Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 10:31, PapaJaguar napisał:

Eeee...czekam długo na Weryfikacje coś się stało czy jak?


Aaa...tylko szkoda że dni :) No dobra poczekamy poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dostałem linka i już aktywowałem ;) 13.04.07 mam mecz z Kielce_Attack :):) Teraz tylko się zapoznać i podbijać wszystkie puchary.... kto chce sparinga? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw:

1. Chciałbym zorganizować puchar i chciałbym by w nim grali gramowicze... do gry potrzebne jest konto premium (niestety), które nie jest darmowe.
2. Ma ktoś jakieś zdolności plastyczne? Chciałbym mieć swoje logo, ale nie mam odpowiednich umiejętności by sobie je zrobić... byłbym wdzięczny... po szczegóły zapraszam na gg (numer w podpisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:21, hunter22 napisał:

2. Ma ktoś jakieś zdolności plastyczne? Chciałbym mieć swoje logo, ale nie mam odpowiednich
umiejętności by sobie je zrobić... byłbym wdzięczny... po szczegóły zapraszam na gg (numer
w podpisie)


To już nieaktualne... jednak nie potrzebowałem do tego zbyt dużego talentu... wystarczył paint :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:54, Ari Zmc napisał:

Ej a to trzeba czekać aż weryfikacja sie skończy czy trzeba wyjść ?


Weryfikacja trwa kilka godzin bodajże... możesz czekać, ale nie polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:03, hunter22 napisał:

> Ej a to trzeba czekać aż weryfikacja sie skończy czy trzeba wyjść ?

Weryfikacja trwa kilka godzin bodajże... możesz czekać, ale nie polecam :P

czyli moge to wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wygrac mecz pucharowy, 3:2.

Tych, którzy jeszcze nie grali ostrzegam przed komentarzami w "live-ticker", czyli transmisjach na żywo. Komentarze potrafią być zabójcze... widziałem juz kilka takich, a teraz zaprezentuję dzisiejszy (pozwoliłem sobie zaznaczyć najśmieszniejszy fragment, by nikt go nie przeczył :P):


26. min.
Wspólne przesunięcie obrony Mucchioselvaggio, aby złapać przeciwnika na spalonym
Problemy techniczne w obronie
bardzo dobra możliwość dla Kostrzewa
Kostrzewa musi zdobyć bramkę w tej akcji
i umieszcza piłkę w siatce!
Gol dla Grom Pelplin FC w 26 minucie - Strzelcem bramki jest Kostrzewa.

;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś coś więcej napisać o tym managerku? grałem narazie w 2 różne przeglądarkowe - hattrick i sokker, w tego 2 gram nadal, fajne jest to, że można sobie oglądać mecz jako animację, a nie jedynie czytać suchy tekst, gdzie zazwyczaj komentarze w tego typu managerach są głupkowate :D
Niestety strona nie chce mi się włączyć, a z ciekawości bym się czegoś więcej dowiedział, choć wątpię, aby cokolwiek miało mnie oderwać od Sokkera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 21:49, kordzio1 napisał:

Niestety strona nie chce mi się włączyć, a z ciekawości bym się czegoś więcej dowiedział, choć
wątpię, aby cokolwiek miało mnie oderwać od Sokkera :)


jeżeli otwierasz stronę przeglądarką Opera- to możliwe, że właśnie używając jej nie możesz otworzyć strony. Użyj IE lub Firefoxa i będzie po sprawie.
PS: Sokkera nie znam, ale sądzę, że GoalUnited jest równie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na firefoxie nie chodzi mi:) na IE zresztą też ;)
Nie wiem, może mają akurat jakieś problemy ze stronką, albo coś, jak będę pamiętał to jutro sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozegrałem swój pierwszy mecz ligowy. Moim rywalem była drużyna Sobczyce Lord. Na początku myślałem, że przegram, że będę przez innych poniżany... A tu miła niespodzianka:)
Mój klub wygrał na wyjeździe aż 5:0. 2 bramki zostały strzelone już w pierwszych 10 minutach gry:)
Jestem pierwszy w tabeli:) Następny mecz gram na swoim boisku, więc to będzie prościzna..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem na trzecim miejscu w tabeli, hehe. Ostatni mecz wygrałem spokojnie 6:0 (niestety nie mogłem obejrzeć "na żywo" :P). Było troche ponad 4000 widzów na moim 8 - tysięcznym stadionie, ale i tak dostałem ponad 100000 euro za bilety (co by było jakby był komplet widzów...) Teraz czeka mnie mecz w pucharze 16.04, później 17.04 mecz towarzyski z jednym z gramowiczów... a następnie 20.04 ostatni mecz w lidze z ostatnią drużyną w tabeli. Być może po nim wskoczę na drugi miejsce i awansuję do wyższej ligi... byłoby fajnie.

Życzę powodzenia innym menadżerom... jakieś pytania co do ustawienia drużyny czy czegoś podobnego to pytać... spróbuje odpowiedzieć na każde pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:39, hunter22 napisał:

> Gra jest po polsku?

Raczej tak, gdzie nie gdzie jest "nie dbale" przetłumaczona, ale można przeżyć...



Ile trzeba czekać na maila? I kiedy sie podaje chasło? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować