Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sixaxis także dla użytkowników PeCetów

39 postów w tym temacie

Hmm ja nowego Pada Sony nie trzymalem w reku szczerze powiem... ale to chyba identyczne jak DS2 jest :-) A i do Xa za dlugo pada w rekach nie mialem, bo nie lubie tej konsoli jakos ;-) zawsze wolalem PS2, ale moze i faktycznie maja lepsze pady... nie chcialbym sie spierac, bo nie gralem na tyle dlugo... jednakze po dlugim graniu na DS2 nigdy mnie nic nie bolalo i gra sie bardzo komfortowo i przyjemnie, a o to chyba w tym chodzi :-) Dlatego chetnie zobacze taki pad bezproblemowo dzialajacy na moim PC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 17:13, master matrox napisał:

Nie zgodzę się. W padach od Playstation jest lepsze ułożenie przycisków i lepszy kształt pada.
Zdecydowanie lepiej gra się na padach od Playa.


Na DS2 lepiej gra się tylko w bijatyki. Głównie to zasługa pada od x360, krzyżak praktycznie do niczego się w nim nie nadaje. Jeżeli chodzi o strzelanki których teraz wychodzi najwięcej to DualShock2 jest konstrukcją przestarzałą. A że Sixaxis to DualShock z wibracjami po lekkim liftingu to nie oczekuję tu kosmicznych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem Duala, analog gdzieś z boku jakby był mało znaczącym dodatkiem i niewygodna konstrukcja skutecznie zraziły mnie do tego pada.

Dużo wygodniejszy od duala był pad do GameCube''a, który był świetnie wyprofilowany i fantastycznie zaprojektowany, X360 też może pochwalić się świetnym padem, a SIXAXIS pozostanie tą samą, od lat niezmienioną formą, która już na PS2 była przestarzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 19:30, grand10pelu napisał:

Może w końcu zakupię jakiegoś pada, nie miałem żadnego do tej pory, a ten zapowiada się świetnie.

To byłby najdroższy pad świata gdybyś miał zakupić całe pudło PS3, żeby wyszarpnąć z niej tylko pada do PC. :)

Moim zdaniem sterownik pilota do Wii (oczywiście też już zrobiony) jest o wiele lepszą gratką dla posiadacza PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 19:33, Ugry napisał:

...A może by tak pilot Wii na pecety? Nie pogniewałbym się :)

Oprogramowanie już jest. Gość nagrał filmik jak gra na pilocie w WoW-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej również, ewentualnie poczekam aż pojawią się pady z wibrą bo jak było pisane wcześniej porozumienie stało się i wibracja znowu powróci do padów :) :) ja tam mam jeszcze swoje psp może też będzie się go dało wykorzystać jako pada :) w końcu da się go wykorzystać jako pada do PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten pad jest niewygodny i zbyt mały na moje ręce. Wolę ultra-ergonomicznego pada z X''a 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jeszcze żaden pad stworzony specjalnie dla PS był dla mnie niewygodny. Tan niestety nie zmienia mojego zdania, jest po prostu malutki, jak dla mnie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, który pad jest wygodniejszy wykazałyby badania, w których się sprawdza ilość mięśni, które są napinane podczas używania danego pada. Im mniej mięśni jest angażowanych tudzież z mniejszym wysiłkiem, tym bardziej ergonomiczny pad - czyli wygodniejszy. Więc raczej o kwestii gustu rozmawiać nie można :)

Może się jednak okazać, że oba pady angażują inne partie mięśni, jednak z takim samym skutkiem. Wówczas będzie to kwestia przyzwyczajenia :)

A że takich badań nie widziałem nigdzie (Ci bardziej ambitni do znalezieniu rozwiązania w tej "wojnie", mogą się podjąć ich poszukiwania...), to jak na razie pozostanie to kwestią subiektywnych preferencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować