Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2005 o 15:03, Lex napisał:

ja kreskówki oglądam od czsu do czasu niestety przez to ze musze sie uczyc (1 gimnazjum to juz nie to samo co podstawówka
:P)


t oco zrobisz jak będziesz w 2gimnazjum(tu gdzie ja teraz siedze) my t oteraz mamy kartkuwke co lekcje i 3dużę sprawdziany w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 20:44, Solstheim napisał:

> ja kreskówki oglądam od czsu do czasu niestety przez to ze musze sie uczyc (1 gimnazjum to juz nie to samo co podstawówka

> :P)
> >
t oco zrobisz jak będziesz w 2gimnazjum(tu gdzie ja teraz siedze) my t oteraz mamy kartkuwke co lekcje
i 3dużę sprawdziany w tygodniu



chciałbym być w waszym wieku :D, 3 klasa liceum to nie przelewki, zwłaszcza że matura na karku i trzeba ciutę przysiąść by nie oblać "najważniejszego sprawdzianu w życiu" :] ale co tam jak ktoś chce to zawsze znajdzie czas na drobne przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 21:52, spec_naz_ist napisał:

chciałbym być w waszym wieku :D, 3 klasa liceum
to nie przelewki, zwłaszcza że matura na karku i trzeba ciutę przysiąść by nie oblać "najważniejszego sprawdzianu w życiu"
:] ale co tam jak ktoś chce to zawsze znajdzie czas na drobne przyjemności


Ja narazie jestem w 1 i oglądam pełną parą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 20:43, Solstheim napisał:

JA mam jednom ORGINALNOM kasete z pełnometrażuwkom!!!!!!!!!!!!!!!


Eee.. Proponuję jeszcze kupić orginalny słownik jeszcze :P

W polsce, z tego co wiem, dostępne były chyba tylko pierwsze dwa czy trzy filmy :/ I to te słabe :(
Potem jakiś w kinie leciał.. Ale nie widziałem :/

A wracajac do kreskówek - ktoś tu wspomniał Kaczora Dodgersa.. To druga moja uloubiona kreskówka na Cartoon Network (po Billym i Mandy) :)

A pozatym to jeszcze Simpsonowie byli super.. I świat wg. Ludwiczka był spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2005 o 22:14, DemoBytom napisał:

A wracajac do kreskówek - ktoś tu wspomniał Kaczora Dodgersa.. To druga moja
uloubiona kreskówka na Cartoon Network (po Billym i Mandy) :)

Owszem :D

Kaczor Dodgers to było coś :D Hardkorowa kreskówka, a Mroczne przygody Billego i Mandy chyba jeszcze bardziej przyrąbane :)

Widziałeś Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster albo Mucha Lucha ??? Trochę podobny rodzaj humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muwicie o simpsonah że już nielecą ale ja ostatni przełanczam kanały a tam Simpsonowie tyle tylko że po niemiecku ale jak ktoś zna to niech ogląda ja sie cieszę że jak wszystkie moje ulubione bajki mam kilka odcinkuw simpsonów na kas(t)etach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 20:44, Solstheim napisał:

> ja kreskówki oglądam od czsu do czasu niestety przez to ze musze sie uczyc (1 gimnazjum to juz nie to samo co podstawówka

> :P)
>

t oco zrobisz jak będziesz w 2gimnazjum(tu gdzie ja teraz siedze) my t oteraz mamy kartkuwke co lekcje
i 3dużę sprawdziany w tygodniu


ja mam ze 3 kartkówy (niezapawiedziane z lekcji na lekcje) codziennie a sprawdzian mniej więcej 1 na 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:15, Todryk napisał:

Courage the Cowardly Dog :)

Niestety już od dawna nie mam żadnego programu na którym to leci, a przynajmniej nic o tym
nie wiem.

Chojrak, tchórzliwy pies... tak jest przetłumaczone na polski... leci na Cartoon Network

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:18, Monastor napisał:

Chojrak, tchórzliwy pies... tak jest przetłumaczone na polski... leci na Cartoon Network


Wolę w oryginale, głosy zostały idealnie dobrane do postaci ;)
CN nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:20, Todryk napisał:

> Chojrak, tchórzliwy pies... tak jest przetłumaczone na polski... leci na Cartoon Network

Wolę w oryginale, głosy
zostały idealnie dobrane do postaci ;)
CN nie mam.

W polskiej wersji są dość wiernie odtworzone ;)
Na CN na satelicie można sobie włączyć po angielsku :D
Czasami oglądam w ramach treningu lingwistycznego ;) Za rok, moża za dwa lata planuję zdawać ostatni certyfikat z anglika i muszę ćwiczyć się w słuchaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:36, kulfon014 napisał:

Ja tam nie lubie chojraka...


Nikt ci nie każe oglądać ;P

To specyficzny typ humoru i nie każdy się na nim pozna... To jest takie psychodeliczne i nico przywalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:33, Monastor napisał:

Czasami oglądam w ramach treningu lingwistycznego ;) Za rok, moża
za dwa lata planuję zdawać ostatni certyfikat z anglika i muszę ćwiczyć się w słuchaniu.


Ja też tak robiłem. Bajki zawierają w miarę prosty język, ma być zrozumiały dla dzieci, więc i obckrajowiec łatwiej zrozumie i wyłapie z kontekstu niż oglądając powiedzmy film. To też wyrabia umiejętność jakiej niestety nigdy na lekcjach w szkole nie uświadczyłem, coś co można nazwać płynnością językową. Nie wspominając o znaczącej poprawie rozumienia ze słuchania.

>Na CN na satelicie można sobie włączyć po angielsku

Niestety ja mam tylko kabówkę i nie posiadam dostępu do żadnego tego typu programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować