Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 17:00, Domon napisał:

Ile trzeba czekać na maila? I kiedy sie podaje chasło? ^^


Jak dziś się zarejestrujesz jutro powinieneś już mieć drużynę. Hasło podajesz jak cię o nie poproszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:04, zakrokrzy napisał:

Moglibyście opisać tą grę, bo mam zamiar zagrać.



Na początki jest opis. A jak masz ochote zagrać to graj i bedziesz wszystko wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:04, zakrokrzy napisał:

Moglibyście opisać tą grę, bo mam zamiar zagrać.


Nie ma co wile opisywać. Goalunited to menadżer piłkarski. Grasz mecze w lidze, towarzyskie, puchary (jak wykupisz premium). Wybierasz sobie sponsora, rozbudowujesz stadion, możesz kupowac i sprzedawac zawodników... itd. Nawet fajna zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:09, zakrokrzy napisał:

chyba się skusze ale jeszcze jedno pytanie (pomimo wszystkich napisów wolę się upewnić): gra
się za darmo?


Tak jest darmowa. Może wykupić jak chcesz konto premium, dodaje to kilka ulepszeń. A tak to jest "free playing".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:10, hunter22 napisał:

> chyba się skusze ale jeszcze jedno pytanie (pomimo wszystkich napisów wolę się upewnić):
gra
> się za darmo?

Tak jest darmowa. Może wykupić jak chcesz konto premium, dodaje to kilka ulepszeń. A
tak to jest "free playing".


Jaki na początek preferować trening? Mimo, że wygrałem, to chyba fartem, bo przeciwnik tylko raz był wlogowany.
PS: Ciekawe, czy długo utrzymam pierwsze miejsce w tabeli?:) A ty w której jesteś lidze? Ja gram w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:46, mroczny mrok napisał:

Jaki na początek preferować trening?


To zależy od tego jaką grę preferujesz, czy ofensywną czy defensywną. I w jakim ustawieniu grasz.

Dnia 14.04.2007 o 19:46, mroczny mrok napisał:

Mimo, że wygrałem, to chyba fartem, bo przeciwnik tylko
raz był wlogowany.


Znam ten rodzaj menadżerów. Założy taki konto, stworzy drużyne i nie gra wcale. Być może miałeś farta, albo jesteś dobrym strategiem. Zawodników nie masz najgorszych, choć ustawienie jakie miałeś na ten mecz wydaje mi się dziwne...

Dnia 14.04.2007 o 19:46, mroczny mrok napisał:

PS: Ciekawe, czy długo utrzymam pierwsze miejsce w tabeli?:)


Zależy to od ciebie i od przeciwników...

Dnia 14.04.2007 o 19:46, mroczny mrok napisał:

A ty w której jesteś lidze? Ja
gram w 10.


W piątej lidze gram. Grom Pelplin FC wpisz w wyszukiwarkę w GU i mnie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie poradzić mi jaki trening dać moim zawodnikom, aby świeżość im zaczeła rosnąć ? Ponad połowa mojego skladu ma świeżość poniżej 10 a w piątek gram ostatni mecz w lidze a jestem na 3 miejscu w tabeli. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:08, okon napisał:

Możecie poradzić mi jaki trening dać moim zawodnikom, aby świeżość im zaczeła rosnąć ?


Z tego co mi kiedyś poradzono, to trzeba zmniejszyć intensywność treningu i świeżość powinna urosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:10, deif napisał:

Mam jedno pytanie ile kosztuje konto premium?


Na miesiąc, używając telefonu "9,91 PLN jednorazowo"
Na 14 dni, SMSem "7,32 PLN jednorazowo"

Na dłuższy okres trzeba zapłacić w euro, a to cię chyba nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda w tej grze data meczów? Samemu się wybiera czy jak? To jest tylko w określone dni? Można zaznaczyć w które dni może się grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:15, legenda27 napisał:

A i jak się tworzy klub to trzeba podać swoje prawdziwe dane czy wymyślone?


Masz już podany cały terminarz meczy na cały sezon i nie możesz tego zmienić. Możesz jedynie umówić się z kimś na mecz towarzyski.
Pytanie nr.2- Rzecz wiadoma- skoro proszą cię o dane, to musisz podać prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:32, mroczny mrok napisał:

> A i jak się tworzy klub to trzeba podać swoje prawdziwe dane czy wymyślone?

Masz już podany cały terminarz meczy na cały sezon i nie możesz tego zmienić. Możesz jedynie
umówić się z kimś na mecz towarzyski.
Pytanie nr.2- Rzecz wiadoma- skoro proszą cię o dane, to musisz podać prawdziwe.


Z pytaniem drugim jest dobrze. Przeczytałem pomoc i w ogóle nie trzeba danych dawać. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się mecze ułożyły w każdy piątek o 17.00. A jak w jeden piątek nie mogę to co się stanie? I jak będzie mecz to on się jakoś automatycznie włącza? Ktoś chciałby się na meczyk umówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:46, legenda27 napisał:

Mi się mecze ułożyły w każdy piątek o 17.00. A jak w jeden piątek nie mogę to co się stanie?
I jak będzie mecz to on się jakoś automatycznie włącza? Ktoś chciałby się na meczyk umówić?


Nic ięnie stanie. Jeżeli grasz, to możesz jedynie obserwować, jak przebiega mecz. Jeśli nie możesz być przy swojej drużynie w trakcie meczu, to po prostu po nim patrzysz na wynik spotkania. A jeżeli mecz jest grany, klikasz w transmisje i wyświetla się jego przebieg. na towarzyski się nie umówię- cały terminarz mam zawalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę ci podziękować- od jakiegoś czasu szukałem jakiegoś fajnego menedżera przez przeglądarkę i znalazłem twój temat. Goalunited to naprawdę fajna gierka, chociaż też idealna nie jest. Narazie wygrałem 2 mecze- 1 sparing i inaugurację sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować