Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Pierwszy = 2:1 dla mnie :D Najlepsze jest to, że w ogóle nie kontrolowałem drużyny, bo o tym zapomniałem :D Nie wiedziałem w ogóle, że już konto mam :P A tu proszę, zwycięstwo xD
Jakby co, mój team to : FC Marioskowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:13, lukmistrz napisał:

Chętnie zagram sparing z kimś z gram.pl. Czekam na wyzwania.


Chętnie, właśnie zakończył się mój sparing z jednym z gramowiczów i mam ochotę na kolejny... dodam, że nikt z gramu mnie jeszcze nie pokonał... :P a na jaki adres to zaproszenie wysłać (nazwa klubu)?

__________________________

Robek 009 ===> tym razem nie ma remisu... se wygrałem... dośc wysoko (jak na słabą od dłuższego czasu grę mojego teamu) 5:2! Jakby co to czekam na rewanż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:20, hunter22 napisał:

Chętnie, właśnie zakończył się mój sparing z jednym z gramowiczów i mam ochotę na kolejny...
dodam, że nikt z gramu mnie jeszcze nie pokonał... :P a na jaki adres to zaproszenie wysłać
(nazwa klubu)?


Inter Kępice. Ja też nie przegrałem jeszcze sparingu ;P Może teraz będzie ten pierwszy raz.


Probos ---> OK, będziesz następny w kolejce do lania (joke) X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:40, lukmistrz napisał:

Inter Kępice. Ja też nie przegrałem jeszcze sparingu ;P Może teraz będzie ten pierwszy
raz.


Bardzo przepraszam, ale zaszły pewne zmiany... wyzwałem już Probosa na sparing... powinienem zagrać z tobą, ale byłeś nieobecny a Probos nalegał... chyba się nie obrazisz?


Jakbyś chciał wyzwij qukel''a, a ze mną zagrasz za tydzień... ;)


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, nic nie tracicie grając ze mną, to jest jak mecz Reprezentacji Polski z mistrzem B klasu PPPN :P Wiadomo kto jest kto ^^ Gram dopiero 1 dzień, ale jak to mawiają, " Play hard, go pr0 " :P
Pozdrawiam, jakby co, FC Marioskowo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 22:54, hunter22 napisał:

(...)
Jakbyś chciał wyzwij qukel''a, a ze mną zagrasz za tydzień... ;)

Pozdrawiam :D


OK, dla mnie to bez różnicy, kiedy i z kim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ten goalunited jest zajefajny zalogowalem sie 4 lub 3 dni temu a juz jestem na pierwszym miejscu w swojej lidze i napewno awansuje do następnej ligi. Jest Super!!! gra mi sie podoba. Chwilowo mam zorganizowany sparing i nie wiem czy da sie zagrac drugiego ale jak juzbede mógł to jestem chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ja juz kogoś wyzwalem na pojedynek i on sie zgodzil a mecz odbedzie sie 22.08.07. to ja juz nie moge innego sparingu zagrac np. dzisiaj jak bym dostal od kogos wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:28, fifak64 napisał:

mam pytanko ja juz kogoś wyzwalem na pojedynek i on sie zgodzil a mecz odbedzie sie 22.08.07.
to ja juz nie moge innego sparingu zagrac np. dzisiaj jak bym dostal od kogos wyzwanie.


Jak ci juz mecz ustalilo to nie mozesz grac innych. Glupio troche ale nie da sie nic zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:38, buguser napisał:

> mam pytanko ja juz kogoś wyzwalem na pojedynek i on sie zgodzil a mecz odbedzie sie 22.08.07.

> to ja juz nie moge innego sparingu zagrac np. dzisiaj jak bym dostal od kogos wyzwanie.


Jak ci juz mecz ustalilo to nie mozesz grac innych. Glupio troche ale nie da sie nic zrobic.

Aha dzieki. Ale nawet jak ktos inny by mnie wyzwal na sparing to nie moge ustalic szybszego terminu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:41, fifak64 napisał:

Aha dzieki. Ale nawet jak ktos inny by mnie wyzwal na sparing to nie moge ustalic szybszego
terminu???


Niestety nie mozna szybciej ustalac terminu, w tej chwili gdy masumowione spotkanie nikt nie moze ci nawet wyslac wywania, innu traca teraz ta opcje poki twoj sparing sie nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:50, buguser napisał:

> Aha dzieki. Ale nawet jak ktos inny by mnie wyzwal na sparing to nie moge ustalic szybszego

> terminu???

Niestety nie mozna szybciej ustalac terminu, w tej chwili gdy masumowione spotkanie nikt nie
moze ci nawet wyslac wywania, innu traca teraz ta opcje poki twoj sparing sie nie skonczy.

No to lipa musze czekać do 22.08.07
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:38, Badyl13 napisał:

(...)
Mam nadzieję, że będzie się ciekawie grać


Na początku można czuć się zagubionym w tym wszystkim... ale to uczucie szybko mija i można cieszyć się grą i także czerpać satysfakcję z odniesionych zwycięstw :D
____________________________________


Widzę, że temat się rozrasta, także coraz więcej gramowiczów gra w Goala, bardzo mnie to cieszy... cieszy mnie to że mogłem was wkręcić w świąt tego menadżera...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:21, qukel napisał:

Mi wyślij WC Birków, albo WC Birkov - nie pamiętam lub nie mogę zapamiętać. ;)


Wysłałem wczoraj. Czekam, aż przyjmiesz :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał sparing z którymś osobnikiem z forum. Obecnie nie mam zaklepanego meczu towarzyskiego, więc mogę przyjąć wyzwanie, lub kogoś wyzwać. Mój klub zwie się Juventus FC Torino - zainteresowanych zapraszam na gg 5862179 lub może tutaj do mnie napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować