Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

No w playoffach zająłem drugie miejsce i witaj 5 ligo:) Ciekawe kogo trafię, ale jako ciekawostkę napiszę że playoffy wygrał najsłabszy zespół z wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 21:13, Stwór napisał:

No w playoffach zająłem drugie miejsce i witaj 5 ligo:) Ciekawe kogo trafię, ale jako
ciekawostkę napiszę że playoffy wygrał najsłabszy zespół z wszystkich ;-)

Również zająłem 2 miejsce. Różnica jest tylko taka, że witam 4 ligę. Nie będzie już chyba tak łatwo jak zawsze. Patrząc na niektóre 4 polskie ligi to walczę o miejsca 4-5:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w playoffach wygrał rzeczywiście najsilniejszy zespół(zawodnicy 4,8 i 4,2 i reszta z 11 powyżej 3,0) tylko z pierwszej 11 trudno odszukać kogoś młodego(9 zawodników powyżej 28 lat), jak nie zrobi małej wyprzedaży w tym sezonie to wielce prawdopodobne że na jesieni koleś będzie grał z powrotem w 6 lidze.Spadł też zwycięzca play off z września.Mimo wysokich porażek(nie ma jak grać skrzydła z 2 graczami na tej pozycji i do tego jeszcze zamienionymi miejscami) ucieszył mnie sponsor 300k za mecz.
Zastanawia mnie też jak będzie wyglądała zmiana w sposobie gry,czyli jej zaostrzenie.Dążą do tego żeby mieć w składzie co najmniej 18 równych zawodników.Dostanie się takich 2-3 przeciwników na początku sezonu co to zagrają na 150% i może tak się zdarzyć,że w lutym nie jeden gracz będzie u lekarza a czterech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się utrzymałem w 6 lidze po awansie. Chyba niezły wynik, tym bardziej że nie maiłem czasu aby coś tam majstrować.Może w przyszłym sezonie uda się coś więcej ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- ile płacą wam sponsorzy? U mnie w 4 lidze łącznie za tygodniówkę i wygrany mecz mogę zainkasowac około 300k. Nigdy nie miałem lepszego sponsora. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:48, mroczny mrok napisał:

Mam pytanie- ile płacą wam sponsorzy? U mnie w 4 lidze łącznie za tygodniówkę i wygrany
mecz mogę zainkasowac około 300k. Nigdy nie miałem lepszego sponsora. A wy?


obecnie 170k-za 2 tygodnie wchodzi nowy sponsor i będę miał 290k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:41, Gregory171 napisał:

Mam prośbę do graczy z kontem premium.Może ktoś zrobić screen z przeglądem mojej ligi
6.345 i wrzucić go tutaj


O to chodziło?:)

20090115234404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 23:44, Stwór napisał:

> Mam prośbę do graczy z kontem premium.Może ktoś zrobić screen z przeglądem mojej
ligi
> 6.345 i wrzucić go tutaj

O to chodziło?:)

dzięki właśnie o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2009/1 nareszcie się zaczął. Udało mi się wygrać wyjazdowy mecz z spadkowiczem z 4. ligi. Patrząc na wyniki w pozostałych meczach, nie mam złudzeń- w tej lidze nie ma już słabych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, nieźle mi się trenuje mój napad ze szkółki, 20 lat i już 6,4mln wart, chciałem na początku sezonu podnieść standard stadionu, ale widzę że cholernie droga się ta inwestycja robi przy stadionie średnim, będę musiał sprzedać kogoś, uzupełnić skład o ludków do szkolenia i podnieść standard stadionu, poczekam jeszcze tylko aż wyjdzie mi ze szkółki kolejny zawodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi umiejętnościami macie trenerów juniorów??? Ja mam 30 umiejętność i 51 doświadczenie i max u mnie to dzieciak wart 70 tys ;/ Jak już tylko ma wszystkie umiejętności to go daje do pierwszego składu bo ponoć szybciej się uczą. Czy to prawda, czy zostawiać tych juniorów jeszcze w szkółce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam sie do pytania poprzednika. Mi też produkują sie cały czas słabiaki po 0.6-0,8. Jak mam im trening ustawić? Lepiej podstawowy, czy np trening gry skrzydłami, czy zmieniać co jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 14:22, marcinshinoda napisał:

Jak mam im trening ustawić? Lepiej podstawowy, czy np trening gry skrzydłami, czy zmieniać co jakiś czas?

Ja stosuję trening rotacyjny - co jakiś czas go zmieniam na inny, by młodziki rozwijały się wszechstronnie. Obserwuję z kolei tych graczy, którzy regularnie wyróżniają się meczach ligi juniorów. Tym sposobem ostatnio zamiast gracza o sile 0.8 (jak się zdarzało wcześniej), otrzymałem skrzydłowego z siłą 1.2 i przyzwoitymi statystykami jak na ten poziom piłkarza. Czy mój sposób jest receptą zawsze się sprawdzającą? Pewności na 100% nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 14:22, marcinshinoda napisał:

Dołaczam sie do pytania poprzednika. Mi też produkują sie cały czas słabiaki po 0.6-0,8.
Jak mam im trening ustawić? Lepiej podstawowy, czy np trening gry skrzydłami, czy zmieniać
co jakiś czas?

To ja pozwolę sobie opisać moją technikę szkolenia młodzieży, kiedyś czytałem, że trenuje się tylko odsłonięte cechy u juniorów- nie pamiętam już gdzie to czytałem i na ile pewna była to inf., ale od dłuższego czasu się do niej stosuję. Juniorów "przesiewam" - czyli gdy się loguję na GU sprawdzam oceny z ostatniego spotkania i wywalam jakiegoś gracza ze słabą oceną i tym oto sposobem zyskuję drużynę, która osiąga niezłe wyniki i większość składu osiąga dość wysokie noty za występy. Obserwuję 2 graczy tygodniowo, jeżeli odsłaniane cechy są znacznie poniżej moich oczekiwań to zawodnika także wywalam, jeżeli jakieś cechy wyglądają obiecująco, ale inna ważna cecha jest słaba postanawiam ją zakryć i dać jeszcze szansę... przy czym ważną rolę odgrywa wiek - im zawodnik młodszy, tym słabszy może wyjść, bo młodych i tak się trenuje szybko i dość tanio.
Trenuje skille zależnie od tego co się już odsłoniło, tak aby trenować jak najwięcej skilli już odsłoniętych, zawodników staram się przenosić jak najszybciej do 1 składu.
Mój trener juniorów ma aktualnie skill 41, 29,100. A poniżej 4 moich wychowanków, którzy są u mnie w drużynie.

20090122150953

20090122151006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 15:19, kordzio1 napisał:

. A poniżej 4 moich wychowanków, którzy
są u mnie w drużynie.


Kozaki. Czy ich główne skille odsłoniły się od razu na wysokim poziomie czy musiałeś zakrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:20, lukmistrz napisał:

> . A poniżej 4 moich wychowanków, którzy
> są u mnie w drużynie.

Kozaki. Czy ich główne skille odsłoniły się od razu na wysokim poziomie czy musiałeś
zakrywać?

Któremuś z nich zakrywałem i to chyba dwukrotnie i 2 razy wynik był gorszy niż to co wylosowałem za pierwszym razem, teraz już się nie bawię w zakrywanie... chyba, że gracz ma jakieś skille na wysokim poziomie, ale istotny dla danej pozycji skill na niskim poziomie, to czasami zasłaniam. Wszystko zależy od tego ile skilli mam już wylosowanych, bo czasami po odsłonięci wszystkich skilli okazuje się, że gracz jest niezły, ale na inną pozycję- np. ten skorża na początku był obrońcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontynuujemy akcję pt. "Odmładzamy skład". Klub wzbogacił się trochę na mięsie, odeszło też dwóch 27-letnich obrońców. Miesiąc temu kupiłem niespełna 21-letniego Włocha 2.6, dziś przyszedł odrobinę młodszy Walijczyk, również 2.6. Mięso też kupować będę coraz młodsze. Mam małe obawy, czy 150 000 euro starczy na 19-letniego Wenezuelczyka, 1.2. Poza tym nareszcie przyjdzie do składu w miarę dobry junior. Według kalkulatora będzie mieć 2.0 - 2.2 przy 19 latach. Niby nic wielkiego, ale zacznę go ogrywać w 1. składzie bo dobrzy i młodzi boczni obrońcy schodzą za nieludzkie pieniądze :P

Historyczny moment w klubie- pierwszy raz w historii doszedłem do 4. rundy Pucharu Ligi ^ ^ Jak dobrze że udało mi się dzisiaj trafić na słabeusza.

No i w końcu zgodnie z obietnicami devów, pojawiają się dobrzy sposorzy- 250 000 tys tygodniówki to przyzwoity wynik moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem czy dobrze zrobilem ;/ Sprzedalem 3 pilkarzy, ktorzy grali u mnie od poczatku i byli dobrzy ale mieli juz po 27 lat. Kupilem wzamian za nich 24 letniego Niemca z poziomem 2,6 ( oni mieli 2x 2,2 i 2,8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znów wracam na 1 miejsce w tabeli, 3p przewagi nad 2 drużyną i 5p nad 3.
Tylko szykuje się trudny okres, bo akurat wysłałem fizjo na szkolenie i mam problemy ze świeżością. Za kilka tyg. mam zamiar zrobić małą wyprzedaż kilku zawodników, których kupiłem na trening i kupić kogoś nowego - głównie myślę o jakimś obrońcy, skrzydłowych mam 2 generacje- 2doświadczonych i 2 młodych, którzy robią szybkie postępy, napastników non stop trenuję, ale o jakimś środkowym midzie mógłbym pomyśleć jak starczy mi kasy.
Chyba będę musiał zagrać kilka spotkań ze słabszymi drużynami na obniżonym zaangażowaniu, bo dziś po treningu spadła jednemu zawodnikowi świeżość poniżej 70... muszę też wybrać sobie optymalną cenę biletów na nowy stadion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować