Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Wirusy, Fałszywe Alarmy - Temat Ogólny

715 postów w tym temacie

moim zdanioem najgorszym wirusem jest Trojan, kiedyś maiłem tryle trojanów że nawet koleś w sklepie ktury ukończył studia w kierunku kompoterowy mmiał probelm z formatem c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 22:45, michi54321 napisał:

moim zdanioem najgorszym wirusem jest Trojan, kiedyś maiłem tryle trojanów że nawet koleś w
sklepie ktury ukończył studia w kierunku kompoterowy mmiał probelm z formatem c


Widze ze jestes zielony w tych sprawach wiec wyjasniam:)

Trojan nie jest wirusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w internecie natrafiłem na stronkę gdzie można było ściągnać około 500 spakowanych wirusów ( oczywiście nie groźnych do póki do puty się ich nie rozpakuje ) Dzięki temu można było przetestować ile wirów wykryje program antywirusowy. Czy ktoś wie gdzie można sciągnąć takie właśnie spakowane wirusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 12:44, Seqiu napisał:

Kiedyś w internecie natrafiłem na stronkę gdzie można było ściągnać około 500 spakowanych wirusów
( oczywiście nie groźnych do póki do puty się ich nie rozpakuje ) Dzięki temu można było przetestować
ile wirów wykryje program antywirusowy. Czy ktoś wie gdzie można sciągnąć takie właśnie spakowane
wirusy?


szczerze mówiąc to chyba nie byłby dobry pomysł:) Pomysl sobie ze jest mozliwosc ze komputer sobie nie poradzi z owymi 500 wirusami a wtedy bedzie kiepsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest tak jak byś dostał wirusa w mejlu, jak go nie rozpakujesz to nic się nie stanie, pozatym jak kiedyś sprawdzałem Pandą to wykrył wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 13:11, Seqiu napisał:

Ale to jest tak jak byś dostał wirusa w mejlu, jak go nie rozpakujesz to nic się nie stanie,
pozatym jak kiedyś sprawdzałem Pandą to wykrył wszystkie.


kurcze a jakby w nich byl naprawde grozny wirus i wylaczył ci pande:) taka mozliwosc tez istnieje, moim zdaniem to jak po formacie od razu to bym sie na to zgodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem wirusa WinCIH. Miałem niecne plany aktywować go w szkole :D

Chcesz mieć jakąś stronkę do przetestowania antyvirusa? Spróbuj z trojanami: www.trojanypl.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 13:43, Tomi_323 napisał:

Kiedyś miałem wirusa WinCIH. Miałem niecne plany aktywować go w szkole :D

Chcesz mieć jakąś stronkę do przetestowania antyvirusa? Spróbuj z trojanami: www.trojanypl.org


wejde i od razu zaatakują kompa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 16:18, Tomi_323 napisał:

Nie. Musisz wejść do zakładki download i dopiero pobrać jakiegoś :P


w ogole tam czytalem o jakims trojanie prosiaku co mozesz ponoc przejac wladze nad kompem drugiej osoby itp. glupota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Na tej stronce co ci podałem możesz pobrać prosiaka.
2.) Każdy trojan umożliwia przejęcie kontroli nad drugim PC. Wiem to, bo sam bawiłem się PC kumpla w lanie :D To wcale nie są głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 23:14, Tomi_323 napisał:

1.) Na tej stronce co ci podałem możesz pobrać prosiaka.
2.) Każdy trojan umożliwia przejęcie kontroli nad drugim PC. Wiem to, bo sam bawiłem się PC
kumpla w lanie :D To wcale nie są głupoty.


głupota ze takie programy istnieją, bo jakby ktos dostal sie do mojego kompa to bym nic z niego nie zostawil jakbym wiedzial kim jest ta osoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 22:15, Podpułkownik napisał:

Mam problem ponieważ wyskakuje mi takie okienko . Niewiem jak zwalczyc ten atak(myśle że to
spyware ) prosze o pomoc


przejedz kompa SpyBotem zauktalizowanym i Adwarem , powinno pomoc jezeli jednak dalej to bedzie trwało hmm... jakiego masz antywira? ale mowie ci najpierw zrob tamto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 22:59, Podpułkownik napisał:

Mam Arcavira a kompa sknauje Ad-Awarem (nieżle wykrylo mi aż 126!!! zainfekowanych plików)
:(


hehe no widziesz to i tak malo raz mialem ze 300:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować