Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Mam pytanko bo czerwony się zrobiłem ze wściekłości każą klikać na link aktywacyjny a nie dają możliwości zalogowania od pół godziny szukam opcji ZALOGUJ.Może ktoś mi pomoże bo ta strona pozostawia sobie wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za dziwna gra która nie akceptuje opery no i bezsens z nadawaniem nazwy drużynie niepodoba mi się to więcej tam jest po Niemiecku niz po Polsku.Kompletny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 6 lidze... I awansu nie wywalczyłem, bo byłem zmuszony przebudować zespół no i ostatnia kolejka mecz przegrany... Ale w sumie przegrałem najbardziej z kontuzjami:( Przez nie było pare bezsensownych remisów... A przez większość sezonu byłem drugi pewnie;/ No, ale cóż taki jest football... Mam nadzieje, że dzięki moim nowym nabytkom w następnym sezonie awansuje... Na razie zgrywam zespół:D

Czeka mnie tylko zmiana jednego zawodnika, ale to jak mi sie bilans polepszy... W każdym bądź razie jak ktoś chętny na sparing to ja jestem otwarty na propozycje:D

Hialuronidaza Zielona Góra - Liga 6.364 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 00:40, Alexei Kaumanavardze napisał:

Czeka mnie tylko zmiana jednego zawodnika, ale to jak mi sie bilans polepszy... W każdym bądź
razie jak ktoś chętny na sparing to ja jestem otwarty na propozycje:D


No to zobaczymy co potrafi 6 liga;)

Ps. To ty jeszcze żyjesz?:) Kurde od wieków cie tu nie widziałem na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mecz zremisowałem, grałem może i ze silnym w miarę klubem, ale bez przesady... mniejsza z tym, tak sie zlożyło że w innym meczu, w którym wynik się także liczył też padł remis i kończę sezon na pierwszym miejscu w lidze... jeszcze czekają mnie play-offy niestety, muszę wygrać ze wszystkimi najlepiej, takie słabe te kluby to nie są za bardzo, będzie ciężko, ale musze po prostu wygrać... pierwszy mecz już we wtorek... liczę na sukces ;)


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 17:58, qukel napisał:

1 miejsce w 6 lidze, niedługo baraże. :D Czy Inter Kepice należy do kogoś z userów?


A czemu pytasz? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:13, lukmistrz napisał:

> 1 miejsce w 6 lidze, niedługo baraże. :D Czy Inter Kepice należy do kogoś z userów?

A czemu pytasz? :P ;)


Chciałem się dowiedzieć, z kim wygrałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 03:56, Stwór napisał:

> Czeka mnie tylko zmiana jednego zawodnika, ale to jak mi sie bilans polepszy... W każdym
bądź
> razie jak ktoś chętny na sparing to ja jestem otwarty na propozycje:D

No to zobaczymy co potrafi 6 liga;)


OK, trzymam za słowo....

W sumie, to przebudowałem zespół, wymieniłem fundament drużny, na dwa...(W sumie to był mój hit transferowy, kupiłem Turka za 500k a sprzedałem za ponad dwa miliony:D)

Dnia 26.08.2007 o 03:56, Stwór napisał:

Ps. To ty jeszcze żyjesz?:) Kurde od wieków cie tu nie widziałem na forum:P


NO, właśnie wróciłem... Bo jakoś mnie ochota naszła i natchnienie... A może dlatego mnie nie było, że w zespół władowałem całe siły... No, ale teraz jak już mamy materiał i wchodzimy za niedługo do studia to mogę sobie na to pozwolić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:21, mroczny mrok napisał:

Mam pytanie. Czemu tak wiele klubów ma -1 punktów na koniec sezonu? Zostały zdegradowane czy
co?:D


Po prostu te kluby spadają lige w dół... jak wiesz druzyny z -1 są pod czerwoną linią w tabeli a ona wyznacza próg spadkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:30, hunter22 napisał:

> Mam pytanie. Czemu tak wiele klubów ma -1 punktów na koniec sezonu? Zostały zdegradowane
czy
> co?:D

Po prostu te kluby spadają lige w dół... jak wiesz druzyny z -1 są pod czerwoną linią w tabeli
a ona wyznacza próg spadkowy...

Ale w niektórych ligach spadają nawet drużyny, które nie są w lidze spadkowej. Sam to sprawdź przejeżdżając po niższych ligach (8, 9 itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:33, mroczny mrok napisał:

Ale w niektórych ligach spadają nawet drużyny, które nie są w lidze spadkowej. Sam to sprawdź
przejeżdżając po niższych ligach (8, 9 itp.)


Do piątku mają trwać jeszcze jakieś prace przy serwerach i moga z tej okazji wystepować jakieś anomalie... może to ma związek z tym dziwnym rozmieszczeniem -1, ale może po prostu tak jakoś wyszło i tak ma być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 08:24, legenda27 napisał:

Hunter, to teraz do której ligi przeszedłeś?


Byłem w piątej i wskoczyłem (albo wskoczę niedługo) oczko wyżej... mistrzostwo ligi już mam (screen), ale musze jeszcze rozegrać mecze w play-offach... dziś pierwszy (na screenie też widać)...

20070828171519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 17:15, hunter22 napisał:

Byłem w piątej i wskoczyłem (albo wskoczę niedługo) oczko wyżej... mistrzostwo ligi już mam
(screen), ale musze jeszcze rozegrać mecze w play-offach... dziś pierwszy (na screenie też
widać)...


A ile sezonów już grasz?
BTW: Możesz wskoczyć teraz na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:56, legenda27 napisał:

A ile sezonów już grasz?


Niecałe dwa... gdzieś tak jeden i dwie trzecie ;)

Dnia 28.08.2007 o 19:56, legenda27 napisał:

BTW: Możesz wskoczyć teraz na gg?


Czemu nie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 20:40, hunter22 napisał:

Do piątku mają trwać jeszcze jakieś prace przy serwerach i moga z tej okazji wystepować jakieś
anomalie... może to ma związek z tym dziwnym rozmieszczeniem -1, ale może po prostu tak jakoś
wyszło i tak ma być :P

Aha, dzięki. W takim razie, skoro mój brat uzyskał 4 miejsce w lidze, a przez te anomalia wskoczył teraz na 3 to zostanie, czy przejdzie do następnej ligi?:D
PS: W wiadomościach klubowych mam napisane, że mecz towarzyski odbędzie się 29.08.07. Z kolei na samej górze, najbliższy mecz, czyli mój towarzyski mam ustawiony na 5.09.07. Która informacja jest prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:03, mroczny mrok napisał:

Aha, dzięki. W takim razie, skoro mój brat uzyskał 4 miejsce w lidze, a przez te anomalia wskoczył
teraz na 3 to zostanie, czy przejdzie do następnej ligi?:D


A w której jest lidze? W niższych ligach awansuje trzech pierwszych w tabeli (bez play0offów), w wyższych dwie (a play-offami)...

Dnia 28.08.2007 o 20:03, mroczny mrok napisał:

PS: W wiadomościach klubowych mam napisane, że mecz towarzyski odbędzie się 29.08.07. Z kolei
na samej górze, najbliższy mecz, czyli mój towarzyski mam ustawiony na 5.09.07. Która informacja
jest prawdziwa?


Ta druga. Przeniesienie z 29.08 na 05.09 nastąpiło na skutek rozpisania meczy w play-offach... mój mecz z Paweuszem też się przesunął o tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować