Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Jako osoba mająca już na karku przeszło 20 lat, momentami czuję się dziwnie wciąż oglądając kreskówki. Może to uzależnienie, a może po prostu są tak inne od naszej rzeczywistości, iż z przyjemnością się w nich zanurzam. Być może to oznaka niedojrzałości, a może to wredne pomówienia ludzi uważających, iż prawdziwie dorosłe jest palenie/upajanie się sami wiemy czym/zabawy do późnej nocy/flirtowanie (szczególnie zabawne są kilkunastoletnie szczeniaki naśladujące swych starszych i równie "rozgarniętych" kolegów). W każdym razie o ile mi dobrze wiadomo, nie jestem w tym osamotniony, bowiem jeden z redaktorów jak sam przyznał na łamach CDA, ogląda CN ;] Ale dość wstępu, czas przejść do mięska. Oto moi faworyci, wraz z argumentacją dlaczego :

Seriale :

Nowa Szkoła Króla - Cronk (on nie wymaga przedstawienia), Malina ("Oczy !"), Izma ("Nie panie władzo, jestem trzeźwa"), laboratorium, do którego prowadzi kolejka górska ("po co to wszystko ? Trzeba mieć coś z życia") i wieeeele innych elementów sprawia, że zwyczajnie nie potrafię świadomie przegapić choć jednego odcinka. Do niemal łez rozbawił mnie następujący dialog :

- Co z pana za pedadog !?
- Masowego rażenia.

Kimkolwiek - odcinek w którym Strzyga starała się zdobyć serce Drakena, a Kim Rosa, sprawił, że nie mogłem przestać się śmiać. Nie gorszy jest też ten w którym Draken nie mógł sobie poradzić z otworzenie słoika ogórków, wyręczając się kolejno : własnoręcznie, swoją armią zła oraz laserem ;]

Podwójne życie Jagody Lee - za temperamencik Jagody, całokształt Raya, i robienie sobie jaj z boga piorunów, Thora ;]

To troje moich faworytów, resztę postaram się dopisać gdy znajdę nieco więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:56, balduran2 napisał:

Star Wars - Clone Wars (które przedstawiam na GS''ie),


Jeśli mnie pamięć nie myli, pokazywali to epizodycznie przez jakiś czas. Zdecydowanie nie widziałem lepiej stworzonego filmu animowanego, jeśli idzie o animację, efektowność i kilka innych kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:17, MateoKiszlo napisał:

> Star Wars - Clone Wars (które przedstawiam na GS''ie),

Jeśli mnie pamięć nie myli, pokazywali to epizodycznie przez jakiś czas. Zdecydowanie nie widziałem
lepiej stworzonego filmu animowanego, jeśli idzie o animację, efektowność i kilka innych kategorii.

ja ogladam
happy tree friends
south park
przerysowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:20, Bam-Margera napisał:

> wieczorynke oglądam jak mi się nudzi xD
a ja jescze ogladam czasami anime z tad moj avek :D

Nie jesteś sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:58, Chrisinho napisał:

no ja oglądam Włatcóf móch. poza tym to raczej nic

Ja też to oglądam jakie to jest zajeb...... No nie???
Ale i tak najlepszy jest Czesio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:59, muniok napisał:

> no ja oglądam Włatcóf móch. poza tym to raczej nic
Ja też to oglądam jakie to jest zajeb...... No nie???
Ale i tak najlepszy jest Czesio.


Czesio wymiata zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:49, Drapek napisał:

Ja tam jakoś Włatcóf Móch nie trawię i trawić nie będę :F dla mnie ta bajka mogłaby nie istnieć


Witajcie w klubie, towarzyszu! Na początku nawet lubiłem sobie to obejrzeć, ale od kiedy poznałem South Park od razu zmieniłem zdanie. Nijak mi się nie podoba taka strasznie szara kreskówka. SP to zupełnie wyższa liga. Humor i wykonanie - to powaliło mnie na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon balla mógłbym oglądać cały czas;) a czasami jak mi sie nudzi to ogladam sobie kreskowki na jetix lub caroonnetwork :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami jak mi się nudzi i nie am nic na muzyczny to oglądam bajki najbardziej mi się podoba ta co leci na JETIX: Ying, Yang Yo, ale tak to żadko i to bardzo żadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:54, Flash606 napisał:

Witajcie w klubie, towarzyszu! Na początku nawet lubiłem sobie to obejrzeć, ale od kiedy poznałem
South Park od razu zmieniłem zdanie. Nijak mi się nie podoba taka strasznie szara kreskówka.
SP to zupełnie wyższa liga. Humor i wykonanie - to powaliło mnie na kolana.


A miło poznać :D tawariś (czy jakoś tak po rosyjsku to brzmi :P). I przyznam że SP to już wyższa półka taaak lecz nawet to do mnie nie uderza :F (chyba ze względu na dosyć prymitywny "język" że się tak wyrażę) ja poprostu uwielbiam Anime :) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze zapomniałem dodać, że jeszcze mam na płycie Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT. I też oglądam. I jeszcze czasami oglądam nawet jetix i cartoon network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować