Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Audio Video - temat o sprzęcie elektronicznym.

7 postów w tym temacie

Witam!

Aż zdziwiłem się, że na tym forum nie ma takiego tematu (chyba, że oślepłem). O czym będzie to chyba mówić o ne trzeba, ale napisze dla formalności. O szeroko pojętym sprzęcie RTV. Porady co, jak i gdzie kupować. Jaka firma lepsza, co nowego oferuje, co nowego wymyślili.
I na początek proszę Was o pomoc. Otóż zamierzam kupić sobie nowy sprzęt grający do pokoju i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Jaka firma, na co zwracać uwagę. Przeglądałem trochę ofert na stronie sklepu RTV euro AGD, ale wolałbym się poradzić Was, a napewno znajdzie się ktoś kto w tym "siedzi".

Z poważaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:05, Vaxinar napisał:

Witam!

Aż zdziwiłem się, że na tym forum nie ma takiego tematu (chyba, że oślepłem). O czym będzie
to chyba mówić o ne trzeba, ale napisze dla formalności. O szeroko pojętym sprzęcie RTV. Porady
co, jak i gdzie kupować. Jaka firma lepsza, co nowego oferuje, co nowego wymyślili.
I na początek proszę Was o pomoc. Otóż zamierzam kupić sobie nowy sprzęt grający do pokoju
i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Jaka firma, na co zwracać uwagę. Przeglądałem trochę
ofert na stronie sklepu RTV euro AGD, ale wolałbym się poradzić Was, a napewno znajdzie się
ktoś kto w tym "siedzi".

Z poważaniem. :)


Jeżeli chodzi o sprzęt RTV to polecam raczej Sony, myśle że to najlepsza fima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:11, Doktor14 napisał:

Jeżeli chodzi o sprzęt RTV to polecam raczej Sony, myśle że to najlepsza fima.


Więc z tego co się oriętuję ostatnio, to jednak źle myślisz. Zresztą, w domu JVC i Panasonici nam dobrze służą, więc raczej kupię coś z tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszy sprzęt audio produkuje firma TECHNICS. Ich tuby basowe są zabójcze, słuchawki są jak kolumny przyklejone do uszu, wzmacniacze są perfekcyjnie wykonane, zero przydźwięków w kablach itp. Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:23, Pustelnik88 napisał:

Myślę, że najlepszy sprzęt audio produkuje firma TECHNICS. Ich tuby basowe są zabójcze, słuchawki
są jak kolumny przyklejone do uszu, wzmacniacze są perfekcyjnie wykonane, zero przydźwięków
w kablach itp. Polecam...


No właśnie "pod" tą firmę należą Panasonic i JVS. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować