Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

>/.../

Mnie miażdżą oba gatunki ;] Toonki też oglądam dla serii nie tylko dla śmiechu ;] Niektóre naprawdę są fajne. Gdyby tylko były w wersji anime to by były super zarąpiaszcze mega extra ;] :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:19, Vesania666 napisał:

ja uwielbiam smerfy, gumisie, Johny''ego Bravo, Ed, Edd & Eddy no i South Park oczywiście (
jakoś nie lubię Włatcuw Móch)

Oprócz pierwszych dwóch same super tytuły ;p ;]

Do tego jeszcze Głowa Rodziny... Miazga ;]

WM są nawet nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie Ed,Edd i eddy , Krowa i Kurczak,Amerykański smok, niekeidy Xiaolin-pojedynek mistrzów
A i oglądałem ale już nie oglądam Władcy Much.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam toonki! Miedzy innymi Xaolin: Pojedynek Mistrzow, Ed Edd & Eddy i South Park, od czasu do czasu Włatców Móch. Kiedys nawet ogladalem Pokemony - widzialem wszystkie odcinki az do konca ligi Johto, a stracilem rachube gdy TV4 zaczal pokazywac Hoenn. Potem w ogole przestalem to ogladac bo TV4 zdjal najpierw powtorki o 7 rano (nie moglem ogladac w dzien), a potem w ogole zdjal z anteny. No trudno, zaraz ogladne se nowy epizod South Parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oglądał ktoś kiedyś ReBoot''a?
Pamiętam, jak emitowali ten serial animowany w polskiej telewizji jakieś 8-9 lat temu...

I zastanawiam się teraz, czy przypadkiem gdzieś w internecie nie można go teraz pooglądać - bo chętnie bym sobie obejrzał, to jest super bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się przypomniała jedna z ulubionych kreskowek - Samurai Jack.
Wiecie może czy można gdzieś to jeszcze znaleźć po polsku?
Skorzystałem z podobieństwa złego Aku z moim nickiem AQ i dałem go na awatara, czyż to nie jest piękne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma rodziców u mnie w domu, non stop włączony jest CN, oglądany przez brata lub mnie, a czasami włączony niepotrzebnie. Kreskówki lubię, głównie adaptację komiksów.

Moje ulubione:
- X-men
- Fantastyczna 4
- Xiaolin
- Flinstonowie
- Scoobie-Doo
- Star Wars: Clone Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

South Park jest na 1szym miejscu z moich ulubionych, i tych które często oglądam, kreskówek. Poza tym zdarzy mi się obejrzeć Ed Edd i Eddy''ego, uwielbiam to poczucie humoru :D. A kiedyś oglądałem non stop Świat Według Ludwiczka, Spider-Man''a oraz Dzieciaki z Klasy 402 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować