Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhawk tylko do ściągnięcia

30 postów w tym temacie

Rozwiązanie konieczne, lecz przypadkowo odkryli nowysposób razpowszechniania gier, kup legalnie i se ściągnij. Jak ktoś mieszka na jakims zadupiu jak ja i nie ma dobrego sklepu i ma niezłego neta to jest to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bleeeh, sorry, "rzadko" a nie "żadko" ;) co do samego newsa, producenci konsol coraz bardziej kuszą PC-owców...ciekawe co będzie za pare lat? Ja chyba jednak zostanę wierny blaszakowi... ot takie przyzwyczajenie, nie wyobrazam sobie grania w fpsy na padzie, kosmos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Jakiś news w niedziele. Nie zwykła sprawa. <;

No, zobaczymy, jak to wyjdzie. Szlag, chyba znowu pisze to samo... trudno. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sita ma racje przez tyle lat zbierało sięte pudełka a one mają zniknąć ? gdzie ta duma z pokazania kolekcji kumplom ?
i gdzie to cieszenie się fajnym pudełkiem i fajnymi płytkami ?! ech chyba siestarzeje ale to mi sie nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze sciagnij ?? jezeli inne wydawnictwa podłapią pomysł to wychodzi na to ze gry beda tansze :):) !! ( brak wydatków na cd tłocznie drukarnie itp :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe na bank nie będzie to na plus a dlatego że takiej gry nie nagrasz na płytę a jak będzie więcej takich gier to dyski będą musiały być ogromniaste co za czym idzie więcej miejsca kosztem wydajności ;d a czy będą tańsze to w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile gra zajmuje bo jak tyle co inne produkcje na ps3 to dysk 60gb z ps3 nie wystarcz na długo, o ile będzie wychodziło więcej poważnych gier do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:30, kazik88 napisał:

Ile gra zajmuje bo jak tyle co inne produkcje na ps3 to dysk 60gb z ps3 nie wystarcz na długo,
o ile będzie wychodziło więcej poważnych gier do ściągnięcia.


Dysk w PS3 możesz sobie wstawić większy, zaraz po premierze jakiś Japończyk wstawił sobie dysk bodajże 120/160 GB, stracił gwarancję ale miał duży dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 16:06, Inki napisał:

Sita ma racje przez tyle lat zbierało sięte pudełka a one mają zniknąć ? gdzie ta duma z pokazania
kolekcji kumplom ?
i gdzie to cieszenie się fajnym pudełkiem i fajnymi płytkami ?! ech chyba siestarzeje ale to
mi sie nie podoba :(


U mnie to samo. Chociaż może nie będzie tak źle, Steam od dawna oferuje e-dystrybucje a mimo to segment pudełkowy trzyma się całkiem nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wrogiem takiej dystrybucji jak Steam. Ale się nie martwię, jak to powiedzieli kiedyś na HotSpocie, są książki audio ale ludzie nadal kupują zwykłe książki prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś byłem zagorzałym przeciwnikiem takiej dystrybucji ale teraz mamy taką władzę jak mamy i jak tak dalej pójdzie to będzie jedyny sposób na kupno niektórych gier bo na półkach sklepowych ich i tak by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować