Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2009 o 17:53, kordzio1 napisał:

> Jaką trzymacie motywację u poszczególnych członków personelu?
Ja tylko w wypadku fizjo, trenera i asystenta trzymam ją na poziomie >80-85, natomiast
resztę raczej olewam - jak sobie przypomnę to daję podwyżkę, lecz jeśli to możliwe to
najpierw wysyłam na szkolenie :)


No i bardzo dobrze, trzeba kontrolować koszty :]
I naprawdę udał Ci się ten prawoskrzydłowy, zarobić 2.5 mln w tak krótkim czasie to świetna sprawa, mimo że ma on niedługo urodziny.

Zobaczcie sobie forum, bardzo możliwe że czekają nas zmiany dotyczące juniorów. Wg mnie nie wszystkie na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 18:39, zlo169 napisał:

> > Jaką trzymacie motywację u poszczególnych członków personelu?
> Ja tylko w wypadku fizjo, trenera i asystenta trzymam ją na poziomie >80-85,
natomiast
> resztę raczej olewam - jak sobie przypomnę to daję podwyżkę, lecz jeśli to możliwe
to
> najpierw wysyłam na szkolenie :)

No i bardzo dobrze, trzeba kontrolować koszty :]
I naprawdę udał Ci się ten prawoskrzydłowy, zarobić 2.5 mln w tak krótkim czasie to świetna
sprawa, mimo że ma on niedługo urodziny.

Zobaczcie sobie forum, bardzo możliwe że czekają nas zmiany dotyczące juniorów. Wg mnie
nie wszystkie na lepsze...

W sumie jeśli chodzi o młodzież, to ostatnimi czasy mi się w tej kwestii wiedzie - moi 3 wychowankowie są:23mln, 13mln, 18.5mln... dlatego od dziś zaczynam odkrywać 3 zawodników i mam nadzieję, że moja "manufaktura" jakoś będzie działać ;).
A jeśli chodzi o zmiany w systemie juniorów, to nie mogłem przebrnąć przez te wszystkie propozycje, chyba jutro spróbuję przejrzeć dokładniej, albo poczekam na jakieś zwięzłe podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien,ale chyba nie bo teraz jest się dolosowywanym do wyższej ligi

Mam pytanie do kogoś z kontem premium
Czy może wrzucić screeen z siła ligi 5,60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daaawno nikt się nie dopisywał, a część z Was nadal zarządza drużynami, nieraz całkiem nieźle. Inter Kępice w tym sezonie gra po raz 4. o IV ligę. jak się nie uda, to już nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie nosiłem ostatnimi czasy z zamiarem napisania czegoś.
W tym sezonie udało mi się awansować do IV ligi, co prawda nie do końca miałem zamiar osiągać ten cel, bo w planach miałem w tym sezonie odmłodzić skład i dopiero wtedy awansować, ale skoro udało się wcześniej awansować to plany zmieniłem ;), a przy okazji zdecydowałem się na rozbudowę stadionu - co jakiś czas rosną koszty rozbudowy, więc skoro udało się 15mln odłożyć, to czemu nie skorzystać.
W tym sezonie chcę odmłodzić lekko skład i myślę, że przy odrobinie szczęście uda mi się utrzymać w lidze, mam nadzieję że przy okazji uda się jakiegoś kolejnego dobrego juniorka wyłowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 15:54, Transylvanian_Hunger napisał:

Jeżeli ktoś z forumowiczów chce zagrać ze mną sparing, to moja drużyna nazywa się Juventus
FC Torino.
Bez obaw, nie jestem jakąś potęgą :)


Odpadnę z pucharu, to Cię wyzwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 17:10, dantez20 napisał:

Co zrobić żeby mieć taaakich wychowanków?
Mój najlepszy miał siłę 2.2 a reszta jest słaba :(
Mógłbyś pomóc ?

trudno powiedzieć bo skończyłem grać z rok temu, z tego co pamiętam to kluczem do sukcesu jest obserwowanie tylu zawodników na ilu nas stać, dobry trener, zostawianie tych najmłodszych zawodników oraz szczęście :)
ja zawsze obserwowałem tych młodych z dobrymi ocenami, jak kilka pierwszych odkrytych cech było słabych wywalałem i dawałem obserwacje nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem klub 8 sierpnia 2010 roku i rozpocząłem występy od VIII ligi jako beniaminek.Na początku sezonu zrobiłem roszady w składzie i tak miałem drużyne złożoną z samych zawodników od 2,2 do 2,8.Zająłem wtedy 3 miejsce w lidze i awansowałem do VII ligi.Tam chciałem się tylko utrzymać,odmłodzić skład,kupic lepszych zawodników i w drugim sezonie chciałem powalczyć o VI ligę.Ale musiałem zmienić plany ponieważ mój klub zajął 4 miejsce w lidze ale z powodu tego że inni menadżerowie nie opiekowali się swoimi klubami odjęto im punkty i wtedy zająłem 3 miejsce premiowane awansem.Teraz gram w VI lidze.Obecnie zajmuję 2 miejsce w tabeli i tracę do porwadzącego klubu 5 pkt.W tym sezonie jest inaczej , ponieważ tylko 2 zespoły wywalczą awans do V ligi a ja akurat zajmuję drugie miejsce z 20 pkt.Trzecie drużyna w tabeli ma 3 pkt straty do mnie więc liczę na to że sie w którymś meczu potknie i i wtedy będę miał większą przewagę.Do końca 9 kolejek a ja marzę o swoim pierwszym trofeum w tym sezonie.w VIII lidze 3 miejsce i odpadnięcie w 1 rundzie pucharu , w VII lidze również 3 miejsce o odpadnięcie w 1 rundzie pucharu , w VI lidze obecnie zajmuje 2 miejsce i odpadłem w 2 rundzie pucharu.Będę starał sie o wywalczenie mistrzostwa VI ligi , wiem że będzie to trudne no , ale będę próbował , jak nie będę pierwszy to zajmę drugie rówinież premiowane awansem do V ligi miejscem.A gdy już awansuję do V ligi to biorę się ostro za mój klub.Zatrudnię na swoje możliwości i budżet , najlepszych piłkarzy , i personel ,rozpocznę rozbudowę stadionu. Mam ambitne cele na ten i przyszły sezon. W tym sezonie chciałbym z klubem nie tylko awansować ale i też wygrać całe rozgrywki.A w przyszłym sezonie chciałbym zająć w lidze miejsce od 1-5.I co najmniej 4 runda Pucharu... ; )

Tak więc moje osiągnięcia jako szkolenioca to .

VIII liga - 3 miejsce (awans w pierwszym sezonie)
VII liga - 3 miejsce (awans jako beniaminek)
VI liga - sezon trwa ale obecnie zajmuję 2 miejsc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem telefon sony ericsson ark s i nie moge odpalic na nim goalunited po zalogowaniu jest bialy ekran jakby wtyczki nie bylo jakiejs .... :( moze ktos ma tez telefon - smartfon i mial podobny problem ???? Prosze o pomoc i z gory dzieki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować