Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sixaxis także dla użytkowników PeCetów

39 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 15:55, Adamzzz napisał:

master matrox: dla mnie i tak za drogo :-P


Spokojnie, pady od Playstation 2 na początku też tyle kosztowały - a teraz kosztują w granicach 70 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obsluguje najwazniejszej funkcji, ale i tak fajnie, ze dziala w ogole ;-) Ja czekam na nowe pady do PS3 z wibracjami i oby te juz dzialaly dobrze na PC ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master matrox to ja juz wole podpiac pada od x''a360 biorac pod uwage to z,e padzior ms lepiej nadaje sie do shooterow i fps''ow ktore na pc to 70% rynku :P bo wielki shitaxis od sony sie do tego nei nada :-] (te grzyby ,ich ulozenie oraz ergonomia pada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu sie nie zgodzę. Na Dualshocku w FPSy gra sie całkiem wygodnie, a Sixaxis to prawie to samo więc tak źle nie ma. Owszem na myszce precyzyjniej sie celuje ale na padzie też się da grać jak sie uprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 17:08, xRaphaelx napisał:

@JB007

Pad od x''a jest dużo wygodniejszy i przyjemniejszy w użytkowaniu od tego z ps''a.


Nie zgodzę się. W padach od Playstation jest lepsze ułożenie przycisków i lepszy kształt pada. Zdecydowanie lepiej gra się na padach od Playa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eghem... master matrox to jaki pad jest lepszy to kwestia gustu i przyzwyczajenia, ja nie wyobrazał bym sobie grania w tekkena na padzie z xboxa ani grani a w gow na padzie z p s a, kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2007 o 17:13, master matrox napisał:

Nie zgodzę się. W padach od Playstation jest lepsze ułożenie przycisków i lepszy kształt pada.
Zdecydowanie lepiej gra się na padach od Playa.


Respektuje twoje zdanie, ale z tego co czytam na necie to jednak znaczna większość zgodziła by się ze mną.
Po prawie roku spędzonym z ps2, wziąłem pada od x''a do ręki i po paru godzinach stwierdziłem, "wow, jednak można było to lepiej rozwiązać". Na padzie od x''a moge szarpać ile chce, na dualu po pewnym czasie bolały mnie palce. Kolejnym argumentem są trigery, czyli to co zajęło miejsce L2 i R2, w sixaxis nie są one rozwiązane tak dobrze jak w padzie z x0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo nie bedzie 6 osiowych czujnikow wychylenia tylko dostepne beda czujniki, ktore zalozone jak okulary wykrywac beda gdzie patrzymy o_O! sic!
Bylo to juz z tego co pamietam w bardzo prostej formie na amigach oczywiscie nieoficjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować