Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Ja tam kreskówek juz nie ogladam od łohoho dosc dawna a raczej od kiedy z anteny ściągneli Dragon Balla :D a co do seriali to polecam wam na mtv PL po 23.00 leci nowy program ktory nazywa sie Naznaczeni to jest program o upadku człowieka a dokladniej o tym jak ludzie sie wywracaja, potem maja straszne blizny bądź złamania i opowiadają z kąd mają dane blizny itp i oczywiscie tv pokazuje jak to sie działo mówie wam czasami ciary przechodzą ale wracając do kreskówek to troszke skłamałem poniewaz od czasu do czasu oglądam Happy Tree Friends nom i South Park ale to nie sądze by było dla dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że oglądamy (mimo swojego wieku),
na przykład:
Dragon Ball''e,
Star Wars - Clone Wars (które przedstawiam na GS''ie),
South Park (nie - nie oglądam Włatców Móch, bo to jest podróba).
I kilka innych jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze oglądam kreskówki np:
dragon ball, dragon ball Z, dragon ball Gt.
jeszcze nawet oglądam bajki na jetix (ale nie raz tylko jak nie ma co w telewizji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego (możecie się śmiać) oglądam Scoobiego Doo, który teraz leci na TVN. Zawsze lubiłem i oglądałem tą kreskówkę i mam do niej mały sentyment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... wspomnienia... :).
Nawet teraz lubię sobie obejrzeć czasem Gumisie, Smerfy, Muminki [Buka wymiata].
No i wszelkiej maści anime. Ale z DB czy Sailor Moon już wyrosłem :). Teraz oglądam [nieco] dojrzalsze kreskówki [no, ale nie hentai ;D].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim Possible (w Polsce jako Kim Kolwiek)- doskonała kreskówka na Disney Channel. Ciężko stwierdzić, czy to jest parodia Bonda (i mu podobnych) z własną fabuła czy też na odwrót. Złoczyńcy (Villanie) rozwalają (przeważnie swoimi tekstami i zachowaniem). Głównie bohaterowie to Kim (nastolatka, która pomaga ludziom w potrzebie i co dla mnie ważne, nie pracuje dla żadnej agencji pokroju FBI), Ron (nieco fajtłapowaty chłopak o ogromnych zdolnościach), Rufus (nagi kretoszczur, do tego cwany) i Wade (geniusz komputerowy. Teraz robi za mojego avka). Mocną stroną KP są dialogi i walki, które są bardzo dynamiczne i pomysłowe. Polecam.

Jako że czasu za dużo teraz nie mam (koszenie trawy to naprawdę mordęga), to podam tytuły inncyh fajnych kreskówek. Nowa szkoła króla, Byle do przerwy, Przygody Timmy''ego, Amerykański smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet ja stary koń (34 lata) do niedawna ogladałem x-menów na cartoon network
dopiero jak zaczeli powtarzać po raz którys serie i ookazało sie ze dalszych serii nie ma a zakończyło się w najciekawszym momencie - przestałem.
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam bajki :D jak siedzę przy kompie to zawsze mam jakiś program z bajkami włączony nawet kiedy nie oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami oglądne sobie Reksia, Bolka i Lolka, oraz inne, stare bajki made in Poland ;) Nie lubię tylko Pomysłowego Dobromira... Interesujący jest również Smok Wawelski, oraz Wyprawa Profesora Gąbki :)
Gorąco polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo lubię kreskówki :).Oglądam: Baranek ( jakiś tam :P ), Dexter, Johnny Bravo i Świat według Ludwiczka :P. Nielubię Atomówek i tych dziwnych bajek z samolotami, piłkarzami itp. ( nie znam nawet tytułów :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 12:25, General Odyn napisał:

Ja oglądam Edów, South Park i kilka innych sporadycznie. W człowieku zawsze zostaję coś z dziecka
:P

ja tak samo :edów i ST i zgadzam sie z "W człowieku zawsze zostaję coś z dziecka" ja to nastolatek/dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować