Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Wirusy, Fałszywe Alarmy - Temat Ogólny

715 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 14:59, WoWmen napisał:

> A co chciałbyś żeby do Twojego kompa ktoś ciągle zaglądał ,kasował i ogólnie uprzykszał
Ci
> używanie go
Pare osób z mojej sieci wręcz o to mnie prosiło ;P utrzymuje te kompy w porządku. Czyszczenie
rejestru, tempów, zabijanie zbędnych procesów i ogólnie konserwacja. Wszystko za ich wiedźą.
Wszystko odbywa się via CafeIni na serwerze zabezpieczonym hasłem :P widzisz niektóre osoby
chcą ;P

No ale to są żadkie przypadki które prawie nikogo nie obchodzą.A tępienie ich jest tylko efektem ubocznym całej
nagonki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 15:02, Widek napisał:

> > Aha:/ czego to już ludzie nie wymyślą, po kiego oni muszą tak uprzykrzać życie, tepić

> twórców
> > wszelkiego robactwa i wirusów :/
> A co chciałbyś żeby do Twojego kompa ktoś ciągle zaglądał ,kasował i ogólnie uprzykszał
Ci
> używanie go

matko boska stary nie zrozumiałes mnie!!!!!!!!!

Aha:/ czego to już ludzie nie wymyślą, po kiego oni muszą tak uprzykrzać życie" ! " (czyli
ci co tworzą wirusy) , i tu oddzielne zdanie : tepić twórców wszelkiego robactwa i wirusów!!
:/



Sorry.nie zauwarzyłem.
Jak tak to moge potwierdzić twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałem się szczęśliwym nabywcą Norton Internet Security 2006 i przyznam, oprócz wielu niepotrzebnych moim zdaniem wodotrysków ma on ogromną zalete zauważalną podczas instalacji. A że jest przydatna, przekonałem sie gdy ratowałem kompa przyjaciela (koszmarnie zresztą zawirusowanego - jeszcze czegoś takiego nie widziałem). A bakcyl był sprytny, nie pozwalał zainstalowac żadnego antywira (kumpel miał Pandę więc rozumiecie potrzebę szybkiej instalacji czegos porządnego). No i instalując wczoraj swój nowy nabytek zauważyłem cos, co wtedy bardzo by mi się przydało. Podczas instalacji pojawiało się okno w którym pisało coś w stylu: "wykrywanie zagrożeń mogących uniemożliwić instalację programu". Program oczywiście nie znalazł żadnego zagrożenia, ale za to znalazł i naprawił kilka błędnych wpisów w rejestrze i inne podobne, czyli jednym słowem przy okazji uporządkował trochę windę (do tej pory robił to np. WinDoctor i po antywirze takiej opcji się nie spodziewałem).
Myslę więc, że jeśli chodzi o produkty antywirusowe, to zrobiono ogromny postęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 15:25, GeoT napisał:

Wczoraj stałem się szczęśliwym nabywcą Norton Internet Security 2006 i przyznam, oprócz wielu
niepotrzebnych moim zdaniem wodotrysków ma on ogromną zalete zauważalną podczas instalacji.
A że jest przydatna, przekonałem sie gdy ratowałem kompa przyjaciela (koszmarnie zresztą zawirusowanego
- jeszcze czegoś takiego nie widziałem). A bakcyl był sprytny, nie pozwalał zainstalowac żadnego
antywira (kumpel miał Pandę więc rozumiecie potrzebę szybkiej instalacji czegos porządnego).
No i instalując wczoraj swój nowy nabytek zauważyłem cos, co wtedy bardzo by mi się przydało.
Podczas instalacji pojawiało się okno w którym pisało coś w stylu: "wykrywanie zagrożeń mogących
uniemożliwić instalację programu". Program oczywiście nie znalazł żadnego zagrożenia, ale za
to znalazł i naprawił kilka błędnych wpisów w rejestrze i inne podobne, czyli jednym słowem
przy okazji uporządkował trochę windę (do tej pory robił to np. WinDoctor i po antywirze takiej
opcji się nie spodziewałem).
Myslę więc, że jeśli chodzi o produkty antywirusowe, to zrobiono ogromny postęp

To prawda lecz .Jeśli chodzi o wirusy stało się to samo .
A o jakośc Pandy chyba nikt teraz nie powie mi że jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 16:03, Widek napisał:

kolegu Hgu proszę sie uspokoic :D Forum to przeciez nie gadu gadu:)

Dobrze ale nie wiem o co chodzi i do którego posta z mojej strony to ^ sie odnosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoje usprawiedliwienie dopisze że prawie nikt nie dodaje swoich wypowiedzi.
I właśnie to popchneło mnie do napisania takiego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 16:23, Hgu napisał:

Na swoje usprawiedliwienie dopisze że prawie nikt nie dodaje swoich wypowiedzi.
I właśnie to popchneło mnie do napisania takiego posta.


ale wytłumacz o co ci chodzi dokładnie bo ja nierozumiem:) " Na swoje usprawiedliwienie dopisze że prawie nikt nie dodaje swoich wypowiedzi. " tego nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 16:40, Widek napisał:

> Na swoje usprawiedliwienie dopisze że prawie nikt nie dodaje swoich wypowiedzi.
> I właśnie to popchneło mnie do napisania takiego posta.
>

ale wytłumacz o co ci chodzi dokładnie bo ja nierozumiem:) " Na swoje usprawiedliwienie dopisze
że prawie nikt nie dodaje swoich wypowiedzi. " tego nie kumam

Mija godzina za godziną a nie ma zbyt wiele wypowiedzi.
I nie mam z kim po konwersować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 posty podrząd. Poza tym są inne tematy i tam możesz sobie pogadać :P

Dla mnie nalepszym AntyVirusem jest BitDefender 9. Posiada m.in. heurystyczną technologię HiVE której nie posiadają inne tego typu programy. Jest to wirtualne środowisko do uruchamiania podejrzanych kodów i sprawdzania jak bardzo zagrażają systemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem wiadomości w TV i się dowiedziałem, że po sieci śmiga znowu jakiś bardzo niebezpieczny wirusek o ślicznej nazwie "kamasutra" :P Może ktoś z was już go dostał - jakby co to nie otwierajcie załączników maili z erotycznym kontekstem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh czytałem o tym ale jak narazie poczta pusta:) Ciekawe czy Antyviry juz by go mogly zniszczyc czy mialyby z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle burzy na temat kamasutry a ja ciągle z zaciekawieniem ogladam poczte ,ale tam pusto:)
Ona sie chyba ukrywa:D A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirusy mnie nie lubiąbo nie chcą do mnie przychodzić :( (xD) sam z zaciekawieniem czekam ale nie mam nic na @ takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować