnawialny i mozna go spamowac dlatego ten spam+ pot daje takie szybkie skoki hp z wartoci krytycznej na prawie maksymalna. No coz koles jest swietnym skillowcem i dlatego moze tak szybko wszystko wykonywac, i te zakldki ze skillami tak szybko przelaczac. Ja tylko dodam ze zakldki przelacza sie w ten sposob F1 - 1sza zakladka, F2 - 2ga
itp. Ja mam skille na F1 i F3 oraz F4 (te dwie sa identyczne to na wypadek jakby mi sie reka posliznela :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersje MYKO i USKO (odpowiednio malezyjskie i hamerykanskie) sa darmowe.
MYKO - lagi i boty wokół
USKO - wylaczanie serwow, czity, niby gm z tym walcza ale... i 0 pomocy jezeli nie oplacasz konta (jest taka opcja) + jezeli nei jestes premium userem i jezeli serwy sa zapelnione 80%+ to masz duzy problem z wbiciem :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze tak malo napisalem o MYKO nie oznacza ze jest lepsze :P ja poprostu tam nie gram. Moge jednak dodac ze lagi tam sa masakryczne czasem (po 10 sek!!), servery po pprostu sa slabe. Na usko jest pod tym wzgledem bardzo ok, 1 servr utrzymuje (z tego co sie orientuje) kilka tysiecy ludzi, i lagi pojawiaja sie naprawde zadko. No ale te czity :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z k2 wczoraj zafundowali nam Rollbacka. na szcescie nic wielkiego nikt u nas w klanie nie stracil (zabilismy 2x atille i 0 dropu a wczoraj wp wypadl :D ) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące qustu Reconnaissance Report. Mianowicie po otrzymaniu rozkazu od kapitana należy się udać do scout''a po raport, powinna to być pozycja 110,410 - El Morad, ale nie mogę tam dojść, teren się kończy i jest morze, nie wiem czy to tylko błąd u mnie czy wogóle jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 22:08, kato24 napisał:

Witam, mam pytanie dotyczące qustu Reconnaissance Report. Mianowicie po otrzymaniu rozkazu
od kapitana należy się udać do scout''a po raport, powinna to być pozycja 110,410 - El Morad,
ale nie mogę tam dojść, teren się kończy i jest morze, nie wiem czy to tylko błąd u mnie czy
wogóle jest coś nie tak?


nie jestem pewny gdzie jesteś, dawno nie grałem, ale czy jesteś wciąż w pierwszym mieście maradon ?
jak tak to musisz udać sie telepotem (nie wiem gdzie chyba pierwszy wybór ale nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w El Morad Castle, czyli w pierwszej lokacji w teleporcie z Moradonu, właśnie tam dostaje się tego questa i w tej planszy/mapie szukałem scouta, niestety bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok pomoge z tym scoutem (ale mi sie niechce, juz z 10 razy na to odpowiadalem).
UWAGA jestem w stanie tylko pomoc jezeli grasz El Moradem (czlowiekiem) jezeli gras Karusem (orkiem) to przykro mi, nie wiem gdzie sa "mapy".
Wiec idziesz do El Morad Castle, wychodzisz przez brame, kierujesz sie na prawo. Mijasz panzer biny, grey ozzy, farme (caly czas idziesz sciezka). Jak sie farma skonczy, to idz przy ogrodzeniu w lewo, dostrzesz latarnie i kilku Orkow wygladajacych jak straznicy w Mora. Musisz ich zabic (troche sa twradzi, radze Ci wyciagac pojedynczo ich np. przy pomocy kamieni i zabijanie). Podnies 5 map z nich i pogadaj ze Scoutem (czy cos) i wroc do kolesia od ktorego wziales quest.
Tak wogole to pelny opis questu masz pod literka "Q" u gory ekranu, tyle ze musisz znac anglika na poziomie podstawowym.
sry za bledy zaspany jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 21:38, Yamamoto napisał:

Czy dużo osób z Polski gra w tą grę??


Tak rok temu było sporo, a teraz to nie wiem, mało ostatnio grałem.
Turków jest dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie Polakow w jest troche, napewno znajdziesz jakiegos. Skoro nawet na "wyludnionym" MYKO mozna jakiegos z tlumu wyłowic to na USKO tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, sciagnalem sobie niedawno klienta KO i zainstalowalem. potem przystapilem do rejestracji na stronce www.knightonlineworld.com. wszystko ladnie pieknie bo i haslo perfect i kraj wybralem usa <polska nie dziala> i reszta tez ok. w sumie wszystkie requied pola wypelnione. kiedy juz zaakceptuje regulamin i chce przejsc dalej to wywietla mi tekst na nastepnej stronie ''''Account creation failed. Please check that you have filled out all fields marked required and try again.Click here to try again'''' i tyle. nie mam opcji sie zarejestrowac. probowalem juz chyba ze 20 razy i nic. uzywalem do rejestracji IE. POMOCY!!!! dziekoweczka z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem sie już na stronie a jak włączam gre i wpisuje swoje id i hasło to wyskakuje coś tam : serwer is undergoing maintenance i try again later. No i próbuje później ale cięgle jest to samo. A w dodatku jak na stronie próbuje sie zalogować to cos nie moge. PLZ HELP

chce w końcu zobaczyć jak wygląda ta gra i sobie pokaczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować