Zaloguj się, aby obserwować  
Qui_Din

Naruto Pl na Jetix

10 postów w tym temacie

Chciałbym poruszyć temat tragedii która ostatnio miała miejsce i dalej ma bo inaczej opisać się tego co Jetix zrobiło z tak świetnym anime się nie da. Są 2 wielkie wady które wszystko niszczą. Po pierwsze dubbing który nie jak pasuje do postaci i nie ma w nim ani trochę pasji może jakoś to przetrzymać się by dało ale jest jeszcze cenzura. Momentami to nie wiadomo o co chodzi aż tyle scen po wycinali, trochę rozumie że wycieli widok iluzji prawie martwego Sasuke (a no właśnie czyta się to saske a nie sasukejeden z wielu głupich błędów) ale, że wycieli przypadkowy pocałunek Naruto z Sasuke to chyba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle w polsce puszcza się chyba najbardziej schrz****ne przeróbki seriali bajek itp. tak samo na MTV z south parkiem. Mnie też to boli co oni robią. A co do naruto to czy rzeczywiście to taka super bajka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dosłownie no coments gdybym nie wczwśniej oglądał naruto to już dawno R.I.P dla mnie by była ta manga... profanacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu, że na Hyperze tak nie psują ANIMÓW [nie "bajek"! :P].
Teraz leci Pełnometalowy Alchemik ;p.
He he, nawet lepiej zrobili teraz, bo napisy są, pamiętam kiedyś, jak lektor był [przynajmniej nie dubbing].
A co do Naruto na Jetix - to jest program dla dzieci i wszystko na Jetix jest dubbingowane, więc i to zdubbingowali. Co do powycinanych scen - faktycznie niektóre to przesada, ale nie mówmy, że nie wiadomo o co chodzi :P. Ja i tak nie będę tego na Jetixie oglądał, a może dziecku jakiemuś się spodoba.
Co do South Parka - i tak jest śmieszny :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 23:05, Choinix napisał:

Dzięki Bogu, że na Hyperze tak nie psują ANIMÓW [nie "bajek"! :P].
Teraz leci Pełnometalowy Alchemik ;p.
He he, nawet lepiej zrobili teraz, bo napisy są, pamiętam kiedyś, jak lektor był [przynajmniej
nie dubbing].
A co do Naruto na Jetix - to jest program dla dzieci i wszystko na Jetix jest dubbingowane,
więc i to zdubbingowali. Co do powycinanych scen - faktycznie niektóre to przesada, ale nie
mówmy, że nie wiadomo o co chodzi :P. Ja i tak nie będę tego na Jetixie oglądał, a może dziecku
jakiemuś się spodoba.


No dobra może trochę przesadziłem z tym, że nie wiadomo o co chodzi, ale przesadzają z tą cenzurą. Jeśli chodzi o Hyper to dobrze mamy taki kanał który puszcza anime tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ten głos sasuke ojezus(żygać sie chce)
a mam pytanie cz na internecie mozna zobaczyc odcinki naruto po polsku odcinki od 10 do 20 lub od 10 do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:48, Chudy17 napisał:

Wogóle w polsce puszcza się chyba najbardziej schrz****ne przeróbki seriali bajek itp. tak
samo na MTV z south parkiem. Mnie też to boli co oni robią. A co do naruto to czy rzeczywiście
to taka super bajka ?


...że wy nigdy się nie nauczycie... Jaka BAJKA?! Toż to anime, film animowany. Bajka to królewna śnieżka...
Poza tym widziałem zwiastuny tego Naruto i nawet może być. To nie film dla małych dzieci więc po co go tam schrzanili ;/ Lepiej go w ogóle nie dawać lub puszczać po 22:00 ;/ To nie to samo, gdy nie ma krwi, przekleństw, śmierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 23:17, ufo344 napisał:

a ten głos sasuke ojezus(żygać sie chce)
a mam pytanie cz na internecie mozna zobaczyc odcinki naruto po polsku odcinki od 10 do 20
lub od 10 do 30


Polecam stronę http://www.*** a napisy znajdziesz na http://***

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować