Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2005 o 21:41, grunchill napisał:

Ja ogladam smurfy!!! To stara ale jara baja. Ma ten klimat :D:D:D:

masz rację smurfy są the best ale szkoda że nielecąGUMISie też były kozackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja uwielbiam toma i jerrego:) królika bugsa:) itp:) ogiego i karaluchy też czasem "oglądne":) Lubie też flinstnów:) W ogóle lubię fajne, zabawne bajki:) A takie coś jak "piesek leszczek" na 4fun to paranoja jest.. Smurfy:) Gargamel jest the best;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Sorry za wydzieranie ale dzięki tamu tematowi otworzę się na forum :) Ja przez cały czas u sibie mam włączone Cartoon Network. Ja poprostu kocham bajki, nie wyobrażam sobie bez nich mojego dzieciństwa. Najbardziej to chyba lubie Ed, Edd, Eddy . Ale fajnie że jest taki temat, już go sobie przypinam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:39, Solstheim napisał:

Czy oglądacie bajki(dragon ball smurfy?) kreskówki(kojot oggy i karaluchy)

Eee... A ty oglądasz? A o czym chcesz gadać? Po ce ten screen? :/
Ja czasem ogladam filmy animowane. Tyle chciałeś wiedzeć?

A tak właściewie to Dragon Ball nie jest bajką :/ Jest to błędne przeświadczenie. Bajki to krótkie teksty ew. filmy, często komiczne. Posiadają wyraźny morał, konstrukcja oparta na zasadach przeciwności. Bohaterami najczęściej są zwierzęta posiadające ludzkie cechy oraz zachowują sie w sposób symboliczny (lis=pzrebiegłosć, lew=siła itp)
Jak coś jest rysowanym filmem - to jest to "Film Animowany" ew. "Kreskówka" :)
Dragon Ball zdecydowanie nie jest bajką, choćby dlatego, że jest zwyczajnie za dłuuuugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Jetix. Taki fajny program, przerobili go z Fox Kids''a. "Odlotowe Agentki" RLZ
:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(kojot oggy i karaluchy)
Jaki kojot oggy i karaluchy... ? Jest bajka Oggy i karaluch, jest poprostu w deche ! Toć tam takie zwały odchodzą, czasami jak oglądam to ze śmiech zu mojej sofy spadam. I jeszcze ta muzyczka... Zejmzerejzerejm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:47, grunchill napisał:

I nigdy nie zapomnie debesciackiego scooby dooo


Eee. scooby doo to raczej mi się nigdy nie podobał bo zawsze było to samo. To troche nie miało sensu bo zawsze kończyło się tak samo, nudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądam, oglądam... ale Oggy i karaluchy to marna bajka :/ Taki tom i jerry z poprawioną grafą...

Genialny humor jest za to w Domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster :D :D ;D Leci na Cartoon network od czasu do czasu

Na Jetix fajny jest na przykład Świat według Ludwiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok widze że jest nas wielu ale teraz możę jakiej bajk(filmu animowanego)i nielubiliscie i nielubicie ja nigdy nielubiłem "Inspektora Gadgeta " był on po prostu osłem kturemu cośfuksem wychodziło i mnie t ostrasznie denerwowało
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomniałem o bajce na kturej sięwychowałem Muminki!!!!!!!!!!


Odlotowqe agentki są fajne do czasu aż nieznasz każdego odcinka na pamięć(aale i tak przy smurfach wymiękają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:50, Grizzly. napisał:

> I nigdy nie zapomnie debesciackiego scooby dooo

Eee. scooby doo to raczej mi się nigdy nie podobał bo zawsze było
to samo. To troche nie miało sensu bo zawsze kończyło się tak samo, nudziło...


We mnie scooby doo budzil taka mala groze :) a jeszcze ten moment sciagania maski. Zarabiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:51, Monastor napisał:

Na Jetix fajny jest
na przykład Świat według Ludwiczka


Tak zapomniałem o tej bajce;) bardzo ją lubię;) A najbardziej tatę ludwiczka:)..:) Zresztą jest tak iele bajek które lubię że można by długo wymieniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat według ludzwiczka też ma swój klimat (najlepszy jest ludwiczek ma fajny męski głos w wieku około 9lat a jego ojciec "weteran wojny")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam oglądam wszystko na JETIX a żałujężę niemam cartoon network A najlepszy jest Król szamanów i spider -man (amidamaru forma ducha do miecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:46, DemoBytom napisał:

> Czy oglądacie bajki(dragon ball smurfy?) kreskówki(kojot oggy i karaluchy)
Eee... A ty oglądasz? A o czym chcesz
gadać? Po ce ten screen? :/
Ja czasem ogladam filmy animowane. Tyle chciałeś wiedzeć?

A tak właściewie to Dragon Ball nie
jest bajką :/ Jest to błędne przeświadczenie. Bajki to krótkie teksty ew. filmy, często komiczne. Posiadają wyraźny morał,
konstrukcja oparta na zasadach przeciwności. Bohaterami najczęściej są zwierzęta posiadające ludzkie cechy oraz zachowują
sie w sposób symboliczny (lis=pzrebiegłosć, lew=siła itp)
Jak coś jest rysowanym filmem - to jest to "Film Animowany" ew.
"Kreskówka" :)
Dragon Ball zdecydowanie nie jest bajką, choćby dlatego, że jest zwyczajnie za dłuuuugi :)



odnosnie samej sagi Dragon Ball to sprawa jest o tyle oczywista że jako animacja z Japonii jest to "anime" , swoją drogą nerwiące jest umieszczanie anime i innych cartoonsów w jednej kategorii, gdzie dajmy na to wszejkiego rodzaju kreskówką produkcji ze starego kontynentu i obu amery porównywać do japońskiej sztuki jaką niewatpliwie jest anime (racja że po obu stronach sa pozycje mniej i bardziej godne uwagi) ale to doprawdy niesprawiedliwe dla tych dwu grup takie porównywanie. ciekawostka :D muminki są produkcji japońskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować