Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 11:30, lukmistrz napisał:

Muszę ci podziękować- od jakiegoś czasu szukałem jakiegoś fajnego menedżera przez przeglądarkę
i znalazłem twój temat. Goalunited to naprawdę fajna gierka, chociaż też idealna nie jest.
Narazie wygrałem 2 mecze- 1 sparing i inaugurację sezonu.


No to cieszę się, że mogłem ci pomóc. Tak, gu nie jest jeszcze dopracowana, ale gra nie stoi w miejscu. Gra jest aktualizowana i rozwija się powoli... jak zawsze twórcy nie byli gotowi na to, że gra będzie aż taka popularna. Tak było też z BiteFight.

Pozdrawiam i życzę sukcesów menadżerskiej karierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:04, hunter22 napisał:

Pozdrawiam i życzę sukcesów menadżerskiej karierze :D


Nawzajem. Może spotkamy sie kiedyś w 1. lidze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Co oznaczają wskaźniki umiejętności piłkarzy, oznaczone na szaro i będące w nawiasach? Może ich umiejętności, które się podwyższą/obniżą za jakiś czas do tej wartości w ? Bo widzę, że piłkarze mający np siłę 1,6 i 2,0 w nawiasie są wyraźnie drożsi niż ci z siłą 1,6 i 1,6 w nawiasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:53, lukmistrz napisał:

(...) Bo widzę, że piłkarze mający np siłę 1,6 i 2,0 w nawiasie są wyraźnie drożsi niż
ci z siłą 1,6 i 1,6 w nawiasie.


To maksymalny "poziom" jaki dany piłkarz może osiągnąć, gdy osiągnie już ten poziom, może "awansować" wyżej i to co osiągnie powinno być w "nawiasie" na początku kolejnego sezonu. Wyjaśnie na przykładzie: Janusz Żul 2,0 (2,4), po jakimś czasie osiągnął 2,6. Sezon się zakończył, na początku następnego zaczyna powiedzmy na 2,0 a w nawiasie powinno być 2,6...

I stąd ta różnica cenowa. Co z tego gdy jest dwóch zawodników z siłą 1,6, skoro drugi z nich po pewnym czasie może osiągnąć o wiele więcej. Zwiększy się jego siła, czyli będzie o lepszy na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:10, hunter22 napisał:

I stąd ta różnica cenowa. Co z tego gdy jest dwóch zawodników z siłą 1,6, skoro drugi z nich
po pewnym czasie może osiągnąć o wiele więcej. Zwiększy się jego siła, czyli będzie o lepszy
na boisku.


To dobrze, bo okazało się, że słusznie inwestuję w piłkarzy, którzy za jakiś czas będą dużo lepsi i więcej warci. Chciałbym też zwrócić uwagę na piłkarzy, którzy mają statystyki odwrotne, często są to skrajności, np jeden piłkarz ma staty 2.4 (0.6). I gracze chętnie takich kupują... Może są nieświadomi, że z czasem umiejętności piłkarza spadną na łeb, na szyję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:23, lukmistrz napisał:

(...) np jeden piłkarz ma staty 2.4 (0.6). I gracze chętnie takich kupują...
Może są nieświadomi, że z czasem umiejętności piłkarza spadną na łeb, na szyję?


Raczej nieświadomi lub maja za dużo kasy, po co mieć dobrego zawodnika na jeden sezon skoro można kupić lepszego na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo ziomale mówi mistrz ligi 6 FC Szwederko się kłania.

I jak tam może który z was ze mną na wyzwanie się skusi?
Bo są z tego wymierne kożyści jak np. podział zykami z meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:29, Kamil5 napisał:

Jo ziomale mówi mistrz ligi 6 FC Szwederko się kłania.

I jak tam może który z was ze mną na wyzwanie się skusi?
Bo są z tego wymierne kożyści jak np. podział zykami z meczu.


Już wysłałem (Grom Pelplin FC) :D Jak na moje oko twój skład nie imponuje... ale każda drużyna w odpowiednich rękach może być groźna.. zobaczymy kto wygra...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.06.2007 o 18:35, hunter22 napisał:

Już wysłałem (Grom Pelplin FC) :D Jak na moje oko twój skład nie imponuje... ale każda drużyna
w odpowiednich rękach może być groźna.. zobaczymy kto wygra...


Pozdrawiam :D



Co do jednego masz racje... KAŻDA DRUŻYNA JEST GROŹNA ale nie każda będzie mistrzem. I grunt to dobry tre... Eee... MENAGER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zarejestrowałem się na stronce z grą.Mieli mi wysłać jakiegoś e-maila czekam już ponad dzień i nic czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 21:10, xefs napisał:

Mam pytanie zarejestrowałem się na stronce z grą.Mieli mi wysłać jakiegoś e-maila czekam już
ponad dzień i nic czy wszystko jest ok?


Raz zarejestrowałem się jako per "Janas" i dopiero pod koniec pierwszego sezonu pojawiłsię mail potwierdzający.
Spoko to... głupie ale postaraj się zrobić jak radzi Anais.

JO ZIOMY CZEKAM NA WYZWANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:34, Kamil5 napisał:

> Mam pytanie zarejestrowałem się na stronce z grą.Mieli mi wysłać jakiegoś e-maila czekam
już
> ponad dzień i nic czy wszystko jest ok?

Raz zarejestrowałem się jako per "Janas" i dopiero pod koniec pierwszego sezonu pojawiłsię
mail potwierdzający.
Spoko to... głupie ale postaraj się zrobić jak radzi Anais.

JO ZIOMY CZEKAM NA WYZWANIA!!!


Oj już dawno gram(naczy od jakiś 2godzin)mój klub to KS Cmiłowia,a ja jestem Wojtaszek777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 22:38, xefs napisał:

Oj już dawno gram(naczy od jakiś 2godzin)mój klub to KS Cmiłowia,a ja jestem Wojtaszek777 \



Jo wojtaszek pociskasz (2h ?) jak tylko rozegram mecz towążyski (27.06.07) wyzwę i ciebie dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:47, Kamil5 napisał:


> Oj już dawno gram(naczy od jakiś 2godzin)mój klub to KS Cmiłowia,a ja jestem Wojtaszek777
\


Jo wojtaszek pociskasz (2h ?) jak tylko rozegram mecz towążyski (27.06.07) wyzwę i ciebie dobra?

Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:47, Kamil5 napisał:


> Oj już dawno gram(naczy od jakiś 2godzin)mój klub to KS Cmiłowia,a ja jestem Wojtaszek777
\


Jo wojtaszek pociskasz (2h ?) jak tylko rozegram mecz towążyski (27.06.07) wyzwę i ciebie dobra?

Pochwalę się wygrałem mecz,a więc może z tobą też wygram pogramy zobaczymy,ale dopiero po twoim meczu trochę długo:( Są jacyś chętni na mecz towarzyski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:48, xefs napisał:

Pochwalę się wygrałem mecz,a więc może z tobą też wygram pogramy zobaczymy,ale dopiero po twoim
meczu trochę długo:( Są jacyś chętni na mecz towarzyski?


Ja chętnie zagram.... Już wysłałem do ciebie wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:22, Necromancer napisał:

Witam managerów :D Chętnie zagram z kimś sparing na moim obiekcie. Moja drużyna to N-Force
Team Ultra.



Jo ziom wpiszę cię na liste ale najpierw muszę jeden wygrać drugi rozegrać a dopiero potem Ciebie wyzwać.

O.K.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować