Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Jest to temat o bajkach i kreskówkach więc mam do was pytanie, które chodzi za mną od kilku dni. Jak nazywała się bajka, w której niedźwiedź polarny z zającem lecieli balonem a za nimi świnie sterowcem? Chodziło chyba o to że niedźwiedź chciał dolecieć do bieguna i znaleźć swój dom. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo nicku Gumisiów nie oglądam. Bo nie mogę trafić na nie. Ulubione to: Ed, Edd i Eddy, Johnny Bravo, Laboratorium Detera, Dragonball, Naruto, Galactic Football, Tom i Jerrry, Wiluś i Struś Pędziwiatr, Kaczor Donald, Nowe Szaty Króla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daaawno temu była taka bajka na Cartoon Network. Nie pamiętam już, czy główną rolę grały lokomotywy, ale na końcu intro była uśmiechnięta lokomotywa. Wie ktoś może, jak ta bajka się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może coś więcej Gumiś2 dasz szczegółów? Nic nie pamiętasz o tym?

Ja się wychowałem na Kaczych Opowieściach, Tomie i Jerrym (szczególnie odcinek na statku dwa koty i zamęczająca ich mysz :P ) a potem wszystkie koty Sylwestry, Strusie, Kojoty, Kogut był gigant, no i oczywiście Bugs, Daffy i spółka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To leciało w latach 1998 - 2000, więc raczej niewiele pamiętam. Lokomotywa miała najwięcej szarego koloru, krawędzie były fioletowe i zielone. Coś w tym stylu. Obok niej były chyba inne lokomotywy na torach, a w tle budynki.

20080921151531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pod koniec lat 90-tych na RTL7 leciało dużo świetnych kreskówek. W tym jedna, której od dłuższego czasu poszukuję. Może ktoś zechce mi pomóc? :) A więc wypiszę większość rzeczy, które pamiętam:

Na początku, gdy ta bajka się zaczynała i na końcu był obrazek jakiejś wioski Eskimosów, a u góry głowa niedźwiedzia polarnego. Niedźwiedź ten był obiektem zainteresowań myśliwych. Nie wyglądał jednak na zwykłego niedźwiedzia, był ogromny. Głównym bohaterem był jakiś młody Eskimos. Pamiętam, że gdy jechał na saniach, które ciągnęły psy, napotkał tego niedźwiedzia. BARDZO mi się ta kreskówka podobała. Każdego, kto ją kojarzy, proszę odpisać. Bo poszukuję jej tytułu, który zaczynał się bodajże na ,,N" (albo ten Eskimos tak miał na imię). Że też go nie zapamiętałem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewnej kreskówki. Emitowana była chyba kilka lat temu w TV (nie pamiętam dokładnie na jakim kanale, może RTL7), jej akcja rozgrywała się w Armoryce, w średniowieczu.
Inną kreskówką, o której zapomniałem i dopiero niedawno skojarzyłem tytuł jest "Super Baloo", znacie to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się przypomniała taka bajka, ale nie pamiętam tytułu ( i samej treści też xD), ale pamiętam, że oglądałem ją zawzięcie jakieś 7-8 lat temu. Tam byli tacy Herosi i pieli się do góry. Ale żeby przejść na wyższy poziom musieli kogoś pokonać/coś zrobić. Może ktoś kojarzy? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:29, xD ominik napisał:

Ja co tydzień oglądam dobranockę, ale tylko dwie. Jest to garfield i kaczor donald. Ogólnie
bajki to ja chyba do końca życia będę oglądał.

Nom ja Garfielda tez ogladam:D Jutro kolejny odcinek.

Moja ulubiona bajka to "Oggy i karaluchy":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna kreskówka jaką oglądam jest Garfield. Kocur jest rewelacyjny, a głos w polskiej wersji idealnie moim zdaniem do niego pasuje! Lepiej niż w wersji angielskiej (amerykańskiej?).
Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:08, kedzior141 napisał:

Jedyna kreskówka jaką oglądam jest Garfield. Kocur jest rewelacyjny, a głos w
polskiej wersji idealnie moim zdaniem do niego pasuje! Lepiej niż w wersji angielskiej
(amerykańskiej?).
Polecam ;)

A według mnie wcale do niego nie pasuje. Teraz jakoś się przyzwyczaiłem. Garfield ma głos jak 40 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oględam na CN tylko Chowdera tu chumor jest wybitny a kreskufa ma świetny klimat jest też wyspa totalnej porażki tu te same zalety chumor i klimat obejrzyjcie obie krechy są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować