Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Wirusy, Fałszywe Alarmy - Temat Ogólny

715 postów w tym temacie

W mordę jeża , przez przypadek wszedłem na jedną stronę i nagle !!! Antyvir pokazuje ze kompa zainfekowało mi od cholery wirów i spyware!!! Patrze pulpit sie zamienuił na niebiesko a na srodku wielki napis - Spyware Infected, meczylem sie chyba z godzine zanim calego kompa wyczysciłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje wam programik ZeroSpyware, od czsu kiedy nim skanuje system nie mam adaware i spyware naprawde jest super-jak cos to zapraszam na gg 2269999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 22:05, hagada napisał:

Zerospiware sobie zainstaluj


Ogólnie to juz dawno sobie poradziłem uzywając spybota i arcavira:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
U mnie też się pojawiło coś takiego jak spy sheriff. Zmieniło tapetę na spyware infected i do tego sciągnęło masę innego badziewia: jakieś wiruski, które trafiły do katalogu systemowego.
Usunąłem większość tego badziewia, ale wywala cały czas błędy i system ładuje się okrutnie długo, do tego Norton cały czas raportuje o wirusie którego nie może usunąć. Widać czeka mnie reinstalka, no chyba że macie inne pomysły?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 13:45, maniekk napisał:

Witam.
U mnie też się pojawiło coś takiego jak spy sheriff. Zmieniło tapetę na spyware infected i
do tego sciągnęło masę innego badziewia: jakieś wiruski, które trafiły do katalogu systemowego.
Usunąłem większość tego badziewia, ale wywala cały czas błędy i system ładuje się okrutnie
długo, do tego Norton cały czas raportuje o wirusie którego nie może usunąć. Widać czeka mnie
reinstalka, no chyba że macie inne pomysły?
Pozdrawiam.


a wiec tak:

zainstaluj spybota najnowszego, zaktualizowanego

ArcaVir 2005 oczysci ci go do konca z trojanów ja tak zrobiłem i wszystko działczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 21:49, argon napisał:


mój firewall pokazuje, że blokuje

"DCOM Exploit attack (i tu adres IP)

co to oznacza ?
co powinienem robić ?


jakiego masz firewalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce Ci się włamać na komputer poprzez expoita. Dobrym programem do usuwania ich jest Search & Destroy. Avast nie znajduje expliotów a nie wiem jak działa ten firewall. Ja Osobiście mam windowsowskiego Firewalla i nie nażekam :p Przyjmuje że jak ktoś będzie bardzo chciał włamać to i tam się włamie :] a po drugie jestem za NAT-em xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl xD nie :P za NAT-em oznacza że jestem w sieci lokalnej i cała sieć ma jedno zewnętrzne IP na świat. Więc nie połączy się ze mną nikt spoza sieci. No da się ale nie przez exploity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 23:51, WoWmen napisał:

Rotfl xD nie :P za NAT-em oznacza że jestem w sieci lokalnej i cała sieć ma jedno zewnętrzne
IP na świat. Więc nie połączy się ze mną nikt spoza sieci. No da się ale nie przez exploity
:P


czyli nie masz zewnetrznego IP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 23:54, WoWmen napisał:

Nie mam. Mam jedynie "sieciowe" które mają wszyscy w mojej sieci.


no to teraz rozumiem dlaczego "wystarcza" Ci Windosowy firewall ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować