Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

No proszę nawet nie wiedziałem że jest temacik o tej gierce;) Cóż Stfforek ma AS Zukitsu, liga 9, 325 chyba;P Matko co za liczby:) Co jak co u mnie w lidze jest bardzo ostra walka na szczycie tabeli i jest ciekawie;) po 9 meczach w lidze mam niezły bilansik bramkowy 34:10:) Ktoś ma lepszy?:P (ech lubię się licytować:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:39, Stwór napisał:

No proszę nawet nie wiedziałem że jest temacik o tej gierce;) Cóż Stfforek ma AS Zukitsu, liga
9, 325 chyba;P Matko co za liczby:) Co jak co u mnie w lidze jest bardzo ostra walka na szczycie
tabeli i jest ciekawie;) po 9 meczach w lidze mam niezły bilansik bramkowy 34:10:) Ktoś ma
lepszy?:P (ech lubię się licytować:P)

Mój bilans bramkowy to chyba 16-17. Mam 6 miejsce tabeli, dzisiaj wygrałem mecz 2-1. Staram się zająć 5 miejsce w lidze mając nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie lepiej.
PS: Gram w ósmej lidze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:05, mroczny mrok napisał:

Mój bilans bramkowy to chyba 16-17. Mam 6 miejsce tabeli, dzisiaj wygrałem mecz 2-1. Staram
się zająć 5 miejsce w lidze mając nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie lepiej.
PS: Gram w ósmej lidze:D


Ja jestem drugi w tabeli za na prawdę mocnym liderem:) Mam do niego stratę 4 punktów, ale za to 3-ci za mną ma stratę 3 do mnie;) Wygrywam każdy mecz.. Tylko dwa przegrałem, właśnie z liderem po zaciętym boju:) Sponsorów mam niezłych, stadion może być 8000 tysięcy i maks gwiazdek za komfort i stan:) Ogólnie powodzi mi się całkiem nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:13, mroczny mrok napisał:

Ale 8 liga to nie to samo co dziewiąta. W ósmej już masz dużo trudniej, zauważ:)
Ja również mam niezłych rywali. Lider ma paru zawodników o sile 2,4:D


Mój ma tak samo:) Kolega co jest w lidze 10 też ma zawodników po 2.0 itp:) Poza tym kupujesz to masz, lub dostałeś losowo:) Mam kolegę właśnie w lidze 8 i jest pierwszy w tabeli:) Więc gadanie że jestem w lidze 8 a ty 9 to masz łatwiej.. Tak rozlosowało gdy przystępowało się do gry:) Zresztaą awansuje to i w 8 będę rządzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

) Zresztaą awansuje to i w 8 będę rządzić:P
Pożyjemy, zobaczymy. Ja teraz staram się dokupić sobie dobrego pomocnika, bo moi zawodnicy grający na tej pozycji to takie pierdółki:) Z kolei mam bardzo dobry atak- zawodnik 1,8 siły z podwójnym atrybutem zdobywca goli oraz zawodnik 2,0, który jest już wart ponad 1,5mil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:31, hunter22 napisał:

Szukam chętnego na sparing... chciałbym zagrać u siebie, na Arenie Gromu :D... kto pierwszy
ten lepszy...

Skoro nie ma chętnych, to ja się zgłoszę. To bęzie naprawdę ciężki sparing dla ciebie, jeżeli oczywiście zgodzisz się i przyjmiesz wyzwanie. Moja drużyna to FC Grembach. Przygotuj sięna najgorsze, muahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:34, mroczny mrok napisał:

Skoro nie ma chętnych, to ja się zgłoszę. To bęzie naprawdę ciężki sparing dla ciebie, jeżeli
oczywiście zgodzisz się i przyjmiesz wyzwanie. Moja drużyna to FC Grembach. Przygotuj sięna
najgorsze, muahahaha:D


A, widzę że humorek dopisuje, takie śmieszne rzeczy wypisujesz :P

Przyjmę wyzwanie (wysłałem), nie boję się gry nawet z najsilniejszymi... Mojego Gromu, gdy wszystko jest dobrze nikt nie zatrzyma :D
Ostatnio się pojawiły poważne problemy, ale nie na tyle poważne by nie podjąć gry... ;)


Pozdrawiam :D

P.S. Po meczu podam ci chusteczkę, byś mógł wytrzeć łzy porażki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 15:42, hunter22 napisał:

A, widzę że humorek dopisuje, takie śmieszne rzeczy wypisujesz :P

Oczywiśćie, dopisuje. Ale przecież kiedyś trzeba poczuć gorzki smak porażki, prawda? I nie mówię tu bynajmniej o sobie

Dnia 03.07.2007 o 15:42, hunter22 napisał:

Przyjmę wyzwanie (wysłałem), nie boję się gry nawet z najsilniejszymi... Mojego Gromu, gdy
wszystko jest dobrze nikt nie zatrzyma :D
Ostatnio się pojawiły poważne problemy, ale nie na tyle poważne by nie podjąć gry... ;)

U mnie ostatnio pojawiały się liczne kontuzje. Ale na szczęście na ten mecz wszyscy zawodnicy są gotowi do gry:D

Dnia 03.07.2007 o 15:42, hunter22 napisał:

Pozdrawiam :D

P.S. Po meczu podam ci chusteczkę, byś mógł wytrzeć łzy porażki :P:P

Pożyjemy, zobaczymy. Jeszcze popamiętasz te słowa!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:19, mroczny mrok napisał:

A jednak. Nikt nie zwyciężył, padł uczciwy remis 0:0. Chyba będziemy musieli za 2 tygodnie
się zrewanżować:)


Skoro padł remis nie ma się za co rewanżować :P

Oczywiście przyjmę wyzwanie... zagramy u ciebie za dwa tygodnie, za tydzien mam już zarezerwowany termin :)


Pozdrawiam :D


P.S. Chusteczki się nie przydały :( Może za dwa tygodnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za tydzień daję zawodnikom odpocząć, więc też mi nie pasuje ten termin. Ale za 2 tygodnie to nawet dobrze, zagramy:) Oczywiście podczas naszego kolejnego spotkania wygram. Dzisiaj niestety moi zawodnicy mieli chyba jakiś kryzys lub cuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w lidze 7 numer 594-wygrałem ligę 9-było tylko 3 kandydatów do pierwszego miejsca i mecz na szczycie w pierwszej kolejce.Obecnie mam trzy drużyny do bicia,5 drużyn(w tym moja) walczące o pozycję 3-7,i 2 drużyny poza zasięgiem choć mam 3 pkt straty do 2 miejsca i 4 pkt. do pierwszego to na wyższe miejsce nie mam szans,bo kolesie za dużo zawodników powyżej poziomu 2,2 mają.U mnie najlepszy kolesie mają po 2,4(obrońca i napastnik),a tak to 1,8 i 2,0.Obecnie zbieram kasę na obrońcę 2,4-2,6 i środkowego pomocnika o takiej samej klasie.
Stadion na 12tys. i to wystarczy bo i tak w ok 10 przychodzi.Niestety teraz wyjeżdżam i połowa sezonu pójdzie na straty od września zamierzam ostro zabrać się do roboty i podziałać.
Warto kupować zawodników,a póżniej ich sprzedawać ostatnio w tydzień 60tys zarobiłem na takiej transakcji jednego zawodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grom Pelplin FC znów gromi... z tej okazji zapraszam jakiegoś śmiałka na sparing... :D


Najlepiej byłoby u mnie, gdyż istnieje szansa zarobienia sporej sumki za bilety... przegrany przynajmniej na pocieszenie dostanie trochę grosza... :P


Pozdrawiam i życzę szczęścia na boisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc może w tym tygodniu rozegramy meczyk, który wyłoni zwycięzcę dwumeczu? Poprzedni nasz mecz jakoś nie był zbyt ciekawy. A że ja teraz przegrałem na wyjeździe 3-1, to chciałem się na kimś odegrać... Przyjmujesz wyzwanie?
PS: Wezmę ze sobą na mecz husteczki. Może komuś się przydadzą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 10:49, mroczny mrok napisał:

A więc może w tym tygodniu rozegramy meczyk, który wyłoni zwycięzcę dwumeczu? Poprzedni nasz
mecz jakoś nie był zbyt ciekawy. A że ja teraz przegrałem na wyjeździe 3-1, to chciałem się
na kimś odegrać... Przyjmujesz wyzwanie?


Wysłałem ci wyzwanie... zagramy u mnie... Arena Gromu czeka...

Dnia 14.07.2007 o 10:49, mroczny mrok napisał:

PS: Wezmę ze sobą na mecz husteczki. Może komuś się przydadzą?:)


Zapewne... ciekawe tylko komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować