Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Umawiacie się na sparingi, a może ktoś by pomógł z was, osobom które chciałyby zacząć grać w GU? Np. Mnie? Chętnie przeczytam wasze porady. Zawsze lepiej dowiedzieć się o czymś u osób które tym sie zajmują. Nieprawdaż? To jak dacie jakieś rady początkującemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 15:29, Matheos20 napisał:

(...) To jak dacie jakieś rady początkującemu?


Ja tam jestem przyzwyczajony do konkretnych pytań... tak ogólnie to nie wiem jakie rady mogłyby ci się przydać (nie wiem jaki jest twój poziom zaawansowania w goalunited, co prawda piszesz że jesteś początkujący, ale to zagadnienie też się dzieli na kilka: można być poczatkującym nic nie wiedzącym jak i początkującym który podstawy już zna). Jak byś mógł sprecyzować swoje pytanie/pytania co do Goalunited, z czym masz problemy, czego nie wiesz, itd. to by mi ułatwiło skonstruować dla ciebie jak najlepsze rady...


Pozdrawiam :D

***********************************************


Jest ktoś chętny na sparing? Robek 009 twoja oferta jest jeszcze aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:58, hunter22 napisał:

> (...) To jak dacie jakieś rady początkującemu?

Ja tam jestem przyzwyczajony do konkretnych pytań... tak ogólnie to nie wiem jakie rady mogłyby
ci się przydać (nie wiem jaki jest twój poziom zaawansowania w goalunited, co prawda piszesz
że jesteś początkujący, ale to zagadnienie też się dzieli na kilka: można być poczatkującym
nic nie wiedzącym jak i początkującym który podstawy już zna). Jak byś mógł sprecyzować swoje
pytanie/pytania co do Goalunited, z czym masz problemy, czego nie wiesz, itd. to by mi ułatwiło
skonstruować dla ciebie jak najlepsze rady...


Pozdrawiam :D

***********************************************


Jest ktoś chętny na sparing? Robek 009 twoja oferta jest jeszcze aktualna?


Moja oferta nadal aktualna... masz mocniejszą drużynę, ale co mi tam szkodzi spróbować. Czekam na wyzwanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:59, Robek 009 napisał:

Moja oferta nadal aktualna... masz mocniejszą drużynę, ale co mi tam szkodzi spróbować.


Rzuciłem okiem i stwierdzam, że twój team też nie jest taki zły, zawodnicy niektórzy dobrzy (np. Henryk Szczepiński - bramkarz). Po za tym w pomocy równi zawodnicy, w obronie trochę gorzej a w ataku brak jednego dobrego napastnika (chyba że grasz z taktyką na jednego "atakera" :P)

Dnia 31.07.2007 o 17:59, Robek 009 napisał:

Czekam
na wyzwanie ;]


Cóż powiedzieć... wyzwanie rzucone... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 18:08, hunter22 napisał:

> Moja oferta nadal aktualna... masz mocniejszą drużynę, ale co mi tam szkodzi spróbować.


Rzuciłem okiem i stwierdzam, że twój team też nie jest taki zły, zawodnicy niektórzy dobrzy
(np. Henryk Szczepiński - bramkarz). Po za tym w pomocy równi zawodnicy, w obronie trochę gorzej
a w ataku brak jednego dobrego napastnika (chyba że grasz z taktyką na jednego "atakera" :P)

Nie gram na jedengo - jak to ująłeś - atakera ;] Tylko w ostatnim meczu został kontuzjowany drugi najlepszy napastnik :/

Dnia 31.07.2007 o 18:08, hunter22 napisał:

> Czekam
> na wyzwanie ;]

Cóż powiedzieć... wyzwanie rzucone... ;D

Cóż powiedzieć... wyzwanie przyjęte... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:11, Robek 009 napisał:

Tego się nie spodziewałem... wygrałem 3:1 ;]


Heh masz trochę nieświeże informacje... 3:3 się na koniec zrobiło... ;P

Rewanżyk za tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:30, hunter22 napisał:

> Tego się nie spodziewałem... wygrałem 3:1 ;]

Heh masz trochę nieświeże informacje... 3:3 się na koniec zrobiło... ;P

Myślałem, ze mecz się już skończył ;] A to dlatego, że nie spojrzałem na tapelę czasu meczu pod wynikiem ;)

Dnia 01.08.2007 o 20:30, hunter22 napisał:

Rewanżyk za tydzień?

Za tydzień wyjeżdżam, ale może być - ustawię skład i wejdę w dzień meczu do jakiejś kawiarenki internetowej ;) Tym razem zagramy na moim stadionie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:33, Robek 009 napisał:

Myślałem, ze mecz się już skończył ;] A to dlatego, że nie spojrzałem na tapelę czasu meczu
pod wynikiem ;)


Zdarza się ;D

Dnia 01.08.2007 o 20:33, Robek 009 napisał:

> Rewanżyk za tydzień?
Za tydzień wyjeżdżam, ale może być - ustawię skład i wejdę w dzień meczu do jakiejś kawiarenki
internetowej ;) Tym razem zagramy na moim stadionie ;)


To wyzwij mnie :P Zaakceptuje i nam ustawi na następną środę meczyk...


P.S. Drużyne masz mocną, tylko ustawienie takie jakieś dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:36, hunter22 napisał:

To wyzwij mnie :P Zaakceptuje i nam ustawi na następną środę meczyk...

Za chwilę dostaniesz wyzwanie ;]

Dnia 01.08.2007 o 20:36, hunter22 napisał:


P.S. Drużyne masz mocną, tylko ustawienie takie jakieś dziwne ;)

Bo niestety mam kontuzjowanego jednego z mocniejszych zawodników. Ma czerwony krzyżyk i jeden - to znaczy że będe mógł nim zagrać w piątek w meczu ligowym czy musi minać jeden mecz ligowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:40, Robek 009 napisał:

> To wyzwij mnie :P Zaakceptuje i nam ustawi na następną środę meczyk...
Za chwilę dostaniesz wyzwanie ;]


To fajnie...

Dnia 01.08.2007 o 20:40, Robek 009 napisał:

Bo niestety mam kontuzjowanego jednego z mocniejszych zawodników.


Kiedyś miałem przypadek, że dwóch dobry było kontuzjowanych... heh musiałem pomocnika wstawić na obronę :P
Chodziło mi najbardziej o ustawienie linii ataku, tak jakoś chaotycznie ich tam "rzuciłes"..

Dnia 01.08.2007 o 20:40, Robek 009 napisał:

Ma czerwony krzyżyk i jeden
- to znaczy że będe mógł nim zagrać w piątek w meczu ligowym czy musi minać jeden mecz ligowy?


Ta "jedynka" oznacza tydzień... czyli ten zawodnik będzie sprawny tydzień po kontuzji... a mecze ligowe są co tydzień... to raczej na jedno wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:40, Robek 009 napisał:

> To wyzwij mnie :P Zaakceptuje i nam ustawi na następną środę meczyk...
Za chwilę dostaniesz wyzwanie ;]


Ustawiło nam sparing na 15 sierpnia, czyli za dwa tygodnie... heh w ogóle nie zauważyłem, że za tydzień gramy w lidze... byłe przyzwyczajony do meczy ligowych co tydzień w piątek a tu taka niespodzianka. Tak czy tak zagramy, tyle że z tygodniowym opóźnieniem.


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak się zakupi konto premium, ustawi koszulki, logo itd. to czy gdy skończy się ważność premium zmiany pozostaną czy znów będzie jak sprzed zakupienia i modyfikacji z konta premium !? Gram już parę miesięcy, ale dziś pierwszy raz nabyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 18:35, paweusz napisał:

Mam pytanie. Jak się zakupi konto premium, ustawi koszulki, logo itd. to czy gdy skończy się
ważność premium zmiany pozostaną czy znów będzie jak sprzed zakupienia i modyfikacji z konta
premium !? Gram już parę miesięcy, ale dziś pierwszy raz nabyłem.


Gdyby te "atrakcje" zostawały to by ludzie nie kupowali za czesto premium (raz i koniec)... parę dni po zakończeniu trwania mocy konta premium wszystko wróci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę się pochwalić. :D Nie wchodziłem na grę przez miesiąc. Przyszło przypomnienie na mejla, weszedłem. Loguję się, patrzę i... Mam 2 miejsce w lidze, najwięcej strzelonych bramek, 5 strzelców w TOP 10, sporo kasy, trnigi na max itp. Trochę to dziwne, że gra nie wymaga od użytkownika "życia" nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą się zarejestrowałem :D Teraz czekam na aktywacje konta... Grałem już w masę gier przez przeglądarke, liczę, że ta niesie coś ciekawego ze sobą :D I że nikt mi nie rozwali teamu jakąś bombą rzuconą podczas treningu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 18:49, qukel napisał:

Myślę, że mogę się pochwalić. :D Nie wchodziłem na grę przez miesiąc. Przyszło przypomnienie
na mejla, weszedłem. Loguję się, patrzę i... Mam 2 miejsce w lidze, najwięcej strzelonych bramek,
5 strzelców w TOP 10, sporo kasy, trnigi na max itp. Trochę to dziwne, że gra nie wymaga od
użytkownika "życia" nią.


Nieraz się tak dzieje, niektóre mecze to po prostu wygladają jakby wyniki były losowane... bardzo silna drużyna może przegrać z ligowym botem (bot w goalunited to taki gracz który porzucił swoją drużynę i ona gra sama, czyli jest ligowym botem... bez obrazy ale przez jakiś czas też twój team był ligowym botem). Najczęściej takie boty siedzią na dole tabeli, a nieraz wymiatają w lidze... to po prostu zależy od tego jak bardzo druzyna była silna przed porzuceniem... skoro się ostatnio zalogowałeś po części się odbociłeś... ;P


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 18:50, Probos napisał:

Właśnie przed chwilą się zarejestrowałem :D Teraz czekam na aktywacje konta... Grałem już w
masę gier przez przeglądarke, liczę, że ta niesie coś ciekawego ze sobą :D


Dość ciekawa jest... ponad pięć miesięcy w nią gram, czyli o początku... ;)

Dnia 13.08.2007 o 18:50, Probos napisał:

I że nikt mi nie
rozwali teamu jakąś bombą rzuconą podczas treningu :P


Hehe, aż tak źle nie jest... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 18:58, hunter22 napisał:

Dość ciekawa jest... ponad pięć miesięcy w nią gram, czyli o początku... ;)

To już wiem, z kim nie będę grać sparingów xD Nie lubię dostawać po tyłku do zera xD

Dnia 13.08.2007 o 18:58, hunter22 napisał:

Hehe, aż tak źle nie jest... :P:P

A więc jest źle ? :D Nie no, wiem na pewno, że ta gierka pobija ogame.pl na głowe xD Przynajmniej nie ma groźby zabicia jakiegoś zawodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:03, Probos napisał:

> Dość ciekawa jest... ponad pięć miesięcy w nią gram, czyli o początku... ;)
To już wiem, z kim nie będę grać sparingów xD Nie lubię dostawać po tyłku do zera xD


A z kim? Może i nie przegrałem jeszcze żadnego sparingu z forumowiczem, ale to nie oznacza, że jestem niepokonany...

Dnia 13.08.2007 o 19:03, Probos napisał:

> Hehe, aż tak źle nie jest... :P:P
A więc jest źle ? :D Nie no, wiem na pewno, że ta gierka pobija ogame.pl na głowe xD Przynajmniej
nie ma groźby zabicia jakiegoś zawodnika :D


W Goalunited się nie zabijamy... tylko gramy... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować