Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z World of WarCraft: The Burning Crusade - dzień piaty

22 postów w tym temacie

Lucas the Great

Jakoś nam tak powoli zlatuje ten "tydzień z World of WarCraft: The Burning Crusade", zupełnie jakby ktoś mu dodał skrzydeł. Jedni mówią że to Toll, inni, wręcz przeciwnie, uważają że sami daliby radę lepiej pofrunąć. Latanie, choć przyjemne, ma jednak ukryte koszta, o których już za chwilę...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z World of WarCraft: The Burning Crusade - dzień piaty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latającymi mountami można się przemieszczać wszędzie? Druidzi posiadają nową formę ptaka do poruszania się w powietrzu? Weźcie no, nawet mnie nie stać na TBC ani abonament chwilowo, a wy tak tu kusicie człowieka ;P Ojjj, jak wrócę do WoWa, to chyba będą mnie musieli liną (przywiązaną do krzesła bądź pleców) odciągać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko mogę napisać.. Ja chce już 70 lvl (bo zacząłem od początku):) A z siankiem juz nie jest taki problem;) Sianko w TBC leży na ziemi, wystarczy podnieść i wydawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:28, DamianPL napisał:

zamówiłem sobie włąśnie WoW kim najlepiej zacząć grać??


Trudno jest jednoznacznie stwierdzic jaka klasa najlepiej jest zaczac gre. Najlepiej jest o nich troszeczke poczytac, sprawdzic jakie maja umiejetnosci, jakimi zakleciami potrafia wladac i chociazby jak wygladaja albo jaka jest ich historia. Ja zaczynalem od Undead Mage ;) Proponuje odwiedzic strone z kolektywu o wowie : wow.gram.pl - na poczatek bedzie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę...kusi, kusi^^! Kupię sobię grę wraz z dodatkiem ale dopiero po maturze bo inaczej nie widzę szans abym ją zdałaXD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bede gral w wowa pod koniec tygodnia pierwszy raz i poradzcie mi jaka profesja grac na poczatek nie umie za bardzo angielskiego ale moze jakos sobie poradze z tymi questami a tak wogule sa questy zaznaczone na mapce czy nie jesli nie to chyba sobie nie po robie te questy bardzo prosze odpowiedzcie mi na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 09:49, ZioOm 5 napisał:

ja bede gral w wowa pod koniec tygodnia pierwszy raz i poradzcie mi jaka profesja grac
na poczatek nie umie za bardzo angielskiego ale moze jakos sobie poradze z tymi questami
a tak wogule sa questy zaznaczone na mapce czy nie jesli nie to chyba sobie nie po robie
te questy bardzo prosze odpowiedzcie mi na moje pytania.


Najlepiej to nie graj tak będzie dla wszystkich najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 09:49, ZioOm 5 napisał:

/cut/

OK... Fajnie... Tylko po co wygrzebywać temat sprzed roku? Tu masz temat ogólny o grze WoW - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&u=23643. Tam też możesz zadać pytanie odnośnie rozgrywki. Jedna rada - najpierw naucz się poprawnie pisać po polsku a później zabieraj się za naukę języka angielskiego ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 10:51, ZioOm 5 napisał:

nie doroslem do korzystania z internetu.


Wybacz lecz musiałem odpowiedzieć -_-. Coraz więcej takich "cosi" jak Ty dołącza do świata gier MMORPG - nie wiedzą co to zasady RP, czy ortografia i interpunkcja. I to właśnie taka społeczność, gry tego typu spycha na dno. Później się dziwić, dlaczego ludzie odchodzą z WoW czy GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 10:51, ZioOm 5 napisał:

nie doroslem do korzystania z internetu


Spoko, ale Ty pierwszy (ban).

Bifur---> cytujac teksty przeznaczone do cenzury dodajesz nam roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować