Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 18:47, xD ominik napisał:

A według mnie wcale do niego nie pasuje. Teraz jakoś się przyzwyczaiłem. Garfield ma
głos jak 40 latek.


Na początku też mi nie pasował, ale teraz jest jak najbardziej Ok. Taki leniwy głos jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6479468,Koniec_swiata__Cartoon_Network_rzuca_kreskowki__idzie.html

Już nie oglądam CN, ale kiedyś to była moja ulubiona kreskówkowa stacja, więc nie cieszy mnie ta zmiana. Chojrak ftw :).

EDIT: świetna kategoria dla tego wątku :|.
No i zapomniałbym - w podstawówce ubóstwiałem też 'Ed, Edd i Eddy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś bajkę z pociągami w roli głównej? Były to jakby żyjące pociągi, coś jak w disneyowskich "Autach", także miały twarze z przodu. Bajka rysowane były ręcznie, bez użycia nowoczesnych programów do grafiki 3D. Leciała na Cartoon Network jeszcze z 10-12 lat temu, później niestety przestali ją nadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 16:52, Gumisiek2 napisał:

Kojarzy ktoś bajkę z pociągami w roli głównej? Były to jakby żyjące pociągi, coś jak
w disneyowskich "Autach", także miały twarze z przodu. Bajka rysowane były ręcznie, bez
użycia nowoczesnych programów do grafiki 3D. Leciała na Cartoon Network jeszcze z 10-12
lat temu, później niestety przestali ją nadawać.


Nie wiem czy jest to konkretnie ta bajka ale do opisu pasuje mi to:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomek_i_przyjaciele

Trafiłam? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, to najlepsza bajka mojego dzieciństwa ^^ Na YouTube ma całkiem ładną grafę, ale to pewnie nowe odświeżone odcinki. Jeszcze raz dziękuję, od 11 lat tego szukałem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 16:52, Gumisiek2 napisał:

Kojarzy ktoś bajkę z pociągami w roli głównej? Były to jakby żyjące pociągi, coś jak
w disneyowskich "Autach", także miały twarze z przodu. Bajka rysowane były ręcznie, bez
użycia nowoczesnych programów do grafiki 3D. Leciała na Cartoon Network jeszcze z 10-12
lat temu, później niestety przestali ją nadawać.



A może Tomek i Przyjaciele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dodali mi do pakietu CN najlepsze są :
Chowder- za humor
Plan totalnej porażki- te wyzwania sa powalające ;p
Edek Debeściak- fajnie się ogląda "świetne" pomysły edka i reakcje bodzia
a najgorsza tu Bakugan Młodzi wojownicy
może poprostu nie lubię mangi, albo ta bajka jest strasznie głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 11:27, pioro19 napisał:

może poprostu nie lubię mangi, albo ta bajka jest strasznie głupia

To nie manga, tylko anime. Jest różnica.

Btw - w wieczorynce znowu zaczęli puszczać Chip& Dale: RR. Należało to to do trójki najchętniej oglądanych kreskówek w dzieciństwie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 14:55, Lillith napisał:

Nie ma za co- cieszę się, że mogłam pomóc :-)

A skoro już przy bajkach jesteśmy to może i ja zarzucę choć dwoma tytułami:

"Tajemnicze Złote Miasta"
http://www.youtube.com/watch?v=4E2kuNumhM0

"Reboot"
http://www.youtube.com/watch?v=GB4kYhyNQCg&feature=related

Oglądał ktoś może?


Pamiętam Tajemnicze Złote Miasta,leciało to bodajże na RTL7,z tamtych czasów pamiętam też Slayers, He - Man i wiele innych naprawdę dobrych kreskówek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 12:07, Hellmut napisał:

To nie manga, tylko anime. Jest różnica.


Taaa różnica w nazwie, lecz te Bakuman jest naprawdę strasznie słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bajek Futurama na pewno się nie zalicza, ale kreskówką jest na 100%. Uwielbiam ją oglądać, moim zdaniem bije na głowę Simpsonów i Family Guy''a. Nowy sezon jest całkiem fajny, a już niedługo odcinek świąteczny. Lubię też Oggy i Karaluchy, Johnny Bravo, Dextera i kiedyś namiętnie oglądałem Pokemony. No i oczywiście klasyka taka jak Królik Bags, Zwariowane Melodie, Tom i Jerry, Różowa Pantera itp..

PS. Bite my shiny metal ass! :D (nie mogłem się powstrzymać, sorry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno, dawno temu była pewna bajka, której tytułu nie pomnę. ;) Czy ktoś ją zna?
W bajce były trzy zielone postaci (najprawdopodobniej krokodyle lub aligatory), które w pewnym momencie zawsze przechodziły przez rury w podłodze, po drodze ubierane w kostiumy. Jedna postać była grubawa i zawsze nie mieściła się w rurze. Po ubraniu krokodyle przechodziły do pojazdu i ratowały świat/okoliczne stworki czy coś. Pomoże ktoś? Będę wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos oglada MY LITTLE PONY ?? niedlugo zaczyna sie 2 sezon. na jakim polskim kanale bedzie leciec ta kreskowka, i na jakim leciala wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować